Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co nieco na temat tego, co zostanie dodane w pecetowej wersji GTAIV

45 postów w tym temacie

O BOZE, notatki w GPS! Jedynie streaming daje rade, choc ja u siebie nie zauwazylem klonow. W zamian dostaniecie aktywacje przez neta, multi przez Games for Windows i inne takie pierdoly. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Games for Windows nie działa w polsce ;> patrz. GOW ;> wiec niewiem jak z tym mp ... A moze mam nie świeże dane? ,a te klony to czasami fajna sprawa bo jak mi sie lamborgini popsuje biore drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 14:26, Valium napisał:

O BOZE, notatki w GPS! Jedynie streaming daje rade, choc ja u siebie nie zauwazylem klonow.
W zamian dostaniecie aktywacje przez neta, multi przez Games for Windows i inne takie
pierdoly. :)

Zazdrośnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 17:20, Darkstar181 napisał:

> O BOZE, notatki w GPS! Jedynie streaming daje rade, choc ja u siebie nie zauwazylem
klonow.
> W zamian dostaniecie aktywacje przez neta, multi przez Games for Windows i inne
takie
> pierdoly. :)
Zazdrośnik...


Chciałoby się powiedzieć pies ogrodnika i zwykły bezmyślny troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super poprawki! Najlepsza poprawka moim zdaniem to "last but not least" co nie zmienia faktu, że wszystkie są extra. Lecz ja (jak pewnie każdy) ciągle czekam aż cenega poda sugerowaną cenę detaliczną gry bo na amazonie już można składać zamówienia przed premierowe w przeliczeniu na zł - nie całe 90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z perspektywy czasu, jednak lepiej bawiłem się przy Vice City. GTA IV ma dobrą fabułe, niektóre misje zostaną w pamięci na długi czas ale... brakuje mi tutaj gry dla "jaj", choć uważam, że wersja na PC może być pod tym względem znacznie lepsza, bo nie ma to jak swoboda działania na myszce i WSADzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu jest coś czego pozazdroszczę wersji PC: nie będzie tego namolnego pojawiania się na drodze takich samych samochodów jak prowadzony. Ale zmieni to ich występowanie gdy się jedzie jednym, a szuka innego? Wkurzało mnie też to, że po wyjściu np. ze szpitala praktycznie nie było ruchu na ulicy, tak samo jak się stało po środku autostrady - miasto duchów nagle. Jestem ciekaw czy to się też poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i to lubie - troche cierpliwosci i dostajemy (pc-towcy) wiecej i lepiej. mass efect i gtaIV - pozniej, ale bardzej bogato :) i tera konsolowcy moga mi naskoczyc :P xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja GTA IV bym kupiła nawet gdyby nie wprowadzili tych zmian. Ale jeśli wprowadzą to się nie obrażę. Niech Rockstar się stara. I oby cena nie była wygórowana, bo to teraz główna (jedyna?) przeszkoda w kupnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grubis no widzisz, a ja przed chwilą grałem w potyczkę w GoW PC. Poza tym to, że GTA 4 na PC będzię grą spod znaku Games for Windows niezwykle mnie cieszy, ponieważ punkty z achievmentów będą widniały na moim Gamercardzie obok Xbox-owych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdrosci? Nie ma czego, gre skonczylem dawno temu. Zeby chociaz dodali jeden samochod, jedna misje, ale nawet czegos takiego nie dostaniecie (GoW na PC dostal 5 dodatkowych leveli wiec oplacalo mi sie go kupic, ale z GTA4 to zenada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować