Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo DSi już oficjalnie!

33 postów w tym temacie

Kawaaaaiiii!! (^_^). Juz wiem co sobie kupie na poczatku przyszlego roku :). Kolor bialy oczywiscie :). Bardzo ciekawie sie zapowiada - zwlaszcza przegladarka internetowa, wieksze ekraniki oraz... sklepik internetowy ^^

Ale oprocz nowosci sprzetowych warto zajrzec do filmiku. Mozna tam zobaczyc prezentacje niewydanych jeszcze gier i, kontynuacje kilku hitow, ktore na pewno znajda sie w mojej kolekcji ^^ m.in:
Professor Layton 2, Chocobo Tales 2, Crystal Chronicles 2,

Fajna jest rowniez ta logiczna gra co rozwala sie klocki (pojawia sie na koncu piesek ;) ) ...

PS. Jest jakis info do czego sluzy ten pilocik z filmiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie, że ekraniki będą większe. Z drugiej strony jednak usunięcie portu GBA to ogromny błąd. Niby jak teraz będzie można zagrać w np. Guitar Hero, czy przesłać pokemony z wersji gba na dsa? Poza tym aparat jest moim zdaniem zupełnie niepotrzebny. Gdybym chciał taki kombajn do wszystkiego to już dawno sprawiłbym sobie PSP. No ale poczekajmy do premiery. Może jeszcze Nintendo czymś zaskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 19:36, Digin985 napisał:

No nie wiem, mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie, że ekraniki będą większe.
Z drugiej strony jednak usunięcie portu GBA to ogromny błąd. Niby jak teraz będzie można
zagrać w np. Guitar Hero, czy przesłać pokemony z wersji gba na dsa? Poza tym aparat
jest moim zdaniem zupełnie niepotrzebny. Gdybym chciał taki kombajn do wszystkiego to
już dawno sprawiłbym sobie PSP. No ale poczekajmy do premiery. Może jeszcze Nintendo
czymś zaskoczy :D


Ooo... Zapomniałem że ten port i do GH był wykorzystywany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 14:25, m-kirpluk napisał:

> Bardzo dobra rozdzielczość zdjęć. Ale rewolucji nie ma. A co oznacza "i" ?

Pewnie od Internet. Ciekawe co zrobią ze starymi grami. Znaczy tymi na ds-a i
lite''a. Bo jak tu mają pójść to będą lekko rozpikselowane... Czyżby przestali wydawać
gry na stare ds-y czy co? Swoją drogą ciekaw jestem internetu. Jak się za niego wzięli
to wypadałoby aby był lepszy od tego z PSP. Z kolei wtedy musiałby być pewnie lepszy
procesor co nas tylko cieszy. Z drugiej strony lepszy procesor- większe możliwości- jak
ich nie wykorzystać- i tu by było trzeba większe kartridże które nie będą działały na
starym... Ciekawe jak z tego wybrną i czy na nowym ds-ie pójdą gry ze starego. A ja myślałem
że jeden z największych plusów konsoli jest brak "wymagań gier"-widać się myliłem. Mam
nadzieję że wypuszczą chociaż przejściówkę...

Może po prostu będzie czarny obraz, albo po prostu będziemy widzieć w grach wiekszy obszar. Myślę, że kartridże bedą te same. To by było trchę niewpożądku w stosunku do klientów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna zapowiedź nowego modelu DS-a , o nazwie Nintendo DSi jest to dla mnie wspaniała wiadomość , ponieważ pomimo tego , że kupię sobie w tym roku DS Lite to i tak w przyszłym roku dokopię sobie do tego DSi i będę miał dwa DS-y. ;) Raczej nie powinienem żałować tych zakupów , no ale czas pokarze. Jednak trochę szkoda , że nowy DSi pojawi się w Europie dopiero na początku przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko "at informationen" ;)
Otóż chcąc sobie sprowadzić tę konsolkę z Japonii "teraz", zapłacimy 299$ (ponad 800zł).
To oficjalna cena w Play-Asia.com.
Najważniejsza informacja to ta, że Japońska wersja konsoli ma wgrane, JEDYNIE Japońskie oprogramowanie.
Kto nie zna katakany, hiragany i Kanji niech lepiej trochę poczeka.
Nie mogę się tylko dogrzebać informacji na temat tych kamer.

Mam teraz konkretną zagwozdkę, bo byłem już zdecydowany w tym miesiącu na NDS lite za niecałe 400 zł + DS Bimoji Training (110zł)- programik do nauki ładnego i prawidłowego malowania Japońskiej kaligrafii (kanji).
Katakana i Hiragana dawno już opanowana, więc przebijanie się przez opcję problemów nie sprawi ale cena zabija :( Zapłacę dwa razy tyle. O ile zapłacę hie hie...
Muszę to dobrze przemyśleć.

Pozdrawiam

Raf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 23:22, Sebat1 napisał:

Oficjalna zapowiedź nowego modelu DS-a , o nazwie Nintendo DSi jest to dla mnie wspaniała
wiadomość , ponieważ pomimo tego , że kupię sobie w tym roku DS Lite to i tak w przyszłym
roku dokopię sobie do tego DSi i będę miał dwa DS-y. ;) Raczej nie powinienem żałować
tych zakupów , no ale czas pokarze. Jednak trochę szkoda , że nowy DSi pojawi się w Europie
dopiero na początku przyszłego roku.

Wiesz co. Dla mnie DSi to żadna nowość. Wejście na DS ma, ale filmów nie odtwarza, muzyka nie wiadomo. Aparat cyfrowy nie potrzebny, bo w domy ma się 10 razy lepszy. A powiększony ekran to jest o pół centymetra. Ja nie żałuję że mam swojego białego DS lite, mógłby być tylko zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo czytałem o przenośnych konsolkach. Dwa cudeńka rywalizujące ze sobą na każdym kroku. Pomimo tego, że ostatnio to DS stawiał sobie poprzeczkę coraz to wyżej ja jednak postawiłem na czarnego konia [PSP]. Był to dla mnie naprawdę bardzo trudny wybór. Nie uważam, że produkty Nintendo są do niczego [sam posiadam do dziś GBA SP, który jest moim nieodłącznym towarzyszem zabaw]. Nowa wersja konsoli DS [DSi] prezentuje się naprawdę świetnie i dlatego kiedy nadejdzie czas stanę po obu stronach barykady : ). Niech żyją handheldy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slot GBA usunięto, by zapobiec piractwu (sprzęt ,,łamiący" zabezpiecznia wsadzało się właśnie w ten port), a więc jakgdyby z winy użytkowników. Poza tym to pewnie zbija cenę urządzenia i robi miejsce dla wnętrza aparatu (konsola jest jeszcze mniejsza niż Lite, więc ciężko było to upakować). Co do ekranu, to pewnie na brzegach będzie mała, czarna obwódka (jak w zwykłym DS przy emulacji GBA) wykorzystywana tylko do gier DSi. Za to skoro nie ma większej mocy, to znaczy, że gry z tego trailera będą działały też na DS Lite. Fajnie!

P.S Zna ktoś cenę w Polsce? Bo ponoć wychodzi na początku kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Robsonie i jestem w szoku - Nintendo DSi kosztuje 749 zł, gdy Sony PSP 3004 kosztuje 589 zł. Co prawda wiadomo jak jest z dostępnością gier na handhelda od Sony, ale róźnica cenowa jest wręcz ogromna i wtym wypadku Sony wypada o wiele lepiej od Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować