Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Trzecie urodziny gram.pl!

260 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2008 o 14:20, Adamzzz napisał:

No niestety, nie udało się ze względów rodzinnych...


Ah, a ja byłem i Cię wypatrywałem i się dziwiłem, że Cię nie ma. Omineło Cię trochę zabawy :) Super było, szkoda, że odpadłem w półfinale piłkarzyków :( xD

Dnia 04.10.2008 o 14:20, Adamzzz napisał:

Za rok na 101% zawitam!

Ja również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opiszcie wrażenia ze spotkania! Ja nie mogłem być, bo za daleko:(

Tak czy siak,m to Stooo laaat, stooo laaat, nieech żyjeee żyje naaam! xD
Przynajmniej wieczorek mam na gramie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 20:33, Outlander-pro napisał:

Ah, a ja byłem i Cię wypatrywałem i się dziwiłem, że Cię nie ma. Omineło Cię trochę zabawy
:) Super było, szkoda, że odpadłem w półfinale piłkarzyków :( xD


No, to napisz coś więcej, bo ciekawość bierze.
To, że było super, to wiadomo, ale co dokładnie? jakieś nowinki? będzie wideo reportaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 20:53, cedricek napisał:

No, to napisz coś więcej, bo ciekawość bierze.
To, że było super, to wiadomo, ale co dokładnie? jakieś nowinki? będzie wideo reportaż?


Ogólnie to zabawa polegała na graniu na Wii, ps3 w Buzza!, GC w Super Mario Smash Football (czy jakoś tak xD) w piłkarzyki, ping ponga, bilard lub gadanie czy jedzenie :P Były turnieje między innymi w piłkarzyki i Maria, był Tort (były plotki że to jakiś zeszłoroczny ... ale był całkiem niezły :P), śpiewanie sto lat oraz wspólne zaplucie tortu (tzn. zdmuchnięcie świeczek :P). Ja wybyłem koło 18:00, więc nie wiem co było dalej. Wideorelacja powinna być jakaś bo Spajki latał trochę z kamerą, ponadto parę osób zdjęcia robiło, więc może coś się pojawi. Ogólnie miło :) A nowinek nie uświadczyłem.

EDIT: hurra, oto z tym postem urodzinowym awansowałem na Sekretarza - ankieta na GS'ie staje się nieważna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 21:23, Vojtas napisał:

Ech, czyli nawet nie wiesz, kto skończył pod stołem...


Jak znam życie to "Lurrcio" =P
Kiedy się skończyło ? Cóż, ja musiałem wracać bo 1:30 godziny się autobusami wracałem, bo jednak nie miałem zbyt blisko do siedziby CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co się dzieje...
Rok temu na gramowych urodzinach być nie mogłem, ale dzięki co jakiś czas aktualizowanym informacjom na temat tego, co tam się działo, czułem, że jednak jestem na tej imprezie obecny. Dzisiaj jedyną rzeczą, po której odczuwam, że coś się dzieje, jest większa pustka na forum... What's going on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 22:03, Lee-Pl napisał:

Ja jusz byłem i dobrze się bawiłem :) fajnie się grało w Buzza! na PS3, za rok będę znów
:P


Buzz wymiatał!
Byłem naprawdę tym pozytywnie zaskoczony :D.

Szkoda tylko, że w piłkarzykach nie było takiej konkurencji, żeby były jakieś bardziej zacięte mecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, kurcze jak tak mówicie jak było fajnie to mi ślinka leci :P
No, ale cóż... Mam do wawy te 300km.
Hm, ale nie mogę zrozumieć jednego: Dlaczego nie było nic ,,na żywo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 22:33, Furrbacca napisał:

> Ja jusz byłem i dobrze się bawiłem :) fajnie się grało w Buzza! na PS3, za rok będę
znów
> :P

Buzz wymiatał!
Byłem naprawdę tym pozytywnie zaskoczony :D.


Buzz! W moim przypadku chyba Buu ... :P Bo nie mogłem się dorwać, było zbyt oblegane, że tak powiem, ale Mario był świetny :)

Dnia 04.10.2008 o 22:33, Furrbacca napisał:

Szkoda tylko, że w piłkarzykach nie było takiej konkurencji, żeby były jakieś bardziej
zacięte mecze...


Eee, było parę akcji emocjonujących, no ale trzeba było oglądać, a nie w Buzza się zagrywać :P Joke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jako że właśnie wróciłem do domu, pozwolę sobie w imieniu ekipy podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się na fetowanie trzecich urodzin gram.pl razem z nami (było nas około 40 osób - znacznie więcej niż przed rokiem!). Naprawdę - wielkie dzięki! Jest jednak coś niezwykłego w spotkaniach (oby jak najczęstszych) z osobami, które na co dzień zna się wyłącznie z Internetu. I tak jak powiedziałem wcześniej - robienie tego wszystkiego bez Was byłoby pozbawione sensu. Czy - mówiąc dosadniej - bez Was gram.pl nie byłoby tym, czym aktualnie jest. I za to raz jeszcze wielkie, serdeczne DZIĘKUJĘ!

Oczywiście wkrótce opublikujemy stosowny materiał podsumowujący nasze sobotnie wojaże (mam nowego skilla, obsługa kamery HD, ghe, ghe ;p). A w urodzinowy nastrój powrócimy w poniedziałek, 6 października!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zajrzał bym na ta urodzinową imprezę , ale niestety tak jak zdecydowana większość gramowiczów nie miałem takiej możliwości , za daleko i tyle... Mam nadzieję , że chociaż pojawi się jakaś porządna wideo relacja z tej imprezy. Ciekaw też jestem jak będzie wyglądał urodzinowy poniedziałek na gram.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować