Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ogłosił skład EK Wrath of the Lich King

57 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 15:17, Jakubu napisał:

Kurde rozumiem zeby to byla gra na xboxa 360 albo ps 3 to cena byla by uzasadniona ale
300 zeta !? czy oni upadli na głowe ? chyba za wysoko sie cenia..

Cena wysoka, fakt, ale ludzi i tak będzie na to mnóstwo.... jaki fan i maniak WoW''a nie chciałby się pochwalić przed znajomymi jakimś tam pet''em... czy poczuć się wyróznionym dzięki artbook''owi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię ze względu na cenę. A jestem MANIAKIEM WoWa. I nie czepiajcie się CDP a Blizzarda. To oni ustalają ceny gier i abonamentu. Zresztą gram na privach bo dla mnie stratą jest kasy granie na globalu. Za 80 zł + Wpln mogę kupić premierówkę na gram.pl. I pewnie zaraz ktoś napisze o tym że privy to nie WoW. Może i nie. Ale mi to odpowiada. Wolę nic nie wydać i być na "czystym rasowo":) serwerze niż płacić grubą forsę na szlifowanie angielskiego na globalu. Nawet jak serwer zamkną nie stanowi dla mnie problemu znalezienie nowego i darmowego. A to że więcej ludzi gra na globalach. 600-700 ludzi starczy. Żeby nie było to gram z orginałki(wydanie battlechest). A pv nie jest dla mnie kradzieżą bo Blizzard w moim przypadku nie ponosi strat. Kupiłem klienta, gram na privach i wali mnie Blizzard (bo żaden GM nie ma nic wspólnego z B). Nie gram na serwerze finansowanym przez B więc nie uprawiam moim zdaniem piractwa! Gdyby była (a nie ma) możliwość grania na globalu mimo nie płacenia to byłaby już kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie na privach nawet na orginalnej grze jest ZŁODZIEJSTWEM. Blizzard wydałjuż 13 MILIONÓW $ na samo Utrzymanie serverów,wypłaty dla ludzi pracujących nad patchami,gmów itp.Więc jeśli wolisz wydać kase za która mógłbyś kupić abonament(czyli masz kase tylko wolisz kupować co innego) jesteś zwykłym złodziejem.smutne i prawdziwe. Jeśli uwazasz ze na globalu mało jest polaków to zapraszam na realma Chromaggus EU. najlepsza gildia na tym serverze jest TYLKO dla Polaków(zabili Kil Jadena)... a skoro nieumiesz angielskiego to po co wogule grasz w mmoRPGi...w grach RPG liczy się też fabuła... której z pewnoscia niepoznasz bez znajomości angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kochani - biorąc pod uwagę jakość wydania i zawartość (głównie o figurkę chodzi) EK Warhammera, oraz to, że byl o 100zł tańszy, to cena za EK WOTLK jest maksymalnym i imo niczym nie uzasadnionym przegięciem niestety... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Arantir ja bym się nawet nie przyznawał, nawet nie wiesz ile pracy wkładają programiści w zrobienie takiego wowa. Pomimo że to dla mnie gniot, to granie na prywatnych serwerach jest jak podbieranie pieniędzy rodzicom bez ich wiedzy, czyli niejawne okradanie ich; pieniędzy na które ciężko zapracowali.
W przypadku mmorpg nie licząc kosztów utrzymania i modernizacji serwerów, robienia backup, upgradu softu, supportu 24/7, czy chciałbyś pracować przez jakiś czas i nie dostać kasy ?? Nie sądzę . - koniec offtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ARGH 310zł, a w USA 70$. Cena okropna, szczególnie, że nie ma żadnych odróżniających ją od innych EK dodatków. Cóż, niestety na serwisach aukcyjnych cena poszybuje w górę jeszcze mocniej. Mimo to, jako zażarty kolekcjoner nie zamierzam ustąpić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż .. nigdy kolekcjonerki nie kupowałem i tym razem napewno się to nie zmieni... cena konkretna... dodając fakt, że jakby nie było to tylko dodatek ... zabójcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 30.09.2008 o 15:09, Michal256 napisał:


Przypomnę że podczas sprzedaży EK TBC za 300 zł, zainteresowanie było tak wielkie, że
strona sprzedaży ledwo chodziła.

tak tylko, szczegół BC było 400 sztuk :) a na allegro perełki zchodziły za 800 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt CDP zdziera na tym i to dosyć mocno za taką cenę można przecież kupować gry na konsole, które zazwyczaj w normalnych edycjach kosztują u nas po 2 stówki w ek podobna cenę mają, co ten dodatek. Dobra więcej o cenach pisać nie będę, bo już dużo zostało napisane otóż, co mnie najbardziej odpycha w tej Ek to brak rzeczy, które by przyciągnęły człowieka do zakupu sam bym się skusił może na ten artbook. Reszta jest cieniutka w dobie takich ek jak Wiedźmin, AoC ETC. Pamiętam jak kiedyś sprzedawali wcześniejsze części w Ek to DVD rom tylko w takiej edycji był a standartowo na 4 CD dawali. Ale wystarczyło przekopiować zawartość tych dysków do 1 folderu i wypalić i się miało pseudo wersje DVD :P. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet maniak wow''a ma rozum... nie żebym kogoś chciał urazić, ale żeby zapłacić za to tyle to trzeba być jakimś fanatykiem lub mieć za dużo kasy... w ogóle nie ma żadnej super rzeczy w tej Ek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się z ceną zaporowa! z tym że to nie wina CDP też bo to faktycznie Blizz ustala ceny.
Ale jak sa osoby dla których WoW to wszystko i drugie zycie lub takie które maja poprostu duzo kasy to napewno to kupią nawet jak by 400 zł kosztowało...
Z tego co mnie osobiście zachęca to dołączone 2 karty z kodem,kod wpisuje sie w grze,a jak Ci sie pofarci to możesz dostać epickiego unikalnego mounta albo np (podręcznego) vendora który bedzie za tobą łaził :P Wszystko unikalne,nikt nie będzie miał tego co ty na całym wirtualnym świecie.Niestety szansa jest mała...ale jak mówiłem to dla mańjaków wowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK fajna, cena ciut za duża. Ale EK Burning Crusade podobnie kosztowala, a na aukcjach nawet i 3 razy tyle. Dodatek kupię jak dbije do 70 lvl ew. jak stanieje do pułapu 70 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 16:44, MichałB napisał:

Zgadza się z ceną zaporowa! z tym że to nie wina CDP też bo to faktycznie Blizz ustala
ceny.
Ale jak sa osoby dla których WoW to wszystko i drugie zycie lub takie które maja poprostu
duzo kasy to napewno to kupią nawet jak by 400 zł kosztowało...
Z tego co mnie osobiście zachęca to dołączone 2 karty z kodem,kod wpisuje sie w grze,a
jak Ci sie pofarci to możesz dostać epickiego unikalnego mounta albo np (podręcznego)
vendora który bedzie za tobą łaził :P Wszystko unikalne,nikt nie będzie miał tego co
ty na całym wirtualnym świecie.Niestety szansa jest mała...ale jak mówiłem to dla mańjaków
wowa :)


tak ustala ale w USA a to ze w Polsce jest taka a nie inna to już inna historia cło,podatki itd. robią swoje lecz cena i tak jest śmieszna 70$-320zł ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować