Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Potężna kradzież gier w Wielkiej Brytanii

76 postów w tym temacie

No to angielska policja dała ciała... Jakim cudem ukradli im cały towar z posterunku policji, który - jak sama nazwa wskazuje - jest pełen policjantów na posterunku? Mam chociaż nadzieję, że odzyskają stracone gry (bo honoru i godności raczej nie:)). I że ktoś ponownie ich nie zakosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm gram.plowcy też odrobinę dali ciała. Po pierwsze nie wspomnieli iż gry były przewożone w ciężarówce, którą po odzyskaniu umieszczono w Policyjnym Magazynie (Police Depot) gdzie złodzieje się włamali i znowu ją zwinęli, jakiś czas później ciężarówka została znaleziona, pusta na parkingu w pobliskim Bradford.
Nie jestem specem od policji i w ogóle, ale Policyjny Magazyn niekoniecznie musi się znajdować na posterunku, prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 18:38, Azuredragon napisał:

Co takiego sprawiło, że bobiki zamiast dopilnować bezpieczeństwa ponad 16 tys. kopii gier
woleli wypić herbatkę z mlekiem? (Sprawa prosta, pewnie kradzież miała miejsce 5 o''clock).
;)


Z mlekiem to w Bawarii. Myślę, że ktoś miał ciepły układ ze złodziejami i na tym nieźle wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie dodane do tego tekstu mnie powaliło :D
Zastanawiam się, kto był na tyle zdesperowany, żeby kroić m.in. 16 tys. BiA: HH. Nie wystarczyło sobie jednego pudełka wziąć? Nikt by nie zauważył xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jan Czarny
Co ma szef do tego? :p On co najwyżej może im nagane dać albo ich zwlonić za to ,że niedopilnowali a tak to mu te kradzieże zwisaja.
Co do tematu to nieźle,może coś dotrze do nas ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować