Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 9800 GTX+ z niereferencyjnym chłodzeniem

15 postów w tym temacie

Harpen

Oferta firmy Point Of View została rozszerzona o nową wersję karty graficznej GeForce 9800 GTX+, która może pochwalić się systemem chłodzenia Arctic Cooling Accelero Twin Turbo. Cena układu to 175 euro, czyli niespełna 600 złotych.

Przeczytaj cały tekst "GeForce 9800 GTX+ z niereferencyjnym chłodzeniem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

600 zł po przeliczeniu z euro na złotówki a nie cena sklepowa:) Lepiej mimo wszystko wziąść jakiegoś Radeona 4850/4870:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TSMC ustaliło proces technologiczny 40nm najwcześniej Q2 i z plot wynika, że będzie to bardzo późne Q2, nVidii 55nm jakoś nie bardzo się udało. RV870 prezentuje się świetnie, a nVidia.... ech.

Ciekawe jak jeszcze daleko można zajechać na mającym dobre dwa lata G92/G92b.

DX 11? Czy ktoś mówił "DX11"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że DX11 wejdzie wraz z nowym Windowsem7, podobno wprowadza tylko plastyczność shaderów 4.0, co oznacza że wyjdzie jako shader 5.0. A co do tego GeForca9800GTX...Nie wiem jak u niego z wydajnością ale na oko to ma niskie taktowanie, ciekawe jak pujdzie na układzie 3-way SLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ta karta graficzna musi pobierać naprawdę dużą ilość energii ;-)

Zapewne jest to mniej od pierwszych modelów 8800GTX, ale mimo wszystko i tak takie chłodzenie potrzebuje dużego zasilania. Cóż, przez to chłodzenie karta zyskuje w swojej wielkości - robi wrażenie kolosa. Cena powiem szczerze jest naprawdę niezła, zwłaszcza jeśli przekalkulujemy to przez możliwości, które nam oferuje. Szykuje się niezły sprzęt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. I tak nigdy nie wybiorę radeona. Gorsze działanie w niektórych grach(tzw. Artefakty) i błedy w grafice( np w penubrze u mojego kumpla co ma radeona nei wyświetlało drzwi oraz niektórych obiektów). Szkoda dla mnie nerwów że ulubiona gierka może mieć jakieś błedy w grafice. Nie wiem jak z najnowszymi radeonami. Chodzą we wszystkich tytułach bez błedów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

suchy błędy nie zależą tyle od karty co od sterowników, kiedys ati miało z nimi problemy, ale jest już całkiem dorze, odkad urzywam Radka jakoś nic nie zauważam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować