Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Samobójstwo głównego projektanta Star Wars Galaxies

96 postów w tym temacie

Hm... Moje serce zaczęło szybciej bić, gdy przeczytałem całego newsa (po przeczytaniu jedynie nagłówka zupełnie inaczej odebrałem treść wiadomości)... Ze strachu? Nie wiem, przed czym...
Składam moje małe, szczere kondolencje. Wiem, że i tak to wszyscy mają gdzieś, ale wiedzcie, iż jest mi naprawdę przykro...
Coraz więcej tych samobójców ... Co się dzieje ze światem?!
EDIT: Szkoda, że niektórzy ludzie nie wiedzą, iż odebranie sobie życia nie jest wyjściem z sytuacji... Tzn. może dla osoby to czyniącej jest to jakaś ucieczka, ale jak teraz mają żyć osoby, które z tą personą koegzystowały?
@Ufo2: Tak szczerze to też uważam, że te świeczki to dziwny zwyczaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie coraz więcej tylko coraz częściej się o tym gada.
Po prostu kolejny koleś który sobie nie mógł poradzić w życiu i uznał że lepiej się zastrzelić.
Typowy przykład człowieka o słabej psychice...

i jeszcze te "świeczuszki", meh, tutaj można postawić pytanie "co się dzieje ze światem?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[*] Jeff Freeman

@Ufo2 i inni:

Świeczuszki to według mnie symbol szacunku i podziękowania bo przecież każda osoba co robi jakąkolwiek grę od Sapera po SWG robi to dla graczy między innymi. To czy my nie możemy zrobić tak łatwego gestu a jednak dość ważnego jak napisanie ''świeczuszki" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[*] John Freeman ;(
Nie miałem okazji pograć w Star Wars Galaxies. Wielu ludzi ją krytykowało, natomiast sądząc po screenie ładnie wyglądała. Szkoda, że pan John Freeman tego nie wytrzymał, a doszły jeszcze problemy osobiste i popełnił samobójstwo. Niech spoczywa w pokoju... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w takich ludziach wkurzające jest to, że to tak naprawdę nie tylko sobie odbierają życie, ale również swoim bliskim. Nie wiem jaką miał on sytuacje i jakie problemy go trapiły, ale zdecydowanie nie ulżył swojej rodzinie. Z jednej strony szkoda człowieka, a z drugiej chciałoby się go wyciągnąć z grobu i nawtykać...
Skoro żył w środowisku Star Wars''a pozostaje napisać jeszcze tylko jedno zdanko : "May The Force Be With You". Szkoda, że ta moc nie była przy nim zanim dopuścił się tego czynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, co czują jego bliscy, teraz pewnie jedynie, smutek i żal, mówią sobie "jeszcze go złapiemy, tam gdzieś, i mu pokażemy co o tym myślimy". Potem, będą już tylko wspominać z nim dobre chwile, i tylko czasem, gdy ktoś umieści jakiś news, w ich ulubionych gazetach, albo przez przypadek, zobaczą na necie, ogłoszenie o jakimś innym samobójcy, będą wracały do nich te najpewniej, najgorsze w życiu chwile jakie przeżyli... Samobójcy, nie są "inni" to ludzie tacy jak my, i zdziwilibyście się bardzo, ale oni zazwyczaj najmniej, mówią o planach samobójczych. Trzeba zapamiętać, że nie jest ważna ilość wykrzesanych iskier, ale miejsce w które spadnie, ta jedna jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham? Internetowe świeczki? Symbolem czego?

Jeżeli ktoś jest wierzący oraz naprawdę chce okazać "szacunek i podziękowanie", niech idzie do kościoła lub katedry. Tam można zapalić prawdziwą świeczkę.

Kolejna sprawa.

Parę pięterek wyżej jeden palnął "Johna", a drugi jeszcze powtórzył. Oczywiście wszystko w akompaniamencie "świeczuszki szacunku i podziękowania". Należą się im gromkie brawa. Smutne i żałosne wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zaczynajcie nam tu palić cmentarza świeczek -.-

Facet popełnił samobójstwo, bo taka była jego wola. On CHCIAŁ umrzeć. Tragedia jest wtedy, kiedy ktoś nie chce umrzeć, chce się cieszyć życiem i nagle umiera. Tutaj nie widzę nic, co miałoby mnie doprowadzać do żalu czy współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować