Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NBA 2K9 na PeCetach!

29 postów w tym temacie

Harpen

2K Sports na oficjalnym forum oficjalnie potwierdziło wcześniejsze pogłoski mówiące o tym, że NBA 2k9 pojawi się na PeCetach. Poznaliśmy datę premiery wersji na komputery osobiste, a także dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli do czynienia z konwersją.

Przeczytaj cały tekst "NBA 2K9 na PeCetach!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli PC i XBOX maja (?) podobna architekture, to czy duzym problemem jest konwersja z jednej platformy na druga? (to nie jest pytanie retoryczne ;) )

akurat z NBA 2k9 sie nie ciesze, nie lubie jakos gier sportowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, zapłon macie... ;).
Harpen, masz możliwość (lub ktokolwiek z Gramu) dowiedzenia się u Cenegi czy mają zamiar to wydać? Wysłałem im maila i zero odzewu od wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiej wiadomości raczej bym się nie spodziewał, tak więc jest to dla mnie spore zaskoczenie!

Fani sportu, którzy grają na komputerach powinni być zadowoleni z tego faktu. Seria NBA 2kX cieszy się dużą popularnością na konsolach, a produkcja pod względem jakości jest naprawdę niezła i w ostatnich odsłonach przewyższa wydania od EA Sports. Nie wiem jak w przypadku tegorocznej edycji, bo w demo jeszcze nie grałem, ale gdy nadarzy się okazja z chęcią wypróbuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NBA live to przy tym MARIO BROS............

Kozacko nie moge sie doczekać. Tryb online ciekawe jaki bedzie... podobno na xie ma być jednoczesnie 10 graczy i grasz mecze 5on5 i kazdy steruje jednym ;]

oby na PC tak samo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i elegancko.Przynajmniej nie zasłaniają się tak jak EA, że konwersja z X 360 jest niemożliwa:) Jak jednak widać można tylko trzeba chcieć i nie patrzyć na świat tylko przez pryzmat cyferek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wooohooo!!! NBA wraca na PC i to w wielkim stylu. Bo nie jako kiepski port z PS2, ale prawdziwa, next-genowa (a właściwie już current-genowa) produkcja ze świetną grafiką, sterowaniem, rozgrywką i dużą dawką grywalności. Chyba się skuszę, naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 16:13, Vojtas napisał:

Jak myślicie, co zrobi EA z tytułami 2K Sports, gdy wykupi Take Two? :)

Odetnie dopływ pieniędzy dla 2K tłumacząc się trudną sytuacją finansową ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować