Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ogłosił skład EK Wrath of the Lich King

57 postów w tym temacie

Taaa a w UK edycja kolekcjonerska będzie kosztowała w granicach 40-50 funtów co na PLN plasuje się w okolicach 170-220zł.

Rozbój w biały dzień. Sorry CDP ale w przypadku WoTLK nie zedrzesz ze mnie takiej kasy.

Swoją wersje będę sprowadzał z UK za około 70zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć wizualizację tej edycji, bo po tekście zapowiada się naprawdę nieźle.

Zawsze Edycje Kolekcjonerskie World of Warcraft były bardzo dobre. Zarówno podstawka jak i dodatek miały naprawdę bogate i pięknie prezentujące się wydania kolekcjonerskie. Niestety, trzeba było za to słono zapłacić, a ten kto nie zamówił przed premierą, miał nikłe szanse, aby dostać potem tą edycje w sugerowanej cenie. Wrath of the Lich King w wersji EK będzie kosztował 319 zł, czyli cena podobna do poprzednich EK WoW. Gdybym był fanem World of Warcraft i miałbym pieniądze to na pewno bym się w nią zaopatrzył ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym upaść na głowę żeby dać 319 zł za grę. Za tą kasę miałbym pól roku grania. A tak zaopatrzę się w zwykłą edycję, która i tak jest droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ma się sprawa z podkładką - Blizzard nie robi raczej badziewia jak to miało miejsce moim zdaniem przy podkładce z Wiedźmina i fajnie na pewno będzie wyglądać mapa. Poza tym to takie pierdółki budują taką cenę? :O Normalnie jak w życiu nic w koszyku nie mam ale za zakupy trzeba zapłacić 2stówy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Identycznie jakj w przypdaku TBC ;P Tylko zamiast frostiego mielismy(i mamy ;P ) lurkiego albo netherwhelpa :) Cena równiez prawie taka sama - na poziomie 300 zł. Tak czy siak na EK skuszę sie raczej ( bedzie ładnie wyglądać przy EK TBC )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wróżę sukcjesu tej edycji. Chociaż z WoWem nigdy nic nie wiadomo. Jednak cena jest zdecydowanie za wysoka w porównaniu z ilością dodaków. Album i płyta z sountrakiem za 319?? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ pepsi
Wiedziałem że to Twój artykuł nie czytając autora :)

Najbardziej mi się podobała ta chwila niepewności, dreszczyk emocji i napięcia:

"Polskie limitowane wydanie będzie prezentowało się ( tu jest miejsce na dramatyczną przerwę ^_^ ) tak samo, jak odpowiednik z zachodnich rynków."

Tak poza tym, dobrze zgłębiony News CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

320 zł? Drogo, nawet jak na edycję kolekcjonerską takiej gry jak WoW. Mimo wszystko sądzę, że bez problemu znajdzie się w naszym kraju te dwa i pół tysiąca maniaków, gotowych bez mrugnięcia okiem wyłożyć ponad trzy stówy na swoją pasję/życie/manię/cały swój świat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo długi news, ale jedyna nowa informacja to tak naprawdę cena tej edycji. Osobiście sięgnę po wersję podstawową, z kolekcjonerskiej interesowałby mnie jedynie artbook, a tak to nie ma tam moim zdaniem za wiele rzeczy interesujących (średnio wykonany pet i zestaw kart, dla niegrających w WoW TCG w sumie bezużyteczne). Ceną kolekcjonerki nie jestem zaskoczony, tyle samo kosztowała ta od TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartość edycji kolekcjonerskiej jest zdecydowanie nie warta pieniędzy. Wszystko będzie dostępne na sieci w dniu wydania, poza tym co to za dodatki, które nie mają porównania z wieloma innymi grami w wersjach kolekcjonerskich. Film i muzyka, na co to komu, nic to nie wnosi do gry. Frosty, następne nic, oprócz zapychacza inwentarza. Eh, Blizzard, kiedy się nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 14:43, Mychaa napisał:

Nie wróżę sukcjesu tej edycji. Chociaż z WoWem nigdy nic nie wiadomo. Jednak cena jest
zdecydowanie za wysoka w porównaniu z ilością dodaków. Album i płyta z sountrakiem za
319?? Hmm...


Przypomnę że podczas sprzedaży EK TBC za 300 zł, zainteresowanie było tak wielkie, że strona sprzedaży ledwo chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde rozumiem zeby to byla gra na xboxa 360 albo ps 3 to cena byla by uzasadniona ale 300 zeta !? czy oni upadli na głowe ? chyba za wysoko sie cenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować