Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PES 2009 - demo w czwartek

31 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 16:09, hectorpoznan napisał:

aah raczki zacierac ;D jesli bylby polski komentarz "nie Borka" i polska ekstraklasa
to deptalby po ryju fife

na polską ligę nie ma na bank co liczyć. Nie wiem jak z komentarzem ale też wątpię żeby pojawił się on po polsku.

No to czekamy do czwartku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu będzie demo nowego PESa!

Od dawna czekałem już, aby tylko móc przetestować nową odsłonę serii Pro Evolution Soccer. Poprzednie odsłony były dla mnie klasą samą w sobie i deklasowały wcześniejszego lidera - Fife. W tym roku nowa odsłona Fify oznaczona numerkiem "09" pozytywnie mnie zaskoczyła - widać, że Elektronicy uczynili spory krok do przodu. Ciekaw jestem, co pokaże nowy PES i czy w moim prywatnym rankingu znajdzie się wyżej od Fify.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:20, MisticGohan_MODED napisał:

Tak na dobrą sprawę... DEMO JEST JUŻ DOSTĘPNE !!!


Taaaa, tylko serwery filefront są tak zawalone że sciaga mi z prędkością 20 kb/s:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:30, marcinshinoda napisał:

> Tak na dobrą sprawę... DEMO JEST JUŻ DOSTĘPNE !!!

Taaaa, tylko serwery filefront są tak zawalone że sciaga mi z prędkością 20 kb/s:P

A mi zapierdziela 120 KB/s :P. Ale, coby nie blokować wam łącza, ściągnę jutro :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż zapowiada się pierwsze od bardzo dawna demo na moim kompie. Do tego pojawi się licencjonowana Premier League, więc chyba pełna wersja też zagości na moim PC. Pozostaje czekać do jutra ;] Wtedy już tylko pobrać, zagrać i porównać do Fify 09 (chociaż w tą grałem na PS3). Coś mi się jednak wydaje, że PES wygra konkurencję w moich oczach. Ale poczekamy, zobaczymy.

Wiadomo jaki rozmiar ma to demko?

PS. ciekawe czy serwery wytrzymają natłok pobierających owe demo ;D

@down: ouuu, boli na 1 mb/s łączu ;/ no ale cóż poświęce się ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:38, igorn55 napisał:

No cóż zapowiada się pierwsze od bardzo dawna demo na moim kompie. Do tego pojawi się
licencjonowana Premier League, więc chyba pełna wersja też zagości na moim PC. Pozostaje
czekać do jutra ;] Wtedy już tylko pobrać, zagrać i porównać do Fify 09 (chociaż w tą
grałem na PS3). Coś mi się jednak wydaje, że PES wygra konkurencję w moich oczach. Ale
poczekamy, zobaczymy.

Wiadomo jaki rozmiar ma to demko?

PS. ciekawe czy serwery wytrzymają natłok pobierających owe demo ;D


chyba 1.07 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować