Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Kącik fanów gier Blizzarda

303 postów w tym temacie

Mnie najbardziej przeraża myśl o powstaniu takiego filmu opartego o fabułę z Warcrafta, a potem o inwazji dzieci w wieku gimnazjalnym (i niżej) do świata WoWa... To by po prostu zabiło grę :/ Powód prosty - nie bez powodu dorośli nie bawią się wspólnie z dziećmi na placu zabaw i w piaskownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 10:46, Skywalker560 napisał:

Taak!!!SC 2!Nareszcie!Grafika jest naprawdę świetna,boję się tylko o muzykę.Klimat powinien
być zachowany.Coś jeszcze?Muzyka z flashowego intra mnie zastanawia,bo chciałbym coś w stylu
poprzednich części (czyli hard rock dla Terran i Zergów oraz symfoniczna dla Protossów + jeden
kawałek Terran).


Z pewnością nie zawiodą :) Ba! Wystarczy wypróbować muzyki z dodatku do WoWa (TBC), aby przekonać się o tym, że ludzie odpowiedzialni za tworzenie muzyki w Blizzardzie są w najwyższej formie! Soundtrack z TBC to istna perełka (chociaż do słuchania poza grą się raczej nie nadaje specjalnie, większość utworów ma za zadanie budować tam odpowiedni nastrój i klimat lokacji).

Swoją drogą, ciekawe jak w ogóle można w to powątpiewać, skoro muza w Starcrafcie była przecież w jakości midi, dla mnie ta muza to takie popierdywanie na bumcyku jest pod względem jakości i aranżacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Midi?Chyba ci się coś po..mieszało z WarCraftem I i II (chociaż w tym drugim w wersji Battle.net ulepszono jakość muzyki).Czy ty w ogóle podczas gry w SC miałeś włączoną muzykę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 06:38, Skywalker560 napisał:

Midi?Chyba ci się coś po..mieszało z WarCraftem I i II (chociaż w tym drugim w wersji Battle.net
ulepszono jakość muzyki).Czy ty w ogóle podczas gry w SC miałeś włączoną muzykę? :P


Miałem :) I to jakością przypominało mi bardzo takie melodyjki w .midi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka w SC była bardzo klimatyczna. Rockowe kawałki Zergów, dynamiczne Terran i spokojniejsze Protossów budowały odpowiedni nastrój pasujący do każdej z tych ras. Nie brzmiało to jak midi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 20:15, Czedwik napisał:

Muzyka w SC była bardzo klimatyczna. Rockowe kawałki Zergów, dynamiczne Terran i spokojniejsze
Protossów budowały odpowiedni nastrój pasujący do każdej z tych ras. Nie brzmiało to jak midi.

No. Muzyka idealnie komponowała się z dżwiękami z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 17:56, skubsa napisał:

Czy ktoś już wie o następnej części trylogi ? Oczywiście książek WarCraft''owych .

Duszę Demona można już kupić. http://isa.pl/p1428-Wojna-Starozytnych-Ksiega-II-Dusza-Demona.html
Sam książkę już posiadam, można ją zamówić nawet bezpośrednie z wydawnictwa, tak ja uczyniłem :) Następna pewnie znowu za 2-3 miesiące. Może w międzyczasie wydadzą te zaległe z SC i Warcraft: Rise of the Horde, ale to nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 12:07, Szatanista napisał:


Wystarczy zargrać w WarCraft III ;) Wszystko będziesz wiedział.
BTW. Można jeszcze wysyłać te trzy elementy EK WoW TBC do Blizza ?j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat gra nie przedstawiła przeszłości Illidana jeszcze przed pierwszą wojną z demonami. Jeśli chodzi o samą serię książki to nie wiadomo czy zaliczyć fabułę do głównego "lore" czy jako wydarzenia alternatywne, bo obecność Krasusa i Ronina w przeszłości część wydarzeń nieco zmienia. Normalnie przecież Malfurion i Illidan nie natknęliby się na człowieka maga i czerwonego smoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
A właśnie , czy Knaak opowiada prawdziwą opowieśc ? Tzn. fabuła ( nazwiska, wydarzenia ) są prawdziwe czy zmyśla ? Bo ostatnio widziałem xxxxxx of Nozdromu w WoW ( w "xxxxxxxx" wstaw właściwe słowo bo nie zapamiętalem i widizałem tylko przez sec . )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ksiązka pokazuje altenartywną historię pierwszej inwazji płonącego legionu i jest tam pokazany jak malfurion i tyrande z siostrami elune zabijają łowcę hakara mimo że on zostanie zabity w drugiej inwazji ale też jest pokazany który też jest w oryginalnej wersij historii rywalizacja Ilidana i Mala (zdrobnienie z dzieciństwa Malfuriona) o tyrande w ktorej Ilidan przegra ale też jest pokazany czemu ilidan trafił do więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 15:07, skubsa napisał:

A właśnie , czy Knaak opowiada prawdziwą opowieśc ? Tzn. fabuła ( nazwiska, wydarzenia ) są
prawdziwe czy zmyśla ? Bo ostatnio widziałem xxxxxx of Nozdromu w WoW ( w "xxxxxxxx" wstaw
właściwe słowo bo nie zapamiętalem i widizałem tylko przez sec . )

Część wydarzeń jest prawdziwa, a część zmieniona z powodu przybycia Krasusa i Ronina. Taka inwazja naprawdę była, ale w oryginalnym lore nie ma nic wspomnianego o gościach z przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 18:31, Czedwik napisał:

> A właśnie , czy Knaak opowiada prawdziwą opowieśc ? Tzn. fabuła ( nazwiska, wydarzenia
) są
> prawdziwe czy zmyśla ? Bo ostatnio widziałem xxxxxx of Nozdromu w WoW ( w "xxxxxxxx" wstaw

> właściwe słowo bo nie zapamiętalem i widizałem tylko przez sec . )
Część wydarzeń jest prawdziwa, a część zmieniona z powodu przybycia Krasusa i Ronina. Taka
inwazja naprawdę była, ale w oryginalnym lore nie ma nic wspomnianego o gościach z przyszłości
:)

zapomnialęs o orku Broxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 19:29, skubsa napisał:

>
Czyli istniały te wszystkie Apekty ? I był "niszczyciel" ?

Aspekty istniały i dalej istnieją, bo to jedne z najstarszych istot na tym świecie, które dożyły chwili obecnej. Ponoć nawet Neltharion przeżył wydarzenia z Warcrafta 2. W tej serii oczywiście Neltharion jest jeszcze dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować