Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 09 - wiele szumu o nic?

14 postów w tym temacie

Pewnie że o nic i gram jak zawsze jak te barany za tłumem. Większość gier premierowych kupiłem przed premierą a np. Battlefield miałem 5 dni przed premierą. To jest jak najbardziej normalne zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ze jest chyba ze masz tylko PC to jednak nie ma :>
Na xboxa360 jest spora ;> ale gier to ja juz na gramie nie zamowie / przynajmniej na x''a bo sa chorendalnie drogie.
Na Star Wars The force Unleashed kupilem na allegro nowe przed premiera za 150 zł w sklepie? 250? żarty :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze u nas gra ma premiere w piatek a w centrach handlowych nie mozna jej dostac jeszcze w sobote (w niedziele chyba tez) Taka sytuacje mialem juz 2 razy z grami na xboxa ostatnia w ten piatek z SW:TFU. A zeby nie bylo nie mieszkam na pipidowku tylko w 3miescie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:54, Ari13 napisał:

LoL jak chcecie sobie pograć w FIFE 2009 to pograjcie sobie w 2008...różnica żadna.


to ty chyba nie grałeś w 09 albo rozegrałeś jeden mecz;] różnica jest duża;] Ignorant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie zjawisko ma dość częste zajście, chociaż w takich sklepach jak Gram.pl występuje ono rzadko.

Na Allegro i w różnych innych sklepach często bywało tak, że gra była wysyłana kilka dni przed premierą - wtedy to korzystali na tym gracze, bo mogli cieszyć się oni nowym nabytkiem przed resztą świata / kontynentu / kraju ;-) Ja dotychczas nie kupiłem jeszcze żadnej gry, którą dostałbym przed premierą - mi tam za bardzo się nie śpieszy. A pamiętacie aferę na skalę światową, gdzie mówiono, że w Polsce GTA IV będzie miało premierę jako pierwsze na świecie? Wtedy odezwały się słowa z zachodu typu - "a to w Polsce mają konsole?" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam czekam z niecierpliwoscia na 09 chociaz na razie mam demo i to mi na tydzien lub 2 tygodnie starczy, zeby zobaczyc jak mniej wiecej prezentuje sie gra ale pelna musze miec, tak samo pes-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ci gracze którzy z niecierpliwością czekają na FIFE 09 , mogą czuć się jak najbardziej zawiedzeni i oszukani tym , że gra była sprzedawana przed premiera tylko tym gracza którzy mieli po prostu szczęście. Ale nie jest to jakaś olbrzymi strata dla graczy , w końcu kilka dni w tą , czy w tamtą to przy takim tytule bez większej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłam mieć dziś już FIFĘ 09, ale listonosz przyszedł wtedy, gdy nikogo w domu nie było i dopiero jutro odbieram paczkę na poczcie. Ale ja jestem cierpliwa, choć mam okropną ochotę już zagrać Arsenalem w karierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować