Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje pre-order World of Warcraft: Wrath of the Lich King

39 postów w tym temacie

IMO to cena tej edycji jest taka wysoka ponieważ działa tu normalne prawo rynku popyt podaż. Ponieważ EK bedzie mało to duża cena jest normalna rzeczą w takim przypadku. A ja nie narzekam bo liczę że dzięki tej troche zaporowej cenie uda mi sie dostać mój egzemplarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 21:22, gpodoba napisał:

Kwota 50.00 GBP - W. Brytania
Przelicznik 4.2524
Wynik 212.62 PLN - Polska

www.game.co.uk


Kurde ładna róznica cenowa,a w Polsce tak drogo jedno jeszcze EK mi sie zapełni na półce
;D


Wiesz może ile przesyłka kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam bym zamówił z UK, ale jedna z moich dwóch EK przyszła z lekko uszkodzonym pudełkiem (ktoś przywalił w róg). Dlatego wolę zapłacić więcej i odebrać osobiście w sklepie gram.pl. Przynajmniej dostanę grę w idealnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

leje z was naiwniaki, przepłacac 200 pln dla tych kilku beznadziejnych pierdółek na ktore i tak nie zwrocicie uwagi lub po pewnym czasie zapomnicie ze je w ogole macie bo bedziecie meli nos w ekranie podczas levelowania i mordowania siebie na wzajem na arenie... Blizzard ma z was niezla breche juz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie obrażaj innych, po drugie lać to ty wiesz co możesz. Dla niektórych WoW to więcej niż gra. Lubią sobie popatrzeć na piękne opakowanie i mieć je. jeśli tego nie rozumiesz to twój problem, nie twoje klimaty et.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszeczke duzo ale pewnie policzyli troche kasy za te starting decki (jak bedzie z tych kart jakis bonus, np w postaci mount`a to tym bardziej ^^ ) ale ogolnie nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto jednak kupić tą z dystrybucji CDP, dlaczego? Ponieważ macie tą dożywotnią gwarancjie na płyty. Niekoniecznie przez gram.pl bo są tańsze sklepy internetowe, narazie najtaniej widziałem za 299zł i cena pewnie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 07:51, wrzosek1987 napisał:

Warto jednak kupić tą z dystrybucji CDP, dlaczego? Ponieważ macie tą dożywotnią gwarancjie
na płyty. Niekoniecznie przez gram.pl bo są tańsze sklepy internetowe, narazie najtaniej
widziałem za 299zł i cena pewnie spadnie.


TBC CE nie miało dożywotniej gwarancji na płyty. Zresztą, ta gwarancja nie ma sensu, skoro klienta można pobrać przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety - za jakość się płaci.

A co jak co, ale Edycja Kolekcjonerska World of Warcraft WotLK prezentuje się naprawdę nieźle. Co prawda z tego co się orientuje to wizualizacji nie ma, ale już po opisie można stwierdzić, że będzie wyglądać rewelacyjnie. Edycje Kolekcjonerskie WoWa i dodatku The Burning Crusade też były drogie, ale są jeszcze droższe po jakimś czasie od premiery - wtedy ceny sięgają nawet 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie edycji kolekcjonerskiej. Dostałem dzisiaj Blizzard Insider i tam sugerowana cena to 69 euro więc trochę się ktoś rozpędził z wycenieniem jej w PL.

Mały hint dla CDPROJEKT/gram.pl - waluty można wymieniać NIE TYLKO na lotniskach ....

Co ciekawe wersja podstawowa została wyceniona na 35 euro czyli już bardzo blisko ceny u nas. Wnioski można sobie wyciągnąc samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować