Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Potężna kradzież gier w Wielkiej Brytanii

76 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 21:39, ziptofaf napisał:

Nie no, to jest genialne :)
Cały kontener gier ukradziony z posterunku.


Przecież post wyżej kolega napisał, że nie ukradziono tego z posterunku, tylko z magazynu. Więc może warto by zacząć czytać, co napisali przedmówcy, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łehehehe no tak po co mają piracić gry na konsole jak wystarczy jedną taką dostawę podwędzić, ale żeby 2 razy? No to trzeba mieć fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze złodzieje specjalnie zostawili ten tir aby był odwieziony do posterunku gdzie bedzie mozna go łatwiej zwinąć bez świadków ?

prizon break sie naoglądali o są wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem, żeby to miało miejsce w Polsce, ale w Anglii? Oj, nie spodziewałbym się.

Cała sytuacja w zasadzie wygląda dość komicznie. Najpierw policja odzyskuje ciężarówkę, wypełnioną po brzegi paletami z grami, a kolejno gry zostają ukradzione z posterunku policji... heh, sytuacja dość nietypowa i wygląda naprawdę dziwnie. Ciekaw jestem, czy te gry się odnajdą - zapewne są już gdzieś sprzedawane dla mniejszych sklepów, a Ebay - cóż, chyba zbyt duże ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 10:49, Damianuss1 napisał:

Wiem kto to zwędził. To pewnie Ocean''s ze swoją 11.

A może to Polacy mieszkający w Anglii:) No albo Anglicy bo w końcu mają się od kogo uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak a obrazek jak zwykle idealnie dopasowany... A co do tej kradzieży: To powiem jedno: to jest głupie... Nikt nie zauważył że odjeżdża ciężarówka? Wolna, głośna ciężarówka! Niesamowite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to , że policjanci z Wielkiej Brytanii to banda totalnych idiotów , jakim cudem można pozwolić sobie na ponowną kradzież tego samego towaru to aż się w głowie nie mieści. A może po prostu sami są zapalonymi graczami i podwędzili ten towar właśnie dla siebie i swojej rodziny. Obie wersje brzmią równie nieprawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować