Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Trzecie urodziny gram.pl!

260 postów w tym temacie

A myślałem, że tu tylko ja buram na gram.pl ^^
Nie będę się produkował, i tak nikt tego nie czyta, a już w paru tematach wylałem swoje żale.

@twój podpis
To nie łatwiej byłoby sobie zrobić profilaktycznie nick z zapasem, tak jak ja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:48, Budo napisał:


Wszystkiego najlepszego dla ekipy i uzyszkodników, no i modów, szybko zleciało ;]

lurynowicz---> weź zabierz się za coś innego niż wiersze O_O


Już mu to mówiłem - nie chciał słuchać humanista jeden ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2008 o 22:22, siepu napisał:

> lurynowicz---> weź zabierz się za coś innego niż wiersze O_O

Już mu to mówiłem - nie chciał słuchać humanista jeden ;P


Podzielam opinię ;P

Tak w ogóle Siepu czemu straszysz ludzi swoim avkiem ? :(
Niektórzy nadal mają traumę xD Jeszcze na imprezie też miałeś Bukę przypiętą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno , niż... jeszcze później.

Wszystkiego najlepszego dla gramu itp. itd. ;P

Nawet jeszcze nie sprawdziłem co takiego fajnego wczoraj przygotowało gram.pl dla swoich użytkowników. No to sprawdzę dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2008 o 12:02, Sebat1 napisał:

Nawet jeszcze nie sprawdziłem co takiego fajnego wczoraj przygotowało gram.pl dla swoich
użytkowników. No to sprawdzę dzisiaj.

Tradycją było, że w każde urodziny do Gram.pl dodawano coś fajnego - GSy, IRC, edycja postów, GramUnity, nowe zakładki (chociażby "moderatorzy"), nowe możliwości przy GSach. W te urodziny nic takiego się nie stało. No, chyba za taką niespodziankę uznasz kilka screenów, na których ledwo co widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GSy oddane były do użytku dopiero gdzieś w styczniu 2007, więc grubo po urodzinach :). No, chyba że prace nad nimi trwały gdzieś od października, jeśli tak, to OK. Bo pamiętam jeszcze beta-testy i szukanie kodów :P.

Teraz zaś dostaliśmy jedynie kilka tapet + sneak peek nowej wersji serwisu, zapowiadanej już kiedyś. Nie ukrywam, zaciekawiło mnie to, ale kiedy ukaże się finałowa wersja? Nie chcę tak długo czekać, wystarczy mi StarCraft 2 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja standardowo jak co roku pozwolę sobie złożyć życzenia - Wszystkiego Najlepszego gram.pl i żeby następny rok był równie obfity w teksty i newsy co ten :)

A co do różnych niespodzianek to ja nic nie oczekuję. Jak gram.pl coś ciekawego wymyśli to fajnie, a jak nie to nic się nie stanie. W końcu to my (użytkownicy) powinniśmy im coś dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po urodzinach. Korzystając z okazji, że są to drugie urodziny Gramu w których biorę udział pozwolę sobie je trochę ocenić oczywiscie tylko pod katem tego co na forum sie pojawiło.

1) Atrakcyjność
No cóż, szczerze to tu leżymy na całej lini. No może nie na całej ale na większości na pewno. Jest tło, ale co dalej. Brakuje mi tu większego obrazkowego zaznaczenia że była jakaś okazja. Pamietacie te nielubiane baloniki? Te posty aby jest usunął, bo były brzydkie? Moze i wg. wielu osób były, ale pokazywały, że jest jakaś okazja. Sol groziła, ze mogly być świeczki. Prosze bardzo, tylko czemu ich teraz nie było? Czy nawet jakiś innych znaczków. Byle by coś zniosło na ten jeden dzień tą codzienność.

2) Dodatki
Przechodzimy dalej, do dodatków.
a) Otrzymalismy tapety. Muszę przyznać, że są one chyba tylko dla osób naprawdę sercowo zżytychz Gramem. Powód: Oczywiscie każdy ma swoja tapete na pulpicie, którą musiał polubić (w końcu ją wybrał) i zmiana specjalnie na urodziny portalu no może i jest dobra, ale po co. Tym bardziej ze nie sa to jakieś naprawdę super tapety :)
b) Konkurs. Porównując tegoroczny konkurs, a ten z zeszłego roku to zaryzykuję stwierdzenie, że mamy muchę i słonia. Na trzecie urodziny otrzymaliśmy 8 pytań i to trzeba przyznać dosyć prostych, no może oprócz pytanka z Grzesiami ale i to nie stanowiło dla niektórych problemu. A pamiętacie "Wielki Konkurs Urodzinowy gram.pl"? To była zabawa, chyba jedna z wiekszych na tym portalu. 4 etapy, gdzie jeszcze czwarty został podzielony na dwie części. A pozatym jeszcze ta "hazardowa gra" o zdobyte punkty, heh, ale w końcu do wygrania był XBox 360. Rozumiem, ze teraz chcecie trafić do wiekszej ilości osób, ale uważam, ze jeżeli to ma być urodzinowe to poprzeczka powinna byc ciut ciut wyzej.
c) Jednym z prezentów są screeny nowej części portalu, nazywanej przez niektórych GramTube. Rozszyfrowane zostały bardzo szybko przez Dzikqa i Mistica. Tylko to mam jedno ale. Czy własnie w dniu urodzin nie otrzymujemy tego? Tylko dopiero screeny. Znaczek zapytania miga nam od pewnego czasu, a news dostajemy teraz. Uważam, że wczoraj powinniśmy otrzymać juz tą nowa część, a info wczesniej i to bez zdjęć. Co nam teraz po tym? Nie ma takiej niespodzianki, ze przychodzi się ze szkły/pracy wchodzi sie na forum a tu bah cś nowego. Tego mi zabrakło.
d) Ogólnie powinno się mówić o ilości a nie o jakosci ale no cóż i tu trzeba. Rozumiem, ze zajęcie się nową cześcia portalu jest ważne, ale nie można zaniedbywać bajerów. Ok, jest promocja w sklepie, ale brakuje bajerów. Wtedy zakładka Moderatorzy i czerwone minki dla każdego (;D) się pojawiły, upragniona edycja postów się pojawiła i co trzeba dodać przemyślana edycja postów, bo tylko 5 minut. Co tam jeszce było? Gramsajt GRAMy. I nie wiem co jescze ominąlem. Wiem że lepiej sie skupić na czymś jednym, a nie zajmowac dużą ilścią bajerów, ale zawsze to jakas niespodzinka, czy potrzebna czy nie, ale zawsze.

3) Życzenia
Tu mnie zastanowiło jedno. Dlaczego pare osób życzy nowych serwerów, mniej problemów technicznych, zajmowania się właśnie tymi problemami w sposób bardziej zauważalny. Trzeba to przyznać, żółta karteczka dręczy, tak jak dręczy ze strna jest niedostępna, po czym nagle to znika. A takie zanikanie odpowiedzi i pojawienie sie posta jako nowego a nie jako odpowiedź? To jest problem którym serio, trzeba się zająć. Co by nie było tak ze na czwarte urodziny będa życzyc tylko poprawnego uruchamiania.

Tak więc: "Do roboty Gram.pl!". Takim miłym akcentem kończę to wg. nektórych pewnie czepialstwo, ale uważam że potrzebne czepialstwo. I życzę aby te kolejne czwarte urodziny miały wyższe Ce niż te.
P.S Oczywiscie nie przyczepiłem sie wszystkiego, na pewno coś pominąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tych urodzinach i jakiś dodatkach (o których coś piszą, ale ja zmian nie zauważyłam), wszystko działa jeszcze wolniej. Od 25 minut siedzę na forum. Wylogowało mnie 8 razy. Jeśli to jest prezent na urodziny gramu to ja dziekuję... ;/ Mam nadzieję, że po raz enty wylewane żale cokolwiek dadzą (tym bardziej, że na to narzeka wielu userów), choć osobiście w to wątpię. Prędzej Antarktyda się roztopi. Takie huczne trzecie urodziny, a serwery leżą ;/ Przykro mi to stwierdzać, ale jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:27, wip_01 napisał:

P.S Oczywiscie nie przyczepiłem sie wszystkiego, na pewno coś pominąłem.


czy ja wiem, czy czepialstwo?
To po prostu wytknięcie błędów, które rażą, zwłaszcza, że nie doczekaliśmy sie jeszcze jakiejś reakcji...
Konsule są bardzo zajęci. Czym? nie wiemy, ale jednak błędy są i to jest dosyć nieciekawe... Trzeba czekać. Ale dobrze, że się je pokazuje, bo jest szansa na jakąś poprawę. Myślę, że zieloni też się tym frapują.

mała16-->
huczne urodziny, mówisz?
jak na razie to były najbiedniejsze urodziny ze wszystkich. Ale zobaczymy, jak to się dalej rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione życzenia... bo naprawdę, wielkiego hurra nie było. Takie jakieś ciche te trzecie urodziny. Nowy stuff dostaniemy dopiero kiedyś tam, strona naprawdę czasem chodzi jak krew z nosa. Naprawdę, więcej narzekań, jak powodów do świętowania...

P.S. No i gdzie ten różowy layout dla forum? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:04, luzac napisał:

P.S. No i gdzie ten różowy layout dla forum? :P


Kalesony Ci nie wystarczą? :P

Moras1990:
>A co do różnych niespodzianek to ja nic nie oczekuję. Jak gram.pl coś ciekawego wymyśli to fajnie, a jak nie to nic >się nie stanie. W końcu to my (użytkownicy) powinniśmy im coś dać :)

Użytkownicy chyba wystarczająco im dają, przede wszystkim kasę ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:57, mała16 napisał:

/..../


Nie sądzę by wysłuchali naszych żalów po prostu musimy się przyzwyczaić do częstych wylogowań bez powodu i innych błędów typu 404. Fakt odkąd mam szybkie łącze to rzadko mnie wywala, ale zdarzyło się już chyba z 10 razy odkąd mam 1 MB. Poza tym jest jeszcze kilka mniejszych usterek ale one najmniej przeszkadzają.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego calej ekipie no i wszystkim uzytkownikom ;). Ech czekałem ciągle do szóstego i wkoncu sie spoznilem z zyczeniami :PP, ale tak to juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaką ja mam usterkę? Jak ładuję więcej niż jedną zakładkę z gram.pl (np. na forum włączam kilka) to za Chiny się nie załaduje. Trzeba zatrzymywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować