Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontynuacja ShellShocka już na te święta

8 postów w tym temacie

Zgadzam się w pełni z opinią na temat pierwszej i drugiej części Shellshocka (pierwsza nie zwojowała zbyt wiele, a po drugiej fajerwerków też nie należy się raczej spodziewać).

Nie zgadzam się natomiast kompletnie z opinią na temat Rogue Troopera, który był dla mnie jedną z najzabawniejszych (w pozytywnym znaczeniu) gier, w jakie grałem i który dał mi po ukończeniu tyle satysfakcji, co mało która strzelanka.

Ale ponieważ "na wkus i cwiet towariszcza niet", nie zamierzam nikogo do mojego zdania przekonywać. Howgh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to jedynka mnie nie zachwyciła. Grałem bo kręcił mnie klimat wojny w wietnamie. Gdzieś czytałem, że podobno w II części ma być pewna ciekawa shiza naszego bohatera. Będzie on widział zamiast normalnych ludzi chodzących zombie ; p. Ciekawe nie powiem. Pewnie zagram bo kręcą mnie takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była conajmniej słaba i do tego frustrująca. Z dwójką będzie podobnie. I jeśli grafika będzie prezentowac się tak jak na powyższym screenie, to może stac się nawet crapem. I niech mi tu nikt nie pisze, że grafika to nie wszystko. W FPSach, zwłaszcza w tych mniej ambitnych, to jeden z najważniejszych czynników (zaraz po gameplayu). Jestem na nie dla tej gry i wątpię, by coś to zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mac Cry: I niech mi tu nikt nie pisze, że grafika to nie wszystko. W FPSach, zwłaszcza w tych mniej ambitnych, to jeden z najważniejszych czynników (zaraz po gameplayu).

Hmmm, jedno słowo przyszło mi do głowy - Crysis:)

Ale odchodząc od tego - Shellshock był niewyobrażalnym crapem, miał ukazywać okrucieństwo wojny wietnamskiej a sam był okrutnie słaby.
Ale co ma do tego Rogue Trooper? Gierka jest naprawdę dobra, dopiero przy próbie trzeciego ukończenia gry ją usunąłem. A to już coś. No i gra jest na podstawie nie mnie dobrego komiksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część ShellShocka z podtytułem Nam ''67 okazała się raczej ''''zaledwie'''' dobrym tytułem , a wielu graczom np. mi mi , ta gra zupełnie się nie spodobała. Kontynuacja ShellShock: Nam ''67 ma jeszcze szanse zostać zdecydowanie lepszą grą , ale raczej nie ma co na to liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Shellshock na pewno mial swoje wady, ale i wiele zalet - jako jedna z niewielu FPP-kow potrafil oddac klimat niebezpieczenstwa w dzungli no i byl bardzo... miesisty ;)

Za to samo lubilem Soldier of Fortune - dobrej rzezaninki nigdy za wiele.

Mam nadzieje, ze i Shellshock 2 duzo zwojuje na tym polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować