Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ogłosił skład EK Wrath of the Lich King

57 postów w tym temacie

choć nie gram w WoW to chętnie bym sobie kupił tą EK z powodu dwóch setów karcianki i ekskluzywnych kart no ale cena mocno odstrasza ale co sie dziwić 2 startery z wow tcg to już 120 zł. No ale jeśli zbiorę kasę to się na pewno zaopatrzę w ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 15:09, Michal256 napisał:

> Nie wróżę sukcjesu tej edycji. Chociaż z WoWem nigdy nic nie wiadomo. Jednak cena
jest
> zdecydowanie za wysoka w porównaniu z ilością dodaków. Album i płyta z sountrakiem
za
> 319?? Hmm...

Przypomnę że podczas sprzedaży EK TBC za 300 zł, zainteresowanie było tak wielkie, że
strona sprzedaży ledwo chodziła.

Pamiętam pamiętam, sam byłem szczęśliwcem który zakupił tą edycję. Jednak wtedy było bardzo mało egzemplarzy i edycja była nieco bogatsza (tak mi sie przynajmniej wydaje). Teraz właściwie nie można tego porównać nawet do któregoś z przeciętniejszych polskich EK. Ale jak już wspomniałem WoW rządzi sie własnymi prawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 16:40, kindziukxxx napisał:

...
>
> Przypomnę że podczas sprzedaży EK TBC za 300 zł, zainteresowanie było tak wielkie,
że
> strona sprzedaży ledwo chodziła.
tak tylko, szczegół BC było 400 sztuk :) a na allegro perełki zchodziły za 800 zł!

Dzisiaj jak przeszukasz allegro to znajdziesz kolesia który od roku próbuje sprzedać 2szt EK. 315 za sztuke i nikt nie chce kupić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 17:24, TTBoS napisał:

tak ustala ale w USA a to ze w Polsce jest taka a nie inna to już inna historia cło,podatki
itd. robią swoje lecz cena i tak jest śmieszna 70$-320zł ;s

Przez chwilę nawet zamierzałem ją kupić, aż zobaczyłem cenę... Kpina poprostu. Ta cena jeszcze się CDP czkawką odbije (tj. zalegającymi w magazynach edycjami kolekcjonerskimi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z satnów to nie macie co zamawiać bo
a) i tak wam sie nie odpali z europejska wersja
b) bedzie wam szło ze dwa tygodnie :P

a tak przy okazji to Cd projekt rzeczywiswcie z ceną przegiął dość ostro przy obecnym kursie euro zakup detaliczny w innym kraju europy wychodzi ok. 230 zloty co znaczy ze CD projekt proboje nas nabic na ok 90 zloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2008 o 18:01, Mychaa napisał:

Dzisiaj jak przeszukasz allegro to znajdziesz kolesia który od roku próbuje sprzedać
2szt EK. 315 za sztuke i nikt nie chce kupić :).

to jest dziś, a tamto było jak każdy to chciał mieć a nie było komu sprzedawać :D, bo jedyne egzemplarze wtedy rzeczywiście były z gram.pl :), pamiętam jak to było, jak serwery siadły na 10 min przed startem pre-ordera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzeda się zdźiwilibyście się ile goście ludzie potrafią zapłacić za coś takiego. Jak dla mnie faktycznie trochę za drogo niewidziałem albo niepamietam żeby jakakolwiek gra na PC kosztowała tyle.
Po za tym klucz do pet może być również kluczem do beta testów kolejnego dodatku lub na blizzcon.
Dodajac kolekcjonerską Talię. O 50 zł za drogo moim zdaniem jak na edycje kolekcjonerska gry Blizzarda.

Z tego co widzę to na bank darmowego miecha niebędzie. Oj będzie sie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 21:08, madfrog napisał:

Jeszcze pamiętam jak EK BC była do kupienia za 300zł,a potem na allegro za bagatela 700
:] To były czasy.


I ta EK rozejdzie sie jak świeże bułeczki :) Ciekaw jestem jak będzie wyglądało to całe EK za 319zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć na cenę która stanowczo jest za wysoka to mógłbym powiedzieć , że Edycja Kolekcjonerska gry World of Warcraft, Wrath of the Lich King wygląda bardzo atrakcyjnie , ale oczywiście tylko dla fanów tego tytułu. Bo dla reszty graczy to raczej tylko bajer do oglądania na obrazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Battle Chest z dwiema poprzednimi częściami, dzięki wyjściu dodatku stanieje( choć nie jest już taka droga, jak kiedyś), bo mam naprawdę na tą grę chrapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować