Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzecie urodziny gram.pl - sobotnia imprezka!

141 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2008 o 19:50, xbit71 napisał:

Niestety, Warszawiacy zawsze mają najlepiej. -.-''
Też chciałbym filię firmy w Trójmieście... Ale przecież osoby związane z Gramem
od początku (mowa tu o np. Soleili) i tak najprawdopodobniej znalazłyby się na warszawskiej
imprezie, nie innej. -.-''


Oj, nie...jest tyle zielonych, że podzieliliby się :)
poza tym zawsze można reprezentantów z odpowiednich miast wydzielić i będzie. Filie Grammu prosimy!
( Tia...A zamiast tego kolejne centrum Gram.pl w warszawie[metro]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:00, Piotrbov napisał:

> Wszystkiego gramowego, dużo gier, dużo pieniędzy od Kirabaxa. Niestety nie wpadnę,
bo
> nie mam 18 lat, poza tym trochę mi daleko. Ale miło że zapraszacie nas wszystkich!


Czy to ważne kto ma 18 lat, a kto nie ma? Ja na przykład nie mam, a pojawię się na 100%

Możej i nie ważne, ale ja mam niecałe 15. A autor tego wpisu wspomniał coś o szampanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, te 3 lata minęły jak z bicza strzelił ;-)

Kiedy powstawało Gram.pl raczej nikt nie spodziewał, jak bardzo ten serwis rozwinie się w pozytywnym kierunku. Zmiany, które nastąpiły w tym czasie stanowiły swoistą rewolucję, a chyba największą były Gramsajty, które sprawiły, że ten portal stał się jeszcze popularniejszy. Od dwóch lat systematycznie jest on nieodłącznie związany z moją skromną postacią.

Niestety, stan zdrowia, badania które mnie czekają uniemożliwiają mi przyjazd do Warszawy, tak więc nie w tym roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i cholera znowu mnie ominie. Cóż... Za rok będę musiał być. A na piątych urodzinach gramu pojawię się na 200% ;)
Wszyscy, którzy chcą mnie poznać zapraszam na PGA. Swoją drogą, to przytyło mi się trochę ;P Jakieś ćwiczenia trza wreszcie zacząć wykonywać... No... Chyba że mam być drugim Kamiloosem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...w tą sobotę? Chyba się poważnie zastanowię czy nie wpaść Bo dojazd do biura CD-Projekt mam po prostu banalny, wskakuje w autobus, który zatrzymuje się prawie pod moim domem (3-4 minuty drogi) i dopiero w Wawie robię przesiadkę do tramwaju 18 i nim zatrzymuje się pod samym biurem :). Tyle lat oglądam siedzibę CDP za okna środka transportu, a nigdy nie byłem tam w środku.

Tylko zastanawiają mnie dwie rzeczy, goście mają się wbić poprzez główne wejście? Czy będzie dla nich inna droga do sali? ;p (czy może będą postawione tabliczki z napisem "tędy"?)
Czy jak przyjedzie za dużo osób to czy wszyscy wejdą? ; o
I czy należy brać swoje kanapki i pici? (sam tort na pusty żołądek zdrowy nie jest, a sampana nie lubię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj było 100%, że będę. Ale teraz się zastanawiam, czy opłaca się wpaść na 1-2 godziny, wydając przy tym 120zł ? Przepraszam, ale raczej sie nie pojawię, chyba że nagle pojawi się pociąg, który dowiezie mnie wczesniej niz na 16...
Miłej zabawy! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sto lat, sto lat... zapewne bez takich przyśpiewek się nie obędzie. Ja jestem z Poznania więc przyjazd raczej jest nie możliwy, więc będę świętował przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:03, Kirabax napisał:

Możej i nie ważne, ale ja mam niecałe 15. A autor tego wpisu wspomniał coś o szampanie
;)


Ja tam byłem na urodzinach rok temu i miałem lat 16. I co z tego? Był szampan, było też Piccollo, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować