Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Łukaszowi Abramczukowi z CD Projektu!

615 postów w tym temacie

W jaki sposób polonizowaliście NWN2: Wrota Zachodu? Chodzi mi o nagrania. Bo raz są a raz ich nie ma nawet w tej samej rozmowie. Przez kilka kwestii ktoś coś mówi a potem już są tylko napisy. To jest poprawne czy jakiś błąd podobny do tego zmieszania się języków w SoZ-ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w dodatku Wrota Zachodu tak wygląda gra również z w wersji angielskiej. Nie wszystkie kwestie są w grze mówione. Polska wersja posiada dokładnie taką samą ilość mówionych kwestii co angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w ciągu najbliższych kilku miesięcy macie w planach wydanie po polsku jakiejś gry przygodowej ze studia Microids? (np:. Still Life 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nikt tego nie zauważył, ale już od kilku dni nie da się zarejestrować gry i zniknęła lista posiadanych gier w profilu. Co się dzieje?

Edit: Fixed, no-script mi blokował stronę akceptacji regulaminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje szansa wydania patcha do 3.01 do Disciples: Bunt Elfów bądź wersji gry z zaimplementowanym patchem? 1,4 mega, a uniemożliwia wgranie jakiegokolwiek modułu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Gra Disciples II: Bunt Eflów posiada zaimplementowany patch 3.01.

Prosiłbym zatem o dokładniejsze opisanie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie wiem czym się zajmujecie ale mam parę pytań:
1.Jak Blizzard pozwoli na spolszczenie DIABLO III to będzie wersja kinowa czy pełna wersja i czy w ogóle macie zamiar spolszczyć :)
2.Czy zrobicie że po kombinacji jakiś klawiszy polska wersja D3 zamieni się na angielską i na odwrót? (przyda się to jeżeli będzie ktoś korzystać z angielskiego bulidla postaci a nie będzie wiedzieć jaka to umiejętność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj RobeN
Może Ty nam wyjaśnisz czemu ostatnio konsule z CDP sie nie pokazuja i nie odpowiadaja na pytania??
(Jesteś chyba jedynym który tu zagląda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 11:30, Fankiller napisał:

Witaj RobeN
Może Ty nam wyjaśnisz czemu ostatnio konsule z CDP sie nie pokazuja i nie odpowiadaja
na pytania??
(Jesteś chyba jedynym który tu zagląda)


Hej,
Staram się odpowiadać na pytania zadawane w tym wątku :-)
Nie wiem jednak jak mają się sprawy w innych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To więc może ponowie moje pytanko sprzed kilku tygodni...
A mianowicie jak tam idą wam prace nad Trainz simulator 2009 ?? Kiedy możemy sie spodziewać tej gierki?? Tzn sa szanse w maju?? może w czerwcu czy w ogóle w dalszych terminach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 13:34, Madchi napisał:

Za bardzo nie wiem czym się zajmujecie ale mam parę pytań:
1.Jak Blizzard pozwoli na spolszczenie DIABLO III to będzie wersja kinowa czy pełna wersja
i czy w ogóle macie zamiar spolszczyć :)
2.Czy zrobicie że po kombinacji jakiś klawiszy polska wersja D3 zamieni się na angielską
i na odwrót? (przyda się to jeżeli będzie ktoś korzystać z angielskiego bulidla postaci
a nie będzie wiedzieć jaka to umiejętność)

Te pytania to raczej do LEMa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 13:13, logray napisał:

Te pytania to raczej do LEMa.


A LEMowi można zadać pytanie?
Możesz podać wątek w którym można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 13:22, Adshi napisał:

A LEMowi można zadać pytanie?
Możesz podać wątek w którym można?


LEMa na tym forum to ja nie widziałem. Na innych zresztą też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem Wrath of Lich King był wydany w Polsce przez LEM i CDP oraz, że podobnie ma być w przypadku StarCrafta 2. W przypadku WotLK nie stanowiło to problemu, ale ze StarCraftem 2 pojawi się problem - kto to ma tłumaczyć?!
Czy jako ekipa od tłumaczeń wiecie już coś na ten temat? I czy możecie coś ujawnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 11:51, RobeN napisał:

> Witaj RobeN
> Może Ty nam wyjaśnisz czemu ostatnio konsule z CDP sie nie pokazuja i nie odpowiadaja

> na pytania??
> (Jesteś chyba jedynym który tu zagląda)

Hej,
Staram się odpowiadać na pytania zadawane w tym wątku :-)
Nie wiem jednak jak mają się sprawy w innych tematach.


Hej,
przepraszam wszystkich za dluga nieobecnosc. Juz jestem i szybko odpowiadam na pytania, co sie w miedzyczasie nazbieraly... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 12:10, Raiven10 napisał:

Witam,
Na jak szybko przed premierą gry, otrzymujecie od producenta materiały do lokalizacji,
np. kiedy gra ma premierę w czerwcu to w jakim miesiącu macie już materiały? Kiedy podejmowane
są decyzje jaką forme będzie mieć lokalizacja, czy kiedy już macie materiały czy wcześniej
podczas zawarcia umowy producent wam to narzuca czy sami wybieracie jak wam pasuje? I
właśnie czy konsultujecie się przy doborze obsady, tak aby było to zgodne z zamierzeniem
twórców? Ile czasu zajmują wam Beta testy oraz gdzie się one odbywają czy u was w firmie
czy w siedzibie producenta?

Pozdrawiam Serdecznie


Witam,
niestety nie da sie zupelnie obecnie odpowiedziec na te pytania, rozni sie to wedlug wydawcow i konkretnego typu gry. No ale sprobuje :) Materialy do lokalizacji otrzymujemy cca 2-3 miesiace przed premiera gry. Jak to jest jakis duzy tytul (RPG, gry Total War itp), to materialy mamy i 6-8 miesiecy przed premiera. Forme lokalizacji w wiekszosci wypadkow wybieramy sami, czas od czasu jest narzucana (naprz. u niektorych gier nie mozemy zrobic dubbingu, u niektorych na odwrot musimy, bo nie ma napisow). O obsadzie decydujemy sami (az na wyjatki), ale glosy sa nami wybierane tak, zeby odpowiadaly lub orginalnym glosom lub charakterom postaci. Czas na testy - u prostej strzelanki starczy tydzien, u duzego RPG 4-6 tygodni, wiekszosc testow jest robiona u nas, tylko u niektorych gier jest zadanie wydawcy, zeby poslac testerow do producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 07:36, Fankiller napisał:

Witam.
Chciałbym sie dowiedzieć jak idą prace nad "Trainz symulator 2009"
Mamy szanse na niedługą premiere czy raczej nic z tego??


Prace lokalizacyjne sa troche opoznione, bo Auran teraz przygotowuje Service Pack 1 i PL wersja bedzie wydana od razu z zabudowanym SP1. Aktualnie sie testuje druga PL beta gry (juz z wbudowana beta SP1), jesli wszystko pojdzie dobrze, to na koncu czerwca bedzie premiera PL wersji tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować