Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FaceBreaker – recenzja

12 postów w tym temacie

gram.pl.

Bijatyka na wesoło łącząca prostotę rozgrywki z wesołym jej charakterem – to brzmi całkiem zachęcająco. W końcu możliwość odprężenia się, po ciężkim dniu, piorąc po twarzy kilku gości, na pewno wprawi nas w lepszy humor... Taki miał być FaceBreaker. Czy aby na pewno spełnia to zadanie – dowiecie się z naszej recenzji.

Przeczytaj cały tekst "FaceBreaker – recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z ja33no. Demo odpaliłem tylko raz po czym zalegało 2 tygodnie na dysku konsoli póki nie zostało usunięte. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem odpowiedź na pytanie w nagłówku brzmi tak. :))
Urokiem tej gry jest jej prostota - choć wcale nie ogranicza się ona do bezmyślnego naciskania guzików.
Ciekawe jak się będzie grało na wii

Jako, że gpodoba pokusił się o swoją ocenę to i ja nie omieszkam zostawić swojej;
za samą grę: 10/10
za grę w stosunku do ceny: 1/10
średnia: 5,5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie autora recenzji. Gra jest swietna ale TYLKO jesli gramy z zywym przeciwnikiem. Mialem przyjemnosc grac w to na imprezie gdzie bylo ponad 20 osob, sprawdzalo sie idealnie. Na singlu, cala przyjemnosc z gry gdzies ulatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 20:02, SirMike napisał:

Podzielam zdanie autora recenzji. Gra jest swietna ale TYLKO jesli gramy z zywym przeciwnikiem.
Mialem przyjemnosc grac w to na imprezie gdzie bylo ponad 20 osob, sprawdzalo sie idealnie.
Na singlu, cala przyjemnosc z gry gdzies ulatuje.


Zgadzam sie w 100% koleś! Jeszcze żeby można w nią było grać w co najmniej 6 osób na 6 monitorach i każdy by dostał po jednym padzie! To by było totalnie coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też ją tak postrzegałem na początku że co to za gra wali się jak najszybciej w jeden guzik .... ale później (przynajmniej w moim przypadku) bardzo dużą rolę odgrywa taktyka :) co prawda szybka ale taktyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa , że nie cierpię Boksu i wszystkiego co z tym sportem związane , więc na pewno nie zainteresuje się tym tytułem , nawet rozgrywka z wesołym charakterem , nic tutaj nie zmieni. Boks to moim zdaniem jeden z najgorszych i najbardziej bezsensownych sportów i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 08:30, Sebat1 napisał:

Tak się składa , że nie cierpię Boksu i wszystkiego co z tym sportem związane , więc
na pewno nie zainteresuje się tym tytułem , nawet rozgrywka z wesołym charakterem , nic
tutaj nie zmieni. Boks to moim zdaniem jeden z najgorszych i najbardziej bezsensownych
sportów i nic tego nie zmieni.


Boks jest tak stary jak świat. :) Weź też pod uwagę, że boks to klasyczna dyscyplina sportu, tzn. boksowano się na antycznych igrzyskach w Olimpii. Tyle że na gołe pięści. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować