Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co nieco na temat tego, co zostanie dodane w pecetowej wersji GTAIV

45 postów w tym temacie

To oznacza, że po ulicach już nie będą się masowo poruszać samochody takie same jak ten prowadzony przez Niko.


No i akurat to jest przełom panowie, bo ten błąd to mnie irytował od uuuuu, chyba VC jak dobrze pamiętam, nie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w GTA SA przejeździłem całe Los Santos w poszukiwaniu jakiegoś auta potrzebnego do misji. A gdy nim jechałem to minąłem 20 takich samych. Strasznie wkurzające to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV na pecety przy takich innowacjach może się okazać strzałem w dziesiątkę. Szczególnie podoba mi się pomysł z zapisywanie tych filmików i odtwarzanie ostatnich 30 sekund akcji. Jeśli pozbycie się efektu klonów to nie tylko puste obietnice, to możemy dostać prawdziwy bestseller jeśli chodzi o gry komputerowe. Z drugiej strony wymagania sprzętowe, gracze chyba i tak już dawno wymieniali sprzęt na nowszy, lepszy z okazji Gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, że nie bedą sie ci przechodnie powtarzać itd. bo jak grałem w vice city to to był koszmar- co drugi przechodzeń taki sam ;)
no i czasami sie opłaca jak PC-towcy dłużej czekąją niż konsolowcy bo giera bedzie lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło, ze twórcy zadbali o pecetowych graczy, dodając różne poprawki, ulepszenia, bajery... Jednak i bez nich GTA 4 na PC byłoby jedną z najgenialniejszych gier ever. BTW mały błąd w newsie - link podany na początku prowadzi do wymagań zalecanych, a nie minimalnych. A to jednak spora różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzał w 10, strzałem w 10 ;p
Teraz dużo zależy od SecuRoma, ograniczeń i aktywacji przez neta xD by gra nie była piracona...
Tylko proszę bez limitu instalacji :)
Ale znając życie na terrentach crack pojawi się pierwszego dnia :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować