Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Łukaszowi Abramczukowi z CD Projektu!

615 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2009 o 20:18, ZukaNucleus napisał:

Witam
Czy firma CD Projekt zamierza szprzedawać jeszcze grę Kroniki Riddicka Assault on
Dark Athena
w WPLNo manii. Gra jest niedostępna od dwóch tygodni. Link:

http://www.gram.pl/sk3_9grgH,7_Kroniki_Riddicka_Assault_on_Dark_Athena.html

Jeżeli gra będzie jeszcze dostępna oczywiście ją kupię.
Pytałem też w obsłudze klienta na gram.pl odpowiedzieli żeby napisać do któregoś z konsuli,
więc piszę.


Witam,
juz bylo kilkakrotnie powiedziane, ze w tym konsulacie odpowiadamy na pytania dotyczace lokalizacji gier CD Projektu. Tak wiec jedynie moge poradzic sprawdzac aktualna oferte na http://wpln.cdprojekt.pl/. Jesli sa jakies komentarze, to mozna je napisac w opcji "skomentuj" na ww stronie. Tym uwazam temat wplnomanii w tym konsulacie za zamkniety i dalsze pytania w tym temacie beda skierowane do tego posta.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy gra Soldiers Ludzie Honoru została wycofana ze sprzedaży? W żadnym sklepie internetowym i nieinternetowym z grami nie znalazłem tego tytułu. Czy będzie jeszcze w sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 09:22, RamboPL napisał:

A czy gra Soldiers Ludzie Honoru została wycofana ze sprzedaży? W żadnym sklepie internetowym
i nieinternetowym z grami nie znalazłem tego tytułu. Czy będzie jeszcze w sprzedaży?


Hej, niestety dział lokalizacji nie posiada informacji na temat dostępności towarów, czy istnienia towaru na rynku.
W tym wypadku pytanie należałoby skierować do działu serii, który w tej dziedzinie posiada najlepsze informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zamierzacie wydac The Settlers: Traditions Edition? Czyli jakby 2ga z kolei czesc po Settlers 2: 10cio-lecie?

ps. tytul niemiecki: Die Siedler Aufbruch Der Kulturen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wyglądać polska wersja gry Dragon Age: Origins ? Czy będzie to wyłącznie pełna polska wersja językowa tj dialogi/napisy jak utrzymuje to EA Polska, czy będę miała do wyboru dwie wersje tj. angielską i polską jak to jest w Waszym planie wydawniczym, czy też będzie to rozwiązane w sposób podobny do Mass Effect PC tj do wyboru 3 wersje gry: angielska/polska kinowa/pełna polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 22:33, Mistic napisał:

Grę wydaje EA Polska, nie CDP.

Wiem że grę wydaje EA Polska, w moim poście jest napisane, że rozmawiałam z pracownikiem EA. Po prostu chcę uściślić informację. Wy, oferując Dragon Age: Origins piszecie że będzie w dwóch wersjach angielskiej i polskiej ( Plan Wydawniczy na październik 2009) EA twierdzi, że jest wyłącznie pełna polska wersja. Chciałam więc ustalić przed złożeniem zamówienia na grę ( ponieważ pełna polska wersja językowa DA:O mnie nie interesuje, jeśli więc w Polsce nie będzie dostępna angielska wersja DA:O chcę złożyć pre-order w innym sklepie internetowym) czy w Waszym planie wydawniczym pojawił się błąd, czy też pracownik EA nie jest do końca zorientowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 00:29, Garett napisał:

Czy zamierzacie wydac The Settlers: Traditions Edition? Czyli jakby 2ga z kolei czesc
po Settlers 2: 10cio-lecie?

ps. tytul niemiecki: Die Siedler Aufbruch Der Kulturen


Witam,
nie mamy tego w naszym planie wydawniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 08:53, a_g_a napisał:

> Grę wydaje EA Polska, nie CDP.
Wiem że grę wydaje EA Polska, w moim poście jest napisane, że rozmawiałam z pracownikiem
EA. Po prostu chcę uściślić informację. Wy, oferując Dragon Age: Origins piszecie że
będzie w dwóch wersjach angielskiej i polskiej ( Plan Wydawniczy na październik 2009)
EA twierdzi, że jest wyłącznie pełna polska wersja. Chciałam więc ustalić przed złożeniem
zamówienia na grę ( ponieważ pełna polska wersja językowa DA:O mnie nie interesuje, jeśli
więc w Polsce nie będzie dostępna angielska wersja DA:O chcę złożyć pre-order w innym
sklepie internetowym) czy w Waszym planie wydawniczym pojawił się błąd, czy też pracownik
EA nie jest do końca zorientowany.


Witam,
tu jest konsulat dotyczacy lokalizacji firmy CD Projekt :) Z tym pytaniem prosze do konsulatu sklepu gram.pl:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam czy wydacie w polsce gry capcomu takie jak bionic commando i dark woid gry były w waszym planie wydawniczym a jurz ich nie ma jes szansa rze wydacie je w polce prosze o odpowiedrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć czy ruszyły, ew. czy kiedykolwiek ruszą prace lokalizacyjne nad Sam & Max sezon 2?
Podprogowo pytam więc o to, czy ta gra w ogóle jest w planach wydawniczych, nawet długofalowych- ale być może nie macie takich informacji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 12:12, bartek00 napisał:

witam czy wydacie w polsce gry capcomu takie jak bionic commando i dark woid gry były
w waszym planie wydawniczym a jurz ich nie ma jes szansa rze wydacie je w polce prosze
o odpowiedrz


Witam,
niestety, CD Projekt nie wyda tych gier Capcomu w Polsce. Ale przygotowalismy dla Capcomu polskie wersje (kinowki) 3 PC gier: Bionic Commando, Street Fighter 4 oraz Resident Evil 5. Tak wiec te 3 gry by sie mialy pojawic w sprzedazy w PL wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 12:04, Lord_Wojny napisał:

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć czy ruszyły, ew. czy kiedykolwiek ruszą prace lokalizacyjne
nad Sam & Max sezon 2?
Podprogowo pytam więc o to, czy ta gra w ogóle jest w planach wydawniczych, nawet długofalowych-
ale być może nie macie takich informacji ;).


Witam,
informacje mamy, ale niestety nic extra. CD Projekt nie bedzie wydawac gry Sam and Max Sezon 2, ani tego nie planuje w przyszlosci, to samo dotyczy i polskiej lokalizacji tej gry - nie robilismy ani nie planujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 09:08, Gremlin741 napisał:

> witam czy wydacie w polsce gry capcomu takie jak bionic commando i dark woid gry
były
> w waszym planie wydawniczym a jurz ich nie ma jes szansa rze wydacie je w polce
prosze
> o odpowiedrz

Witam,
niestety, CD Projekt nie wyda tych gier Capcomu w Polsce. Ale przygotowalismy dla Capcomu
polskie wersje (kinowki) 3 PC gier: Bionic Commando, Street Fighter 4 oraz Resident Evil
5. Tak wiec te 3 gry by sie mialy pojawic w sprzedazy w PL wersji.

Czyli z tego co mam zrozumieć już nie kupie żadnej gry Capcomu na pc w naszym kraju w wersji PL.
Jeżeli wy nie wydajecie tych gier to kto w takim razie wyda je w Polsce ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ma takie pytanko związane z licencjami, a dokładnie czy gry w Polsce obłożone są licencjami. Chodzi mi tu o licencje na wypożyczanie np: tak jak filmy na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 17:06, michal_w napisał:

> > witam czy wydacie w polsce gry capcomu takie jak bionic commando i dark woid
gry
> były
> > w waszym planie wydawniczym a jurz ich nie ma jes szansa rze wydacie je w
polce
> prosze
> > o odpowiedrz
>
> Witam,
> niestety, CD Projekt nie wyda tych gier Capcomu w Polsce. Ale przygotowalismy dla
Capcomu
> polskie wersje (kinowki) 3 PC gier: Bionic Commando, Street Fighter 4 oraz Resident
Evil
> 5. Tak wiec te 3 gry by sie mialy pojawic w sprzedazy w PL wersji.
Czyli z tego co mam zrozumieć już nie kupie żadnej gry Capcomu na pc w naszym kraju w
wersji PL.
Jeżeli wy nie wydajecie tych gier to kto w takim razie wyda je w Polsce ?

Zle zrozumiane, te gry beda dostepne w Polsce w polskiej wersji. Tylko dystrybutorem nie bedzie CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować