Zaloguj się, aby obserwować  
rahH

NBA 2009 - Temat Ogólny [M]

60 postów w tym temacie

Ja te giere kupię na bank!!!Teraz gyd ta firma nie wydała tej gra na PC to byłby poprostu grzech,bo EA nie wydaje swojej wersji :D i teraz NBA 2k9 będzie liderem(na kompa) bo jak z ps2 itd. to nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam NBA kilka lat grałem w produkcje EA, ale zaprzestałem z wiadomych powodów. W tym roku dowiedziałem się że ma pojawić się NBA 2K9, a słyszałem że jest to świetna gira więc ucieszyłem się jak dziecko. Tylko jest jedno zasadnicze ALE jak ją kupić u nas, Cenega nie za bardzo pali się żeby ją wydać. Skoro jest taka okazja może jedyna żeby zagrać w tą grę to dlaczego jej nie wydać, myślę że znalazło by się sporo osób które kupiłoby tą grę. Allegro i inne podobne zakupy mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIEC KIEDY NBA 2K9 PC POJAWI SIE W SKLEPIE GRAM.PL? ????? :) SZCZERZE MOWIĄC MACIE SWIETNE CENY WIEC CZEKAM TYLKO AZ SIE POJAWI :) Szkoda, ze jest tak malo popularna ta seria w kraju i gram.pl tak malo poswieca jej czasu :/
pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 11:52, 85michas napisał:

WIEC KIEDY NBA 2K9 PC POJAWI SIE W SKLEPIE GRAM.PL? ????? :) SZCZERZE MOWIĄC MACIE SWIETNE
CENY WIEC CZEKAM TYLKO AZ SIE POJAWI :) Szkoda, ze jest tak malo popularna ta seria w
kraju i gram.pl tak malo poswieca jej czasu :/
pozdro!


Ciekawe czy ktoś Ci odpowie, bo ja pisałem do Cenegi i tutaj i nic, myślę że jedynym niestety sposobem na kupno zostaje Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 13:34, marcinnez napisał:

> WIEC KIEDY NBA 2K9 PC POJAWI SIE W SKLEPIE GRAM.PL? ????? :) SZCZERZE MOWIĄC MACIE
SWIETNE
> CENY WIEC CZEKAM TYLKO AZ SIE POJAWI :) Szkoda, ze jest tak malo popularna ta seria
w
> kraju i gram.pl tak malo poswieca jej czasu :/
> pozdro!

Ciekawe czy ktoś Ci odpowie, bo ja pisałem do Cenegi i tutaj i nic, myślę że jedynym
niestety sposobem na kupno zostaje Allegro.


niestety gra polską premire bedzie miała nieco opóźnioną.Nie jestem w chwili obecnej w stane powiedzieć kiedy będzie ale pracujemy nad polską wersją gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 18:54, Marcuz napisał:

> > WIEC KIEDY NBA 2K9 PC POJAWI SIE W SKLEPIE GRAM.PL? ????? :) SZCZERZE MOWIĄC
MACIE
> SWIETNE
> > CENY WIEC CZEKAM TYLKO AZ SIE POJAWI :) Szkoda, ze jest tak malo popularna
ta seria
> w
> > kraju i gram.pl tak malo poswieca jej czasu :/
> > pozdro!
>
> Ciekawe czy ktoś Ci odpowie, bo ja pisałem do Cenegi i tutaj i nic, myślę że jedynym

> niestety sposobem na kupno zostaje Allegro.

niestety gra polską premire bedzie miała nieco opóźnioną.Nie jestem w chwili obecnej
w stane powiedzieć kiedy będzie ale pracujemy nad polską wersją gry

czy jestes przedstawicielem Cenegi że tak piszesz? mam nadzieje ze bedzie to bardzo szybko. niestety w Polsce jest pewna skłonność do przedłużania, odwlekania premier, mam jednak nadzieje ze 2k9 na Pc bedzie warte tego czekania. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już szukałem żeby kupić, ale potem coś tam wyszło że może jednak będzie Polska premiera, a więc poczekam żeby Polski rynek gier PC miał się choć trochę lepiej. Na razie poczekam bo wiem że warto, ale jeżeli do końca listopada nie wyjdzie, natychmiast kupuje z innego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:20, 85michas napisał:

czy jestes przedstawicielem Cenegi że tak piszesz? mam nadzieje ze bedzie to bardzo szybko.
niestety w Polsce jest pewna skłonność do przedłużania, odwlekania premier, mam jednak
nadzieje ze 2k9 na Pc bedzie warte tego czekania. Pozdrawiam! :)


tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wytrzymam, przepraszam ale muszę wiedzieć kiedy NBA 2k9 będzie wydane w Polsce, jeżeli ktoś coś wie to niech się nie znęca nad biednym graczem i powie kiedy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który z modów BARDZO KURCZĘ INTELIGENTNIE zmienił nazwę tematu? Najpierw radzę zapytać tych, co się orientują w temacie a później dopiero coś zmieniać :|.
Gra, o której tutaj rozmawiamy nazywa się NBA 2K9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 15:53, ak.47 napisał:

Który z modów BARDZO KURCZĘ INTELIGENTNIE zmienił nazwę tematu? Najpierw radzę zapytać
tych, co się orientują w temacie a później dopiero coś zmieniać :|.
Gra, o której tutaj rozmawiamy nazywa się NBA 2K9.



DOKŁADNIE! Brawa dla moda... żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować