Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy super-projekt Sony ogłoszony na TGS?

18 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2008 o 16:15, gpodoba napisał:

Super-sexy sekretna gra Sony ciekaw jestem co to będzie czyżby nowy tekken ?

eeee, chyba nie :P Tekken 6 już od roku (sic!) jest na automatach, więc jeśli cokolwiek nt Tekkena to daty wydania na PS3, a poza tym Tekkena robi Namco Bandai :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Produkcje studia Team ICO bardzo mi sie spodobały i to właśnie Shadow of the Colossus oraz Ico. Ciekawe co to będzie ;p hymmmmm moze Good of War 3 :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałbym się żewnymi łzami jakby to było Halo 4 exclusive na ps3 xD


tak tylko żartuje ^^;;; nic, pewnie to będzie ta gra od Team ICO, ale nie wykluczone, że coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem bedzie to albo jakas nowa marka .... albo [ co bardziej prawdopodobne] kontynuacja wielkiego hitu z ps2 jak na przyklad shadow of the colosus .... a byc moze tez jakis exlusiv z boXa sie szykuje ale na to bym nie liczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej to nie tekken, juz przeciez jest 6 czesc zapowiedziana. to napewno bedzie gra od poczatku nalezaca do sony, napewno nie jakis exclusive od x360, inaczej nie chwaliliby sie tak. ciekawe co TGS przyniesie, E3 i GC byly jak dla mnie porazkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na targach Tokyo Game Show 2008 , czekam z niecierpliwością , ale to co sony ma do ogłoszenia na tych targach obchodzi mnie tyle co nic. Tragi TGS 2008 będą atrakcyjne i interesujące tylko i wyłącznie dzięki Nintendo , bo oni zawsze pokażą coś naprawdę ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować