Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Samobójstwo głównego projektanta Star Wars Galaxies

96 postów w tym temacie

Znany głównie z SW Galaxies, które już tak naprawdę upadło... No cóż, za pierwszym razem pomyślałem, że to właśnie z tego powodu popełnił samobójstwo, ale... No cóż, składam kondolencje rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samobójstwo to nie najlepsza droga ucieczki, mówi się że tylko człowiek, który popełnia samobójstwo jest tchórzem, bo prawdziwy bohater starałby się temu zaradzić i walczyć z problemami. To przykre. Szkoda człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Homeja Przodownik 02.10.2008, 14:48
>Moim zdaniem nie powinno się żałować samobójcy. Chciał tak zrobić, więc po co go jeszcze żałować?

Człowieku zastanów sie co Ty mówisz, miał swoje powody z którymi sobie zapewne nie radził skoro tak postąpił. Niestety ale coś o tym wiem i pewnie nie było to dla niego łatwe, a Ty przemyśl co następnym razem napiszesz bo nie wiesz jak to jest skoro tak piszesz.

Co do samego Jeffa mnie również szkoda jego i jego umiejętności, szczerze sam nie grałem w tą grę i nie moge za wiele o niej powiedzieć ale skoro ściągnęła ona tylu fanów to musi mieć to "coś" :) Kondolencje skierowane do rodziny Jeffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak się okazuje, wielu graczy nie dosięga jeszcze pewnego etapu intelektualnego i nie potrafi rozdzielić świata gry od rzeczywistości, ciesząc się ze śmierci "zabójcy SWG"..."
To jest chore... Ludzie się cieszą z czyjejś śmierci. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:27, Baluk25 napisał:

Teraz na gramie będą informowali kto, gdzie i jak popełnił samobójstwo...Czasem mi się
wydaję, że newsroom się stacza...

Chyba nie przeczytałeś newsa. Ta tragedia ma duży związek z grami, a to jest w końcu portal o grach.
Co do samej sprawy: współczuję ludziom, którzy cieszą się z tej śmierci. I współczuję ich rodzinom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w tą gierkę ani nie znałem człowieka nawet z samych wywiadów ale jakoś mi się smuto z tego powodu zrobiło :(

Wielka szkoda.

May The Force Be With You! [*] [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ;)

Wiem, że to ma duży związek z grami, no ale pisać o tym newsa? Dla mnie to jest trochę dziwne.
Co do ludzi którzy cieszą się z jego śmierci, to [*], a do ludzi, którzy się z tego cieszą, to aż żal słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa. Tyle mógł jeszcze zrobić, tyle dla siebie, tyle dla nas, graczy. Nigdy nie pojmę samobójstwa, bo jakkolwiek trudne życie się ma trzeba żyć. Co mają powiedzieć bezdomni, którzy nieraz głodują i cierpią, ale żyją dalej, i nie mówię tu o jakiś żulach i menelach, po prostu o ludziach dla których los był niesprawiedliwy. Ale mimo wszystko [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować