Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Acer Aspire Predator już w USA; w Polsce za dwa tygodnie

28 postów w tym temacie

Za 6000zł to sam mogę sobie złożyć coś ciekawszego :E Nawet obudowa mi się nie podoba...Ma to wszystko jakieś takie wewnętrzne fuj :p

Jednak nie ma to, jak samemu sobie złożyć pudło z wybranych części, o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dla kogo, ale na pewno nie dla graczy. Takie dobranie procesora i karty graficznej to po prostu obciach... i jeszcze ta cena... litości. Kto to kupi? Na pierwszy rzut oka widać, że ktoś brał coś mocnego przy układaniu konfiguracji. To jest jak w nadwozie i resztę mechaniki Ferrari wsadzić silnik od Renault Thalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stylistycznie jest nawet całkiem całkiem, ale wyposażenie jest do niczego. Jak chcą dać coś graczom to niech ustawią się na AMD/ATI w przypadku procesorów, a reszta wg uznania lub jak komu się widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle magia cyfer. Mocny proc, dużo ramu, duży dysk, duży monitor i w miarę dobra, ale do tego zestawu niepasująca karta. Przpełącać za markę? Takie promocje to tylko w USA mogli wymyślic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie obudowa ciekawa. Ja wolał bym jednak coś w stylu luksusowej limuzyny, niż sportowego samochodu, bo postawienie takiego czegoś na biurku, jednak trochę kiczem pachnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 6 tys. to ja takie 2 bede miał albo jeden samemu złożony znacznie lepszy:P

A tak wogóle to ta pierwsza konfiguracja bardzo podobna do mojej tylko dysk wiekszy i inny procek ale ja też mam 4 rdzenie a to wszystko za jedyne 1500zł:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się chciałem zapytać co na boku obudowy robi logo producenta sprzętu narciarskiego.

I dlaczego miałbym zapłacić takie pieniądze za sprzęt który po prostu nie jest tego wart? Jak zwykle europa płaci za znaczki na obudowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować