Zaloguj się, aby obserwować  
Thomas_Wind

Problem z Gothic 3

15 postów w tym temacie

Mam poważny problem z Gothic 3. Mianowicie wyzwoliłem już znaczną część miast. Nie to jest jednak najważniejsze, teraz nie mogę spokojnie wejść do żadnego z miast w Krainach Centralnych. Strażnicy i najemnicy orków zaraz mnie atakują. To nie daje mi możliwości wykonywania zadań dla orków. Co jest nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyzwalanie miast daje Ci bodajże przychylność buntowników czy tam rebeliantów, nie pamiętam jak oni mieli, dawno grałem, ale odejmuje u orków. Po odbiciu paru miast orkowie traktują Cię jak wroga, atakując bez wahania w każdym mieście. Więc jedyną rzeczą jaką możesz zrobić tu ubić drani!

PS. Normalnie masz super pr0 ownerski nick ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:42, paladin thunder napisał:

Mam poważny problem z Gothic 3. Mianowicie wyzwoliłem już znaczną część miast. Nie to
jest jednak najważniejsze, teraz nie mogę spokojnie wejść do żadnego z miast w Krainach
Centralnych. Strażnicy i najemnicy orków zaraz mnie atakują. To nie daje mi możliwości
wykonywania zadań dla orków. Co jest nie tak ?

Wyzwalanie miast wkurzyło orków i tym samym pracujących dla nich najemników... po prostu atakują ciebie i nie można już tego odkręcić. Masz po prostu reputację u buntowników dużą i odbiłeś znaczną część miast.
Można odbić max. 3 miasta (nie licząc Ardei, Gothy i Vengardu) aby orkowie zaczęli atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:47, Kalejdoskop86 napisał:

Wyzwalanie miast wkurzyło orków i tym samym pracujących dla nich najemników... po prostu
atakują ciebie i nie można już tego odkręcić. Masz po prostu reputację u buntowników
dużą i odbiłeś znaczną część miast.
Można odbić max. 3 miasta (nie licząc Ardei, Gothy i Vengardu) aby orkowie zaczęli atakować.

Można odbić i wszystkie. Trzeba mieć tylko metodę - atakujesz od razu, bez spotkania z orkowym wodzem danego miasta. Bo orkowie zaczynają cię atakować dopiero, gdy jeden z hersztów powie "Nie możemy już ufać Morrom, wszystkie niepewne zostaną zabite!". Wystarczy więc nie dopuścić do rozmowy z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:50, ziptofaf napisał:

> Wyzwalanie miast wkurzyło orków i tym samym pracujących dla nich najemników... po
prostu
> atakują ciebie i nie można już tego odkręcić. Masz po prostu reputację u buntowników

> dużą i odbiłeś znaczną część miast.
> Można odbić max. 3 miasta (nie licząc Ardei, Gothy i Vengardu) aby orkowie zaczęli
atakować.
Można odbić i wszystkie. Trzeba mieć tylko metodę - atakujesz od razu, bez spotkania
z orkowym wodzem danego miasta. Bo orkowie zaczynają cię atakować dopiero, gdy jeden
z hersztów powie "Nie możemy już ufać Morrom, wszystkie niepewne zostaną zabite!". Wystarczy
więc nie dopuścić do rozmowy z nim :)

No tak, ale przecież bardziej epickie jest inne rozwiązanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eloo xd mam takie pytanie... czy np w zbroi buntownika moge normalnie wejść do miasta najemniczego ??? niesrawdzałem tego ?? czy są zauważalne stroje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 01:02, batek15 napisał:

eloo xd mam takie pytanie... czy np w zbroi buntownika moge normalnie wejść do miasta
najemniczego ??? niesrawdzałem tego ?? czy są zauważalne stroje??



Możesz wejść, jakbyś chodził nawet w sukience (nie ma jej w grze) to żaden NPC nie zwrócił by na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 14:58, Diego124 napisał:

czy pojdzie mi g3 na procesor:Intel pentium 4 2,6GHz
pamiec RAM: 2GB
karta: GeForce 8500 GT ?????????


Ruszy na minimalnych. Jak byś miał dwurdzeniowca to może na średnich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:42, paladin thunder napisał:

Mam poważny problem z Gothic 3. Mianowicie wyzwoliłem już znaczną część miast. Nie to
jest jednak najważniejsze, teraz nie mogę spokojnie wejść do żadnego z miast w Krainach
Centralnych. Strażnicy i najemnicy orków zaraz mnie atakują. To nie daje mi możliwości
wykonywania zadań dla orków. Co jest nie tak ?

za wcześnie to zrobiłeś , najpierw trzeba wykonać wszystkie zadania orków a potem wyzwalać miasto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:42, paladin thunder napisał:

Mam poważny problem z Gothic 3. Mianowicie wyzwoliłem już znaczną część miast. Nie to
jest jednak najważniejsze, teraz nie mogę spokojnie wejść do żadnego z miast w Krainach
Centralnych. Strażnicy i najemnicy orków zaraz mnie atakują. To nie daje mi możliwości
wykonywania zadań dla orków. Co jest nie tak ?


Witam. Link do odpowiedniego tematu, podany. Temat - dubel zamykam. A na przyszłość, przypominam o wyszukiwarce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować