Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Trzecie urodziny gram.pl!

260 postów w tym temacie

Więc to już dzisiaj ten dzień, w którym to gram.pl obchodzi swoje 3 urodziny. Ja wprawdzie jestem tutaj od niecałych 300 dni, więc nawet roczku u Was nie mam, ale mam nadzieję, że pociągniemy jeszcze razem parę lat. ;) A! Tak, tak! Życzenia! Jakże mógłbym zapomnieć... Tylko czego można życzyć? Może żeby gram.pl nie traciło tego co ma teraz... Tego magicznego czegoś, co przyciąga i zrzesza polskich graczy. Tego, co sprawia, że chce się tu wpadać codziennie... Jednym słowem - Wszystkiego Najlepszego i powodzenia w przyszłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a więc to 3 lata ? Ja sam siedzę tu 2 ale to i tak dość sporo ... :)
Zatem Stooo Laaaat, Stoo Laaat !! Niech żyje, żyje nam !! Gram.pl !! :D
Teraz czekam na niespodzianki ... pulsujący znak zapytania, niech się ujawni ! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 17:23, Outlander-pro napisał:

(...) pulsujący znak zapytania, niech się ujawni ! :]

Taki mały off-top... O co chodzi z tym pulsującym znakiem zapytania? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 17:37, Outlander-pro napisał:


Nom ja również co jakiś czas na to wchodzę. I tez się dziwię, o co w tym chodzi.

Bambadil ---> na stronie beta.gram.pl, można było wpisywać kody umozliwiające przedwczesne zrobienie GS'a, więc to znaczy, że będzie niedługo jakaś ostra nowość.
P.S A oki, ale i tak tego nie wywalę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie urodziny? Jaki gram? Przecież gram umarł młodo w wieku lat dwóch, pamiętnego dnia pierwszego lutego roku bieżącego... A teraz to już sam nie wiem co to jest. ;) Jestem w tej kwestii zatwardziałym konserwatystą i wiem, że moja racja jest najmojsza.
W każdym razie, nowej spółce dziedziczącej, jak dotąd niezasłużenie imię gramu życzę lepszych serwerów, więcej zapału do pracy i nawrócenia. I faworyzujcie sobie takich, czy innych wydawców, i wywyższajcie Microsoft jak tylko się da, i róbcie "kwartał z wiedźminem", i nawet wam żółtą karteczkę wybaczę, ale... Cedepie, wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 18:27, Baal Namib napisał:

Wszystkiego najlepszego! Aby Wam się coraz lepiej powodziło w pracy ;-)


Wszystkiego najnajnaj i życzę Wam, aby dzięki Wam znikło piractwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego! Życzę Wam, aby serwis wspinał się w górę pod każdym możliwym względem, no i aby miło Wam się tam pracowało. ;-)

Sto lat!

Btw. Ale ten czas szybko leci ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 15:39, Wojman napisał:

Znaczy sie nie uzaleznia i nie uderza do glowy? W sumie cos w tym chyba faktycznie jest.
:)

Co innego miałem na myśli, jednak domyślam się, że Ty akurat to wiesz. :)

Ale bida te urodziny póki co... liczę, że faktycznie jeszcze jakieś atrakcje będą, bo póki co to zdecydowanie najgorsze urodziny się zapowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już ten spamland powstał to się dopiszę. Otóż wkurzają mnie pewne rzeczy. Zamiast myśleć o nowościach admini powinni pomyśleć o tym, by serwis działał normalnie (szczegóły w drugiej części mojego podpisu, nie będę się powtarzać), bo jak się wprowadzi nowe opcje, to już zupełnie wszystko padnie i będzie się forum ładowało godzinę. Jeśli już jakieś zmiany - ok, ale z możliwością wyboru. I jeszcze jedno - wkurza mnie ignorancja ze strony adminów. Otóż w pewnym temacie (bodaj o pomysłach odnośnie zmian) napisałam posta jako "odpowiedź" do jednego z zielonych (nie pamiętam, więc ksywki nie podam). Jakiś inny gramowicz również napisał takowego posta (też chyba jako odpowiedź). I on dostał na swoje odpowiedź, ja nie. Niektórzy się niestety boją krytyki... No. Mam nadzieję, że na urodziny ktoś się spręży i strony będą działały lepiej. Bo logouty (i to sporo) w momencie, gdy każda inna strona działa szybko i sprawnie nie są ok... Wiem, że to nie temat na to, ale jest oblegany, wiec może jakiś admin zobaczy? No, to tym pesymistycznym akcentem kończę tego posta. Najlepszego!

Czego bym sobie życzyła na te urodziny gramu? Lepiej działającego serwisu. Do szczęścia nie trzeba mi NIC więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez tego przesłanego całuska w trakcie rozgrywki w Buzza nie mogłem spać ;) Jednak mnie udobruchałaś ;)

Przeleciało jak trzasł z bata!
Gram.pl ma już trzy lata!
Nie powinienem mówić nikomu,
Ale na gram.pl czuję się jak w domu.

Poznałem tu ludzi pięknych i mądrych
Prawdę powiedziawszy - nie tak jak ja,
Ale na pewno wiarygodnych i cudownych,
Normalnie (komar nie kąsa,) mucha nie siada!

Gramie, gramie, Solciu, Jarku, Spajku
I reszto gramowych grajków:
Życzę Wam, Gramowiczom, portalowi i sobie
Jeszcze wielu lat z gram.pl - w zdrowiu i w chorobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wszystkiego najlepszego dla ekipy i uzyszkodników, no i modów, szybko zleciało ;]

lurynowicz---> weź zabierz się za coś innego niż wiersze O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować