Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DNF wyłącznie na Xboksie 360?!

49 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2008 o 14:44, barakudo1 napisał:

NIEZALEZY MI I TAK W TO GRAŁ NIE BEDE.
ale cos za cos pcciarze dostana fable 2 a x boxsiarze niech maja sobie tego djuka.
ja tam wole fable.


Tylko, że "x boxsiarze" dostaną Fable''a 2 wcześniej i to nie jakieś dwa tygodnie. Mówmy tutaj o około 4-6 miesiącach, jeżeli w ogóle wyjdzie na PCta, choć to jest już w zasadzie potwierdzone. Więc wychodzi z moich obliczeń tak Klocowcy - Książę, Fable 2, PCtowcy - Fable 2+5 miesięcy.

Ale z tym Duke''iem to tylko plotka, że na kloca jedynie, więc nawet nie wiem po co odpowiedziałem na Twojego posta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee...to byłaby totalna kpina! Zresztą o ile pamiętam ktoś się chwalił, że był u 3DRealms i grał w betę DKF na PC (nawet foty były pokazane czy może to był fragment nakręconego filmu...to chyba było wtedy, gdy jakiś gość polazł do nich i spytał dlaczego się tak ociągają, a twórcy Duke`a odpowiedzieli, że to wina WoWa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 14:34, Tal441 napisał:

Dlaczego miał by nie wyjść? Jak wujek Bill sypnie to gra wyjdzie i to z dużym rozmachem
:)

Pfff. Nie takie numery 3D Realms już wykręcało (chociażby zaginiony dodatek do gry odnaleziony przez sprzątaczkę po osmiu latach od momentu w którym miał trafić do tłoczni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę takie słabe te poszlaki :) i naciągane wnioski...
conajwyżej chyba powiedzieć można, że są szanse, że DNF wyjdzie (o ile wyjdzie) conajmniej w wersji na xbox''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 15:28, zbyszek... napisał:

Oj tam, za 10 lat bedzie na xboxa za 20 na pc


Poczekamy :). Nie wyobrażam sobie DNF jako exclusiva na x360, przecież to byłaby jakaś kpina :S, no chyba że twórcy chcą opchnąć komuś gniota a Xboxowcy to strzał w dziesiątke : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja podziekuje, nigdy nie lubilem tego przypakowanego swiniopasa :) wole bohaterow pokroju gordona freemana:), co nie zmienia faktu ze na pc i tak wyjdzie o czym wszytscy wiemy kwestia czasu, teraz jest taka moda na pociskanie kitu o tym ze robi sie "tylko" na konsole, zeby wiecej szmalcu z konsolowcow wycisnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości... Witajcie na bezdrożach internetu, tutaj każdą bzdurę przekazać można jako prawdę.

Jeden z "zachodnich serwisów"? ("spójrzcie, strona w języku angielskim, to potwierdza prawdziwość zamieszczonych tam treści, niegodniśmy ją czytać, niegodniśmy")
Jaki konkretnie? xboxevolved.com czy xbox360fanboy.com? Mogę się założyć, że to jeden z tych dwóch, słyną ze ślepego fanatyzmu (360 roxorz!!!), który niesie ze sobą negatywne następstwa w postaci publikacji tego typu "rewelacji". W 90% okazują się wymysłem panów redaktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 15:16, hans olo napisał:

Pfff. Nie takie numery 3D Realms już wykręcało (chociażby zaginiony dodatek do gry odnaleziony
przez sprzątaczkę po osmiu latach od momentu w którym miał trafić do tłoczni).


Coś wiecej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 16:00, Vojtas napisał:

Coś wiecej na ten temat?

O rany, nie pamiętam tytułu. Gierka miała wyjść bodaj w 1997 a płytę znaleziono około 1005 i wszystko zostalo opisane w CDA. Jak znajdę to dodam wiecej. 3DR to po prostu banda pochłaniaczy pizzy przy komputerach. To nie jest żadna super solidna firma ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/news_6gPiH,8_Pierwsze_ujecia_z_Duke_Nukem_Forever_od_7_lat.html


Filmik 4:42, jeżeli gościu gra na Xboxie w takiej pozycji i na dodatek używa jednej ręki do chodzenia i celowania na padzie to respekt (no i grę na konsole raczej pokazaliby na wielkim plazmowym TV, a nie płaskim monitorze). No i zresztą wcześniej jest widoczny kursor od myszki w menu, no chyba, że we wszystkich grach od Xboxa porobili kursory. W dodatku gościu sobie jeszcze sprawdzał klawiszologie w opcjach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjaa jasne... Robią grę tyle lat, żeby wydać ją na tylko jedną platformę? Gra pewnie wyjdzie na większość (jeśli nie na wszystkie) platform.

Do Pepsi''ego
"Pewne źródło bliskie Microsoftowi miało rzekomo ujawnić, że wszystkie upublicznione obrazki z DNF są oparte na silniku Unreal Engine 3, a konkretnie tej samej wersji, na której działają obie części Gears of Wara."

Występuje tu błąd:
Gears of War stworzony jest na silniku UE w wersji 3-ciej, natomiast
Gears of War 2 tworzony jest na silniku UE w wersji 3,5.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować