• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Mateuszszsz

Brothers in Arms: Road to Hill 30 - problem

Pytanie

Podczas instalacji antywirus wykrywa mi 2 trojany w pliku bia.exe, przez co gra nie chce się uruchomić. Jednak gdy wyłączę antywira na czas instalacji, wszystko jest cacy. Czy to normalne? Słyszałem, że np. w Hellgate: London był ukryty spyware i miał go każdy. Czy tak samo jest z BiA? Gra jest z serii Kolekcja Klasyki. Proszę o pomoc, bo nie wiem czy grę powinienem reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.09.2008 o 15:42, Mateuszszsz napisał:

Podczas instalacji antywirus wykrywa mi 2 trojany w pliku bia.exe, przez co gra nie chce
się uruchomić. Jednak gdy wyłączę antywira na czas instalacji, wszystko jest cacy. Czy
to normalne? Słyszałem, że np. w Hellgate: London był ukryty spyware i miał go każdy.
Czy tak samo jest z BiA? Gra jest z serii Kolekcja Klasyki. Proszę o pomoc, bo nie wiem
czy grę powinienem reklamować.

Jeśli ten antywirus to avast to najprawdopodobniej fałszywy alarm, zwłaszcza że po usunięciu rzekomych "szkoników" gra przestaje działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam maly problem. Dzisiaj dostalem zamowiona gre. Wsadzam plytke do napedu. Autoplay nie dziala..no..ok, probujemy z mojego komputera. Klikam na ikone gry, w celu jej zainstalowania ? I co ? kicha. Komp zaczyna myslec i nic, w cd-romie cos zaczyna sie dzien, ale po za tym po prostu nic sie nie dzieje. Komp spelnia wymagania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.03.2009 o 21:15, sig. napisał:

napęd obraca płytą?



Tak. Wszystko spokojnie dziala tylko wlasnie instalka sie nie uruchamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.03.2009 o 21:15, sig. napisał:

napęd obraca płytą?



Sorry, ze 2 posty pod rzad, ale nie mozna edytowac. W koncu udalo mi sie jakos zalaczyc instalke, tylko w czasie instalacji wyskoczyl error: "blad pominiecia skopiowania pliku". Co mozna z tym zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.03.2009 o 22:49, Izrafel92 napisał:

Sorry, ze 2 posty pod rzad, ale nie mozna edytowac. W koncu udalo mi sie jakos zalaczyc
instalke, tylko w czasie instalacji wyskoczyl error: "blad pominiecia skopiowania pliku".
Co mozna z tym zrobic ?

Najprościej po prostu skopiować zawartość płyty do jednego katalogu na dysku i przeprowadzić instalację stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.03.2009 o 10:49, Raylin napisał:

> Sorry, ze 2 posty pod rzad, ale nie mozna edytowac. W koncu udalo mi sie jakos zalaczyc

> instalke, tylko w czasie instalacji wyskoczyl error: "blad pominiecia skopiowania
pliku".
> Co mozna z tym zrobic ?
Najprościej po prostu skopiować zawartość płyty do jednego katalogu na dysku i przeprowadzić
instalację stąd.


Dzieki wielkie sig i raylin. Dalem plytke kumplowi do przetestowania na jego kompie. Jesli tam bedzie dzialac, to znaczy, ze plyta jest w porzadku, prawda? Tylko z kompem cos nie tak. Jak odda, sprobuje zalatwic sprawe twoim psoosbem, raylin. Dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.03.2009 o 18:07, Izrafel92 napisał:

> > Sorry, ze 2 posty pod rzad, ale nie mozna edytowac. W koncu udalo mi sie jakos
zalaczyc
>
> > instalke, tylko w czasie instalacji wyskoczyl error: "blad pominiecia skopiowania

> pliku".
> > Co mozna z tym zrobic ?
> Najprościej po prostu skopiować zawartość płyty do jednego katalogu na dysku i przeprowadzić

> instalację stąd.

Dzieki wielkie sig i raylin. Dalem plytke kumplowi do przetestowania na jego kompie.
Jesli tam bedzie dzialac, to znaczy, ze plyta jest w porzadku, prawda? Tylko z kompem
cos nie tak. Jak odda, sprobuje zalatwic sprawe twoim psoosbem, raylin. Dzieki ;)



Hmm...ok, zainstalowalem gre na kompie z vista. Wszystko zainstalowalo sie ladnie, bez problemow. Teraz pokazaly sie wszystkie loga itd i po ostatnim z nich ekran robi sie czarny. Pustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.07.2009 o 13:42, S1G napisał:

sprawdź płytę na innym kompie



Dalej to samo. A kiedy chce zainstalowac ja na innym dysku pojawia sie błąd pominięcia kopiowania pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.07.2009 o 13:42, S1G napisał:

sprawdź płytę na innym kompie



Ok sprawdzilem znowu u kumpla. Zadnych problemow. Co wiec jest nie tak u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2009 o 21:13, S1G napisał:

przestaw napęd optyczny z trybu dma na pio albo odwrotnie (niewiem jak masz aktualnie),
dokładną instrukcję masz tu http://www.gram.pl/pomoc_poradnik.asp?p=539 po zakończeniu
testów ustaw/zostaw na DMA, jest dużo wydajniejszy



Mam DMA. Czyli mam to zmienic na PIO, zainstalowac i znowu dac na DMA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2009 o 00:54, Izrafel92 napisał:

Mam DMA. Czyli mam to zmienic na PIO, zainstalowac i znowu dac na DMA?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2009 o 20:28, Izrafel92 napisał:

Ok sprawdzilem znowu u kumpla. Zadnych problemow. Co wiec jest nie tak u mnie?


Jak sądzę, napęd DVD już dość wiekowy? Proponuję aktualizację firmware, często pomaga w tego rodzaju sytuacjach. W Google wpisz nazwę swojego napędu i firmware, powinno tam się znaleźć wszystko, co potrzebne do tego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować