Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Trzecie urodziny gram.pl!

260 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2008 o 16:19, Baal Namib napisał:

Mam prośbę. Mógłby ktoś zaznaczyć na mapce dojście z najbliższej stacji PKP do budynku
CDP? Pilne :)

jak z wsch to jedź25 do starzyniaka z tego co kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 17:22, Piotrbov napisał:

BTW. Dla tych co nie wiedzą jak do CDP dojechać z Wawy, to mogę zabierać was. Ktoś chętny?


Wyszukiwarka połączeń na ztm.waw.pl nie działa, ale z pomocą przyszło mi google maps :P Zdaje się, że będę mógł dojechać tramwajem (18 zdaje się). Ale nie wiem jeszcze czy przyjadę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 17:39, donard napisał:

jak z wsch to jedź25 do starzyniaka z tego co kojarzę


Duży błąd. Na Wschodni bezpośrednio na Starzyniaka to tylko 28 i 144, lecz można również przejechać jeden przystanek 13, a później to albo 6, albo 21, albo 28.
Wiem bo sam od poniedziałku do piątku tą trasę robię na starzyniaka.

Outlander-pro ---> Jeśli z Centrum, to tak. Można tam dojechać 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 18:00, donard napisał:

sry rzadko jeżdże na wsch i na starzyniaka i skojarzyło mi sie z wileniakiem


25 z Wileniaka na Starzyniaka, też nie dojedziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki przestańcie wreszcie przekręcać te nazwy! Rondo Starzyńskiego i Dworzec Wileński ma być i już! Wy tu sobie szpanujecie przekręcaniem nazw, a jak według Was na urodzinowe spotkanie, na Jagiellońskiej mają trafić gramowicze spoza Warszawy. Za Chiny ludowe nie znajdą na planach "starzyniaka i wileniaka". Nie mieszajcie.
No i się zdenerwowałam ;P :D
BTW A jakbyście chcieli szpanować na właściwą gwarę, staro-praską, to byłoby: Wileńszczak, a Starzyńskiego, żaden szanujący się mieszkaniec Starej Pragi, by nigdy nie przekręcił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 18:16, Paladynka napisał:

Chłopaki przestańcie wreszcie przekręcać te nazwy! Rondo Starzyńskiego i Dworzec Wileński
ma być i już! Wy tu sobie szpanujecie przekręcaniem nazw, a jak według Was na urodzinowe
spotkanie, na Jagiellońskiej mają trafić gramowicze spoza Warszawy. Za Chiny ludowe
nie znajdą na planach "starzyniaka i wileniaka". Nie mieszajcie.


Właśnie dlatego, napisałem, że mogę zabierać wszystkim z spoza Warszawy. Ze mną się nie zgubią ;)

Dnia 03.10.2008 o 18:16, Paladynka napisał:

No i się zdenerwowałam ;P :D
BTW A jakbyście chcieli szpanować na właściwą gwarę, staro-praską, to byłoby: Wileńszczak,
a Starzyńskiego, żaden szanujący się mieszkaniec Starej Pragi, by nigdy nie przekręcił
:)


Dobrze powiedziane "szanujący się mieszkaniec Starej Pragi" ja tam nawet nie mieszam w Warszawie, tylko tak przy okazji mam Liceum w Pradze Północ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 18:16, Paladynka napisał:

Chłopaki przestańcie wreszcie przekręcać te nazwy! Rondo Starzyńskiego i Dworzec Wileński
ma być i już! Wy tu sobie szpanujecie przekręcaniem nazw, a jak według Was na urodzinowe
spotkanie, na Jagiellońskiej mają trafić gramowicze spoza Warszawy. Za Chiny ludowe
nie znajdą na planach "starzyniaka i wileniaka". Nie mieszajcie.

Właśnie! O! Co najwyżej możecie znaleźć Kercelaka, a i to nie wszędzie. ;) Mogę ew. chętnych biedaczków odebrać z Dworca Centralnego, jeśli ktoś z Polski chciałby przyjechać. Podprowadzę, znajcie moją dobroć. ;) Hala główna Dworca Centralnego, przy stojaczkach informacyjnych przy kasach biletowych, godzina 13.00. Chętni proszę o kontakt jutro do godziny 10.00 na e-mail podany w podpisie tego posta (nie zapomijcie o swoim gramowym nicku!).

Dnia 03.10.2008 o 18:16, Paladynka napisał:

No i się zdenerwowałam ;P :D

Spokojnie, moja droga... Nie możesz sobie pozwolić na niedyspozycję. :)

Dnia 03.10.2008 o 18:16, Paladynka napisał:

BTW A jakbyście chcieli szpanować na właściwą gwarę, staro-praską, to byłoby: Wileńszczak,
a Starzyńskiego, żaden szanujący się mieszkaniec Starej Pragi, by nigdy nie przekręcił
:)

Prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja moze zloze zyczenia z okazji trzecich urodzin gram.pl.
Wszystkiego najlepszego - zdrowszego podejscia do klienta, szczescia (bedzie Wam potrzebne..), oraz przede wszystkim - rychlego pojscia po rozum do glowy i przywrocenia kilku kluczowych dla Waszych klientow opcji, zwiazanych z jakimkolwiek wykorzystaniem Wirtualnych Pieniedzy, ktore teraz mozna paradoksalnie nazwac "Wirtualnymi Wirtualnymi Pieniedzmi", gdyz nie ma z nich pozytku.

Jesli jakikolwiek moderator uzna to za offtopic i usunie badz napietnuje to, co tu napisalem - bedzie to przejaw lokalnej cenzury. Zlozylem zyczenia, szczerze. Nie ma lepszych zyczen niz te zawierajace konstruktywna krytyke, ja natomiast zawarlem w nich tylko i wylacznie prawde, zero przekolorowan. Tak wiec raz jeszcze Wszystkiego najlepszego, ekipo gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:58, NattaN napisał:

To ja moze zloze zyczenia z okazji trzecich urodzin gram.pl.

Falstart, urodziny dopiero 6 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie chciałem ogłosić, że na urodzinkach się nie pojawię. Przykro mi. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić.
@Gramy: Uruchomcie linię telefoniczną, tak jak rok temu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 20:29, Baal Namib napisał:

@Gramy: Uruchomcie linię telefoniczną, tak jak rok temu ;-)


Ano, przydałoby się :D
tylko do jutra dobrze by było znaź numer, by zadzwonić w trakcie imprezy, zwłaszcza, jak ktoś wyjeżdża jutro z rana ;(
A ja ciągle postuluje o utworzenie filii Gram.pl w Krakowie i Gdańsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem. że trochę późno z tym wyskakuję ale czy dałoby radę postawić jakąś kamerkę internetową w trybie live. Też chciałbym poczuć ten imprezowy klimacik a nie mam szans na wyjazd do Wa-wy.
Mogła by przekazywać choćby obraz w postaci kolejnych klatek jpg, do tego jakiś koment na bieżąco.
Wiem, że pewnie będą videorelacje następnego dnia ale chciałbym z Wami wypić jakiś toaścik ;)KUBUSIEM :) albo innym napitkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sto lat sto lat gram.pl

wstrzymał bym sie do 6.10 ale mnie odcieli od internetu a jestem na komputerze kuzynki. i nie będę mógł przyjechać na imprezkę bo mam gdzieś 800 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 lat!
Ja na gram.pl jestem od samego początku, starzeje się razem z nim. :P
Moglibyście zrobić cykl, jak zmienił się po kolei gram.pl przez te trzy lata, bo zmiany naprawdę ssą duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować