Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Japonia: Internet 1 GB/s w domach zwykłych śmiertelników

127 postów w tym temacie

jak ktoś jest zadowolony ze swoich 1Mb/s to niech spróbuje pobrać patcha 300MB lub cs:s ze steama. życzę cierpliwości

może wtedy zmienicie zdanie co do tego, że łącze powyżej 2Mb/s może służyć tylko piratom ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego łącza o wysokiej przepustowości kojarzą się tylko ze ściąganiem nielegalnych filmów. Jest cała masa innych zastosowań, o których nikt nie mów:

-oglądanie online (anime, kabarety, cokolwiek)
-przesyłanie b. dużych plików (zwiększenie przez portale limitów przesyłania)
-gry online

i wiele, wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie na żywo filmów full hd to już by było :D Ja mam neo, i za rok kończy mi się umowa. Wątpie ale jakby co to biorę taką prędkość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowo piractwo zmienia dziś znaczenie dla japończyków na Internetowę Bibliotekę Wszelkich Danych. Klikasz co chcesz i za chwilę masz. Szybciej niż w prawdziwej bibliotece...Piraci pewnie się ucieszą :(

Ciekawe za ile lat nastąpi w Japonii internet aktywnego przekazu? Czyli natychmiastowość w pobieraniu czegokolwiek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 320,0 kb/s a jak pomyliło mi się i powiedziałem koledze że mam 1 mb to się zdziwił że mam taki szybki internet. Nie do wiary że dostępny jest taki internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 16:03, lyczko1992 napisał:

Wow! Ciekaw jestem co na to Tp i jej Neostrada. O ile mi wiadomo Neostrada oferuje szybkość
na poziomie 6Mb\s. Niech się więc Tp spręża.


Na warszawskim osiedlu testują 50 mb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skośnoocy skubańcy leczą kompleks małego przyrodzenia technologią przyszłości ;P Swoją drogą, u nich łatwiej takie coś zastosować choćby i z uwagi na to, że cała wyspa Honsiu to jedna, wielka aglomeracja... Nic, tylko pozazdrościć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 15:19, palpatine napisał:

Dlaczego łącza o wysokiej przepustowości kojarzą się tylko ze ściąganiem nielegalnych
filmów. Jest cała masa innych zastosowań, o których nikt nie mów:

bo problem w tym że ta moc i tak idzie na torrenty, a te legalne zastosowania to 1%

Dnia 30.09.2008 o 15:19, palpatine napisał:

-oglądanie online (anime, kabarety, cokolwiek)

na youtube gdzie jest tego najwięcej spokojnie wystarcza porządne łącze 1Mb, a i tak jest to spory zapas

Dnia 30.09.2008 o 15:19, palpatine napisał:

-przesyłanie b. dużych plików (zwiększenie przez portale limitów przesyłania)

najczęściej duże pliki=filmy. Nawet do tych głupich demek starczają łącza 1-10Mb, zależy od cierpliwości dl''ującego

Dnia 30.09.2008 o 15:19, palpatine napisał:

-gry online

bez przesady, aż tak zasobożerne nie są

Dnia 30.09.2008 o 15:19, palpatine napisał:

i wiele, wiele innych


..z których większośc i tak sprowadza się do torrenta.
I tak najważniejsze są serwery, czego najlepszym przykładem jest gram.pl - wszystko co ma wagę większą niż 10 Mb należy ściągać z innych portali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh u mnie to nawet TPsa nie chce podłączyć neta bo twierdza ze im się nie opłaca :P
od kumpla za free 140 m mieszkającego ode mnie 320 kb/s
światłowody mieli kłaść w tym roku i kicha dostałem tel. z informacją
"Przykro nam, ale w tym roku wszelkie prace instalacyjne związane z linia światłowodów zostają wstrzymane do 2013"
I jak ty nie być nerwowym :) w TPsie to już jak podaje nr pod jaki chce neta to się rozłączają :) bo nie chcą słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyski twarde tak szybko nie zapisuja. A i musze was uswiadomic, ze lagi w grach MMO czy innych multi, ZAWSZE moga sie zdarzyc - wystarczy ze pare pakietow sie zgubi, a patrzac na takie lacza i ilosc przesylanych przez nie danych, jest to bardziej prawdopodobne niz na slabszych laczach. Wiec bez uwielbienia dla takich lacz, bo kompleksy z was wychodza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja, takie łącze miec to dopiero. Przecież to plik jedno gigowy by się ściągał z 10 sekund. Polacy mogą sobie tylko pomażyć o czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować