Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ogłoszenie KOTOR-a MMO już wkrótce?

44 postów w tym temacie

Skąd ta moda na robienie MMO?
Ja rozumiem, że WoW dał nadzieję na wysokie zarobki developerom, ale przecież produkcji tego typu narobiło się tyle, że głowa mała. Nie będę, kurczę, levelował swoich postaci w 5 grach na maksymalny level, wolę skupić się na jednej produkcji - w tym wypadku WoW. Obudzili się, ''developerzy'', z ręką w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, będzie kosztować 250zł, będzie totalnie niedorobiony, a za rok wyłączą wszystkie serwery. Do tego wszystkiego EA już nas przyzwyczaiło. Tak jak kocham KOTOR-y, tak próby zrobienia z nich MMO (i to przez EA!) nie zniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 19:32, _sahib_ napisał:

Ehhh, będzie kosztować 250zł, będzie totalnie niedorobiony, a za rok wyłączą wszystkie
serwery. Do tego wszystkiego EA już nas przyzwyczaiło. Tak jak kocham KOTOR-y, tak próby
zrobienia z nich MMO (i to przez EA!) nie zniosę.



Przecież to nie EA robi tą grę.O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm powiem tak bardzo dużo ludzi chce grać w gry MMO ale nie wszystkich zadowala cukierkowy WoW dlatego powstają MMO w różnych formach i w różnych światach jedne mniej udane inne bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga WorldWar3PL, po co robić więcej (nawet w realiach Star Wars, już Galaxies pokazali) jak niedługo graczy zabraknie :) Mam jednak lepszy pomysł.
Panowie developerzy, chcecie zrobić MMORPG? To w innych realiach niż fantasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że akcja gry będzie rozgrywać, się w czasach, gdy nie było zbyt wiele Jedi, a tym bardziej i mrocznej wersji :p Bo wizja tysięcy Jedi skaczących z mieczami świetlnymi po planszy mnie odstrasza. To jest właśnie najtrudniejsza robota dla twórców, zrobić grę, która nie zepsuje klimatu SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... tak właśnie wygląda koniec cudownej gry. Jedynka to arcydzieło, dwójka zaledwie dobra, MMO będzie śmiercią tytułu..
Co jak co, ale MMO powinny zajmować się firmy znające się na tym gatunku, choćby NCSoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 19:37, Vernio napisał:

> Ehhh, będzie kosztować 250zł, będzie totalnie niedorobiony, a za rok wyłączą wszystkie

> serwery. Do tego wszystkiego EA już nas przyzwyczaiło. Tak jak kocham KOTOR-y, tak
próby
> zrobienia z nich MMO (i to przez EA!) nie zniosę.


Przecież to nie EA robi tą grę.O_o


...

A kto twoim zdaniem jest właścicielem BioWare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 19:55, Zelgadis napisał:

Co jak co, ale MMO powinny zajmować się firmy znające się na tym gatunku, choćby NCSoft.

Tutaj w pełni się zgodzę - co prawda ostatnie update''y wprowadzane do Guild Warsów są wątpliwej jakości, ale NCSoft to jedyna firma, która tak naprawdę wie jak powinno wyglądać porządne MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dobre. Przecież ten prezes EA już ze 2 miesiące temu powiedział, że powstaje KotOR MMO...więc nie wiem co tu ogłaszać, coś co wiadomo od dawna? Dobre. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by było MMO, dla którego zrobiłbym prawie wszystko. Zrezygnował z grania w WARa, a nawet założył sobie konto w Mbanku i wyrobił kartę do płatności online, specjalnie dla tego tytułu.
O tak ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ze NCsoft ale zeby bylo jak GW czyli kupujesz plytke i za darmo a nie ze co jakisz czas placic [chyba ze by zrobili tak jak w LoTR:online ze za okolo 600 zeta mozna dozywotnio wykupic abonament :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:20, Sortan napisał:

@_sahib_

A co ma NcSoft do updatów w GW? To nie oni sa producenatmi gry i nie oni sie tym zajmuja


Ale jako wydawca odpowiadają za swój produkt, a co za tym idzie za wszystko co z nim związane - łącznie z update''ami i mieszaniem w mechanice gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wydawca odpowiadaja tylko za wydanie gry, servery, sprawy techniczne etc. A za mechanike gry i updaty odpowiada tylko i wyłacznie ANet.

NC to może sobie wpływać na takie produkty jak Lineage II, Tabula czy nadchodzacy AION

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować