Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Potężna kradzież gier w Wielkiej Brytanii

76 postów w tym temacie

heh to jest niezłe na prawde jestem ciekaw, jakim to cudem skradziono towar z posterunku, jedyne wyjaśnienie jakie mi się nasuwa, to pracujący tam policjanci, albo inni pracownicy posterunku.

Hmm zobaczymy jak się to skończy.

I na koniec dodam, ooooo to jednak polska wcale nie jest taka zła, u nas się tylko korzysta z nielegalnych kopii, a w Anglii aż kradnie nono, aż tak mało zarabiają tam, czy aż tak dużo, że nie mają co robić z kasą, więc potrzebując zastrzyku adrenaliny decydują się na kradzież. hehe taki żart,

ale naprawdę to dziwne z posterunku policji???????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tutaj powstaje pytanie: "jak do tego w ogóle mogło dojść"? O ile nie dziwi mnie kradzież samych gier, gdyż jak wiadomo gry na konsole nie są tanie, a sprzedawanie ich "w inny sposób" (np. eBay) to naprawdę dochodowa praktyka, o tyle zaskakuje mnie fakt, że towar, który powinien zostać na komisariacie zabezpieczony został ponownie skradziony. Powiedzcie mi co ci policjanci tam robili? Jedli pączki? (A nie, to jankescy gliniarze robią). Co takiego sprawiło, że bobiki zamiast dopilnować bezpieczeństwa ponad 16 tys. kopii gier woleli wypić herbatkę z mlekiem? (Sprawa prosta, pewnie kradzież miała miejsce 5 o''clock). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, 2 kolesi weszło sobie na posterunek i wyniosło 600 tys kopii gier xD Albo to zawaliście skuteczni profesjonaliści, albo policja jest skorumpowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to przeciez typowe. No bo dlaczego ci policjanci mieliby takiego towaru nie wykorzystac? Policja to przeciez dokladnie to samo co mafia, tylko taka troche lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkraczamy w nawa ere piractwa juz gry nie sa kradzione poprzez sciaganie i kopiowanie a poprzez kradziez tradycyjna ...... moze to zmniejszy sciaganie gier z neta jak ludzie zobacza ze moga miec oryginala za 10 $ czy funtow to sie rzuca i nie beda ściagac gier [oczywiccie zarcik]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować