Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock na PS3 gotowy

14 postów w tym temacie

Nie ma to jak dobra wiadomość na początek dnia ;-)

Osobiście jestem bardzo zadowolony, że Bioshock osiągnął już status "gold" w wersji na Playstation 3. Nie miałem okazji przeżyć przygody w Rapture City, bowiem na PC gra miała zbyt duże wymagania, abym mógł pograć. Także cieszę się, że już niebawem - w październiku ukaże się Bioshock na PS3. W czwartek obowiązkowo pobieram demo i decyduje, czy zamawiam ten tytuł. Mam nadzieję, że spełnią się moje nadzieje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 09:21, DArkon1990 napisał:

Widać że Unreal Engine 3 nielubi PS3, skoro tyle czasu musieli czekać na Bioshocka ^^


Nie pleć głupot ;p gra wygląda o wiele lepiej niŻ na PC np. ;d
Właściciele PS3 będą mieli dużą frajdę z tej gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 09:58, Ascarib napisał:

Nie pleć głupot ;p gra wygląda o wiele lepiej niŻ na PC np. ;d

Po czym wnosisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mojego postu, poczytajcie sobie np. o Frontlines - Fuel of War, właśnie Unreal Engine 3 był powodem dla którego niema tej gry na PS3, z Bioshockiem była podobna historia, ale jakoś sobie poradzili, już było parę firm/studiów co narzekali na Unreal Engine 3 i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DArakon1990 - To dlaczego niby Unreal Tournament 3 działa bardzo dobrze na PS 3 i był wcześniej niż na Xboxie ? ;] Co więcej jest to pierwsza gra konsolowa na której działają mody i co jeszcze lepsze wersja Xboxowa nie będzie miała wsparcia modów... ;]

Bioshock na PS 3 nie wyszedł od razu bo miał być czasowym exclusivem platform MS''a czyli Windowsa i Xbox''a ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie.
W czwartek na na brytyjskim(oczywiście nie polskim) Ps: Store ma się pojawić demo Bioshocka na PS3.
Na pewno ściągnę i sprawdzę jak wygląda.

Ale oczywiście od strony technicznej.

DArkon1990 - No widzisz ale jakoś posiadacze PS3 są cierpliwi i nie jęczą o grę na zaraz tylko pozwalają dopracować tak właśnie jak z Bioshockiem na PS3. Po za tym PS3 to ciężki orzech do zgryzienia jeżeli chodzi o robienie na niego gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to bardzo dobrze , że gra BioShock trafi na PS3 dopiero teraz , w końcu jakaś sprawiedliwość i równowaga w świecie gier musi być. Ciekaw jestem tylko , jak bardzo sprzeda się gra która ma już ponad rok i praktycznie prawie każdy kto chciał w nią zagrać już to dawno zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować