Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co na gram? - wideowstępniak na bieżący tydzień

20 postów w tym temacie

Z chęcią przeczytam recenzję Pure oraz Star Wars: The Force Unleashed i raport z pola walki Gears of War 2. Inne także z chęcią przeczytam, choć z mniejszym zainteresowaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, wstępniak bez Pluszowego, to nie ten wstępniak co kiedyś, niestety.

Co jak co, ale niestety same materiały wideo z gier, zero żadnego zaprezentowania normalnych klipów sprawia, że wstępniaka nie ogląda się tak miło, jak kiedyś ;-) Wtedy to zawsze a to Pluszowy strzelił fajną minkę, a to była jakaś scena (pamiętacie tą z terrorystą i późniejsza blokada konta na YT? ;)), a teraz niestety magia prysnęła. Cóż, nadchodzący tydzień zapowiada się tak sobie, mnie najbardziej ciekawi recenzja The Force Unleashed oraz NHL 2K9 - z chęcią także przeczytam co nieco o Gears of War 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W miarę będzie ten tydzień. Najbardziej mnie zaciekawiła niedziela no i... dzisiaj. Ponieważ jest to taki temat o wszystkim to napiszę coś odnośnie GTA IV. Na nie polskiej stronie bo Amazon.co.uk ale można już zamawiać preorder GTA IV za jedyne £25.99 czyli nie całe 90zł!Cena ta też wzrośnie po premierze o £9 czyli o ok 30zł... nieźle. W Niemieckim Amazonie Gta IV w preorderze kosztuje ok 172zł. A kiedy Polski pre-order?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faaaajnie. Dopiero teraz jakieś info nt. urodzin. Za późno bym mógł się pojawić na imprezie. Szkoda.
Co do reszty... jak zwykle tekst czytany z kartki (lub wykuty na blachę) czego słucha się średnio. I jakoś tak bez emocji.
Tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Impreza od przyszłego tygodnia ? Czyli rozumiem mam się szykować na ten weekend ? Przydały by się jakieś bardziej szczegółowe informacje, zwłaszcza, że musiałbym już ustalać, co i jak. Jednak 200km od Warszawy mnie dzieli. ;-)
Proszę o bardziej szczegółowe informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, nowy Star Wars to przeciętniak ;/ ale kit pociskają, bo gra jest wyśmienita! Jeżeli Gram.pl robi imprezkę i będzie się bawić razem z nami lub odwrotnie, to chyba nie zabraknie żadnych konkursów ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh, miło by było, gdyby owa impreza w przeciwieństwie do mistrzostw Polski w PESa była zapowiedziana dokładnie wcześniej niż 3 dni przed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tyg. interesuje mnie GoW2 i recka TFU. Możliwe też, że poczytam o Pure i nowym RF. A te RacePro to nie mam pojęcia co to jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny całkiem niezły tydzień po względem tekstów , ale im bliżej końca roku tym powinno być jeszcze lepiej. Na pewno poczytam sobie ten tekst o Gears of War 2 i zapowiedź Red Faction Guerrilla , ale będzie to zaledwie przystawka do głównego dania czyli recenzje Star Wars: The Force Unleashed , The Settlers: Wschodnie Królestwa oraz Pure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować