Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Trzecie urodziny gram.pl!

260 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2008 o 17:18, cedricek napisał:

No, ja w takim razie też, bo jestem tutaj takoż 1095dni. :P
A na serio to ciekawe, czy będą jakieś niespodzianki, bo jak na razie to ubogo jakoś...


bo to urodziny gram.pl są, to co sobie mają niespodzianki robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 20:58, GrafZero1984.pl napisał:

Impreza była super. Zabawa w Buzza była świetna. Mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze
więcej gramowiczów i podobna atmosfera :)


Nom jak racja to racja :) ... ale nie podobna atmosfera tylko 1000 razy leprza :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mogę się doczekać fotorelacji oraz filmowej, bo tylko wtedy w końcu dojdę na spokojnie kto był kim : ). Bo naprawdę...twarze pamiętam, ale nicków...już nie za bardzo.

A tak zapytam się tutaj, bo widzę, że w tam tym drugim topicu, który informował o imprezie nikt mi nie odpowie. No więc, o której cała impreza się w końcu skończyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądał urodzinowy poniedziałek na gram.pl i czy warto będzie śledzić na bieżąco pojawiające się newsy. Bo pewnie nie będzie żadnej rekompensaty dla tych gramowiczów którzy nie mieli żadnej możliwości pojawienia się na sobotniej imprezie... Fajnie też by było jakby jutro nie było większych rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybiła północ,a to oznacza, że mamy poniedziałek, a to oznacza, ze czas na życzenia. Najlepszego gramie! Obyś się prężnie rozwijał, obyś był z nami zawsze, żeby na forum mądrych postów przybywało i żeby wszystkim żyło się lepiej :P Pozdro dla całej ekipy gram.pl bez nich gram nie byłby gramem, pozdro dla modków byłych i obecnych - bez nich nie byłoby forum, pozdro dla wszystkich zasłużonych! Jeszcze raz najlepszego! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaliśmy Ja, Lurr, Kazmierczak-M i Spayki ;] Do ok. 22... ;p (przed nami wyszło jeszcze kilka osób, ale wybaczcie nicków nie pamiętam...). No i oczywiście pan ochroniarz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to dzisiaj już można spokojnie śpiewać:
Happy Birthday to You, Happy Birthday to You, Happy Birthday dear Gram.Pl, Happy Birthday to You. Pracownikom życzę młodości w stanie psychicznim i fizycznym, wielu ciekawych pomysłów i czegoś czego jeszcze nie wymieniłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ludziska za przybycie w sobotę! Mam nadzieje, że również Ci, którzy się tu nie wpisali nieźle się bawili przy konsolach czy podczas gier "w realu" (dzięki Marr za piłeczkę :P)
Jeśli co roku będzie taki przyrost przychodzących na gramowe urodziny, to za dwa lata zamawiamy tort wielkości stołu i przenosimy się z imprezą na parking :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sto lat Sto Lat nie zyje zyje nam a kto gram i tak dalej i tak dalej
Wszytkiego naj naj gramowi i jedo pracownikom duzo dobrym pomyslu itp itd. może na next przyjade chociaż z małego miasta jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 10:53, Laid back napisał:

Dzięki ludziska za przybycie w sobotę! Mam nadzieje, że również Ci, którzy się tu nie
wpisali nieźle się bawili przy konsolach czy podczas gier "w realu" (dzięki Marr za piłeczkę
:P)
Jeśli co roku będzie taki przyrost przychodzących na gramowe urodziny, to za dwa lata
zamawiamy tort wielkości stołu i przenosimy się z imprezą na parking :)


Sto lat i jeszcze dłużej ;)
Na następne urodzinki to postaram się przyjechać do Warszawy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobie ( bo to przecież i moja trzecia rocznica) i Wam, drodzy konsule, a także całej społeczności Gram.pl chciałbym dzisiaj życzyć wszystkiego co najlepsze, spełnienia giercowych marzeń, w grach Online samych pierwszych pozycji, a w singlach wielkiego szczęścia, dużo, jak najwięcej śmiechu i radości, oraz miłych chwil spędzonych tutaj.
Aby Gram.pl stało się znów tak ciekawym, tchnącym energią i klimatem miejscem, jak na początku, aby trolle schowały się na forach innych stron i abyśmy tu wszyscy, jako jedna, gramowa rodzina spędzali czas na wspólnym dzieleniu się szczęściem i doświadczeniami, tak by każdy coś zyskał i dał od siebie jeszcze więcej.
Tego wam i sobie życzę, moi drodzy w tym dniu wspólnych, trzecich urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 10:53, Laid back napisał:

(dzięki Marr za piłeczkę :P)

Nie ma sprawy :). Dobrze żeś wcześniej o niej napisał :D

Dnia 06.10.2008 o 10:53, Laid back napisał:

Jeśli co roku będzie taki przyrost przychodzących na gramowe urodziny, to za dwa lata
zamawiamy tort wielkości stołu i przenosimy się z imprezą na parking :)

Tylko jak tort to mam parę uwag :P. Wierzch bez tej super-słodkiej gumowej polewki, tylko zwykłym kremem. I więcej owoców! Najlepsiejsze do takiego śmietankowego to truskawki, albo brzoskwinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować