Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nero 9 - premiera

20 postów w tym temacie

Harpen

Światło dzienne ujrzała kolejna wersja aplikacji Nero. Tym razem mamy do czynienia z dziewiątą odsłoną programu, który niegdyś służył wyłącznie do nagrywania płyt, a teraz śmiało można określić go mianem połączenia olbrzymiej ilości funkcji.

Przeczytaj cały tekst "Nero 9 - premiera" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 15:48, tommy88c napisał:

Jak to często się sprawdza: "Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego"


Święta prawda ;p

Dnia 30.09.2008 o 15:48, tommy88c napisał:

Nie lubię takich kombajnów, preferowałbym wersję lite :)


Ta, jak kupiłem sobie Nero 8(mniejsza, że dostałem z DVD ;p)to zatrzymałem się na funkcjach nero express ;/ reszta po nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem zainstalowałem wszystko, sprawdziłem, załamałem się, odinstalowałem, zainstalowałem ponownie, tym razem tylko parę elementów, sprawdziłem i się ucieszyłem :] Jest OK. Można się trochę tym pobawić, ale nawet na mocnej maszynie trzeba poczekać na odpalenie niektórych funkcji dobre paręnaście/-dziesiąt sekund. 8 działa znacznie płynniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nero StartSmart Essentials i to strasznie okrojoną :( (z komputerem dostałem) i 9 na własnym komie chciałbym zobaczyć w pełnej okazałości na swoim komputerze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie każde nero jest coraz lepsze ,mnogość funkcji i możliwości tworzą świetny program nie tylko do kopiowania/nagrywania płyt...z każda wersją rosną też wymagania.Ogólnie nero to dobry kombajn,tylko żeby się nie przelał od mnogości funkcji ;] Panowie od NERO powinni znaleźć umiar i dla mało zaawansowanych użytkowników wydać wersję okrojoną z grubą książką o tytule ,,jak z kombajnu korzystać". ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nero jest za bardzo przepakowane. Większość osób i tak używa tylko programu do nagrywania a jest wiele darmowego softu który nagrywa płyty tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem z NERO tak od wersji 7. Lubię jak program odpala się natychmiast i robi to co do niego należy a nie stara się robić wszystko. Platego do nagrywania mam darmowy lekki program. Odpala się natychmiast i robi to do czego go odpalam. a NERO jest popularne tylko dlatego, że wpychają go do nagrywarek gratis. Tak by mało kto kupił wersje pudełkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak przerost formy nad trescia. Z fajnego i wygodnego programu (kilka lat temu) zrobili kobyłę, ktora potrzebuje wielu zasobow aby nagrac plyte. Poza tym te programy dodatkowe sa kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Nero to ja prawie w ogóle nie korzystam to mi to zupełnie bez różnicy jaki numerek widnieje przy nazwie tego programu. Może i Nero 9 ma jakieś tam nie małe możliwości , ale nie usprawiedliwia to wręcz powalającej ceny 280 złotych. Jak dla mnie to zdecydowanie zbyt dużo , a więc podziękuje i nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować