Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Acer Aspire Predator już w USA; w Polsce za dwa tygodnie

28 postów w tym temacie

ja wiem chłodzenie cieczą i 2 karty graficzne, a nie jak w newsie jedna, a co do ludzi mówiących że sami złożą lepszy odpowiem: oczywiście, że tak, niezależnie od tego kto jest producentem zestawów komputerowych, zawsze z części wyjdzie taniej, ale nie wszystkim tylko na cenie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu Aspire Predator wygląda rewelacyjnie.

Czerń połączona z pomarańczą, oryginalny wygląd - wszystko to sprawia, że ten zestawik prezentuje się naprawdę nieźle. Z wyglądu powala, aczkolwiek nieco gorzej wygląda specyfikacja. Procesor oraz pamięć RAM są okej, ale według mnie dobór kart graficznych już nie bardzo. O dyskach nie wspomnę, bo w zasadzie 640GB wystarczy swobodnie, i to jeden, a nie kilka. Cena niestety nie na polskie warunki, ale w USA ten sprzęcik może zrobić karierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2200 baksów to 5999. Od kiedy? Taa podatki i akcyzy pewnie. Po za tym maszyna do grania dla wymagających kosztuje ponad dwa razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoł , tego to bym się nie spodziewał , sprzęcik bardzo piękny , wydaje się wręcz idealny do zagrywania się The Orange Box ;) i nie tylko. Jak spojrzeć na konfiguracje , jak i na sam wygląd od razu widać , że nazwa ''''Acer Aspire Predator'''' jest w pełni uzasadniona. A cena za to niestety nie zachwyca. Ale jak ktoś bardzo lubi pomarańczowy kolor to sprzęcik idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować