Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona – numer 1 w sieci Empik!

22 postów w tym temacie

Możliwość kupna Wiedźmin Update to bzdura i dezinformacja. Biegam po wrocławskich sklepach od 19 września i nikt Update''u nie ma. Wszystcy sprzedawcy twierdzą, że mają zamówione i czekają na dostawę. Co CDP na to?
Poza tym pozdrawiam.
Paaull

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą z żółtą banderolką? (da się ją zdjąć? Czy dali tylko poradnik czy jakieś książeczki jeszcze? Bo w starej edycji są na nich fragmenty logo a w nowej już ich nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serio .. liczę skwapliwie ile durnych newsów pojawi się odnośnie głupiego patcha szumnie nazywanego Edycją Rozszerzoną.
a jutro bedzie news - "Wiedźmin: Edycja Rozszerzona – numer 1 w sieci Saturn!"

i PRZESTAŃCIE W KOŃCU KŁAMAĆ.
bo nei ma żadnych nowych animacji Geralta (mam wam powrzucać filmiki?? chociaz to i tak nic nie daje bo kto nie chce dostrzec ze król jest nagio ten nie dostrzeze), te 200 nowych animacji to jakaś farsa itp itd milion razy już było to pisane wraz z wrzucanymi screenami na dowód ze cały ten marketing to jeden wielki PIC.
a błędów jest jeszcze więcej niż było.
i TAK - mam zamiar o przypominać pod każdym nowym durnym newsem o wiedzminie żeby ludzie pamiętali w co się pakują.

>Tą z żółtą banderolką? (da się ją zdjąć? Czy dali tylko poradnik czy jakieś książeczki jeszcze? )

da sie, acz moje pudełko jest ZA MAŁE i sie BARDZO brzydko rozłazi po przełożeniu brakujących książeczek. Poradnik to żenada, źle pocięty i pozszywany, strony są pozaginane w połowie i wszyte w grzbiet, tak ze nawet nie ma jak tego przeciąć. kasa wywalona w błoto. nieduża - bo tylko 20 zeta - ale fakt faktem.
jeśli już to ściągajcie z netu patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełka pewnie są te same, bo zawartość jest oznaczona gwiazdkami. Jedna * że edycja rozszerzona, dwie ** jeżeli dodatek czy coś takiego. Wynika z tego, że coś schudło? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 18:51, artur.nogaj napisał:

Tą z żółtą banderolką? (da się ją zdjąć? Czy dali tylko poradnik czy jakieś książeczki
jeszcze? Bo w starej edycji są na nich fragmenty logo a w nowej już ich nie ma)


Żółtą banderolkę owszem da się zdjąć. Z książeczek jest tylko poradnik i miejsce na opowiadanie sapkowskiego i instrukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

A jednak dobrze mówiłęm. Wyszukujesz wszystkie tematy wiedźmińskie i się w nich wyżywasz. Nie lepiej pobiegać przed wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się poddałem,
byłem w piątek w EMPiKu (Słupsk), byłem wczoraj, a dzisiaj byłem w nowo otwartym i NIE MA :(
mało tego, nie wiedzą kiedy będzie i czy w ogóle będzie.

cóż... jakoś pobiorę te materiały - patcha i muzykę już ściągnąłem... jutro zassam pakiet językowy i przygody... (film mnie nie interesuje, w wersji podstawowej był denny - nie mam pojęcia co tam mogli zremasterować)

w sumie trochę szkoda, bo wolałem mieć to ładnie wydane... no ale przynajmniej zaoszczędzę na 4 browary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 20:19, Vojtas napisał:

Nie lepiej pobiegać przed wieczorem?


biegam biegam. po Wyzimie :] dziękuję za troskę ;)

PS. nie muszę wyszukiwać, same biją po oczach jeden po drugim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze przeprowadzona kampania reklamowa jak widać zrobiła swoje , ale i tak za taką cenę na pewno nie skuszę się ani na Edycje Rozszerzoną , ani tym bardziej na podstawkę. Ale może jak dobrze pójdzie to za rok w końcu kupie sobie własny egzemplarz Wiedźmina w Edycji Rozszerzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytaj Vojtas bo teraz będziesz pewnie zdziwiony :]

Sebat1 -- jeśli w Wiedźmina jeszcze nie grałeś - nawet sie nie zastanawiaj - tym bardziej ze ER mozna dostać za bardzo przystępne pieniążki (79zeta) a jak sie poszuka dobrze to i w okolicach 60.
ale nawet te 79 to żadna kasa, i warto by było grę kupić nawet jeśli kosztowałaby 120.
Wiedźmin jako całość to kawał porządnej produkcji, jeden z najlepszych crpg w które grałem EVER.
pozycja obowiązkowa, bez względu na cenę.

to czego my się tu czepiamy, nie dotyczy gry, dotyczy szumnych, niespełnionych obietnic odnośnie update''u.
kup, póki Wiedźmin jest w pełnym wydaniu, bo potem w ewentualnej taniej serii pewnie okroją go z opowiadania sapkowskiego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 17:58, Paaull napisał:

Możliwość kupna Wiedźmin Update to bzdura i dezinformacja. Biegam po wrocławskich sklepach
od 19 września i nikt Update''u nie ma.


Bo w Empikach faktycznie Wiedzmina Update nie ma nie wiem dlaczego. Ja swoj zestaw kupilem w Media Markcie w Szczecinie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uroczyście, że we Wrocławskim Media Markt (galeria dominikańska) jest update. Jednak pracownik z obsługi powiedział, że jest tylko 50 sztuk (zakupiłem 2) więc radzę się spieszyć a najlepiej przed wybraniem się tam zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować