Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlżejszy netbook dla pań od LG

26 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 14:40, Starter napisał:

Macie może nr fona do tej Pani w niebieskimxD?

Miałem o to samo spytać :D ale lapik pierwsza klasa, ale że dla pań trochę przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Starter i gpodoba:
Polecam się wybrać na tzw. dyskotekę bo tam można ciekawsze "numery" znaleźć. A jak za młodzi to w kaloryfer i z drugiej strony klapkiem :D
A laptopik fajny, zgadzam się z lurrem że nie tylko dla pań. No może z różowego bym zrezygnował ale czarny czy biały jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:06, Bagieta napisał:

Ładna ta chinka czy tam japonka z 2 zdjęcia :D

Geez, Koreanka...
Chinki i Japonki są ładniejsze... ;)


Podejrzewam, że notebook nie znajdzie zbyt dużego zainteresowania przez ogromne parcie na nowoczesne telefony komórkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, ten notebook prezentuje się naprawdę nieźle ;-)

W nieco bardziej ucywilizowanych krajach od Polski taki sprzęcik może cieszyć się sporym zainteresowaniem - zapewne w Korei będzie niezła kampania reklamowa, to i sporo przedstawicielek płci pięknej się w niego zaopatrzy. Wygląda nieźle, jest mały i ma stylowy design - na pewno dziewczynom i kobietom przypadnie on do gustu. Specyfikacja techniczna też nie najgorsza, na "prace biurowe" wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 18:24, Zelgadis napisał:

> Ładna ta chinka czy tam japonka z 2 zdjęcia :D
Geez, Koreanka...
Chinki i Japonki są ładniejsze... ;)


Oj nieprawdę gadasz :P Byłem w Chinach, byłem w Korei (Południowej xD) i byłem w Japonii i oświadczyć oficjalnie mogę, że Koreanki właśnie są najładniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:53, Toshinron napisał:

Oj nieprawdę gadasz :P Byłem w Chinach, byłem w Korei (Południowej xD) i byłem w Japonii
i oświadczyć oficjalnie mogę, że Koreanki właśnie są najładniejsze :D

Rety, to gdzie ty masz oczy? ;)
Prawda jest taka, że najbardziej czystą i gładką cerę mają Chinki i Japonki, a w urodzie przeważają Japonki. Wiem, bo widziałem ;)
Koreanki także są ładne, ale tym wymienionym wcześniej nie dorównują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować