Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Łukaszowi Abramczukowi z CD Projektu!

615 postów w tym temacie

Niestety nie wiem. Myślę, że szybciej odpowiedź można dostać postując na profilu CD Projekt na Facebooku lub na forum CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 18:18, RobeN napisał:

Niestety nie wiem. Myślę, że szybciej odpowiedź można dostać postując na profilu CD Projekt
na Facebooku lub na forum CD Projekt.


Cześć.
Kiedy będziecie mieć w dystrybucji nową transzę Diablo 3? Ponoć jesteście dystrybutorem gier Blizzarda, więc może masz takie informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że już nigdy nie doczekamy się wznowienia sprzedaży serii Neverwinter Nights. Dodatki do drugiej części osiągają na aukcjach niebotyczne ceny prawie 100 zł za używaną sztukę. Jest szansa na ponowne pojawienie się ich w sklepach w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem, że nie mogę uruchomić grę Gothic II Noc Kruka. Działa mi natomiast sam Gothic II bez tego dodatku. Ale chciałbym zagrać w Gothic II: Noc Kruka. Mam Windows XP i obie gry mam kupione legalnie w sklepie, nie są piratami czy coś takiego. Gdy próbuję uruchomić Gothica to najpierw już coś wczytuje a potem wyświetla mi się "Access Violation" i taki błąd.

Spoiler

======================================= UNHANDLED EXCEPTION OCCURED ======================================================
======================================= CRASH INFOS: =====================================================================
Startup Options:
=============================================== CALLSTACK : ==============================================================
001B:7C901010 (0x0276A921 0x00000000 0x0126F1F6 0x02780034) ntdll.dll, RtlEnterCriticalSection()+11 byte(s)
001B:0043F027 (0x5C410020 0x54584554 0x53455255 0x4F47005C) gothic2.exe

20120712204148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 20:43, Anderhiler napisał:

Witam, mam taki problem, że nie mogę uruchomić grę Gothic II Noc Kruka. Działa mi natomiast
sam Gothic II bez tego dodatku. Ale chciałbym zagrać w Gothic II: Noc Kruka. Mam Windows
XP i obie gry mam kupione legalnie w sklepie, nie są piratami czy coś takiego. Gdy próbuję
uruchomić Gothica to najpierw już coś wczytuje a potem wyświetla mi się "Access Violation"
i taki błąd.

Spoiler

======================================= UNHANDLED EXCEPTION OCCURED ======================================================
======================================= CRASH INFOS: =====================================================================
Startup Options:
=============================================== CALLSTACK : ==============================================================
001B:7C901010 (0x0276A921 0x00000000 0x0126F1F6 0x02780034) ntdll.dll, RtlEnterCriticalSection()+11
byte(s)
001B:0043F027 (0x5C410020 0x54584554 0x53455255 0x4F47005C) gothic2.exe



Tutaj masz właściwy temat, napisz tam może ci ktoś pomoże, konsulat to nie miejsce na takie tematy:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&pid=0
Instrukcja korzystania z wyszukiwarki:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&u=73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanko czy jest w ogóle brana pod uwagę ze strony Cdprojektu spolszczenie kinowe(napisy) guild wars 2 ? Jak wiemy w dniu premieryy będzie brakować lokazlizacji polskiej pomimo tego, że zdania są podzielone to sądzę, że wielu graczom ułatwiło by to wejście,zagłębienie się w świat GW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o informację dlaczego wczoraj nie został opublikowany patch do gry Afterfall: Insanity? CD Projekt jest wydawcą któremu Nicolas/Intoxicate przekazał odpowiednie pliki odpowiednio wcześniej. Premiera wersji 2.0 miała być 26/07/12 a patcha jak nie było tak nie ma. Jest to bardzo nieprofesjonalne zachowanie po stronie Państwa firmy. Proszę o wypowiedź konsula w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja aktualizacji gry, którą otrzymaliśmy od jej twórców wymagała odpowiedniego opracowania przed jej opublikowaniem. Pierwotna forma składająca się ze 129 plików była przygotowana pod kątem produkcji płytowej, a nie elektronicznej formy aktualizacji gry do pobrania z serwerów.
Prace nad dogodną formą aktualizacji zostały zakończone, zatem już wkrótce (dziś) będzie ona dostępna do pobrania.
Za opóźnienie serdecznie przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na stronie CD Projekt można już pobrać patch 2.0.
Mam jednak pytanie - dlaczego jest on tak duży?
Jego rozmiar jest jak cała gra!!! Czy tyle nowej zawartości dodaje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda wydanie pudełkowe edycji podstawowe Guild Wars 2? Będzie zawierało coś w stylu obszernej książeczki jak to było w przypadku pierwszej części(taka obszerniejsza i klimatyczna instrukcja, z historia świata i takie tam)? Czy może zwyczajnie płytka z grą, karteczka z kluczem aktywacyjnym i podstawową instrukcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania należy kierować do przedstawicieli działu marketingu.
Zapraszam na forum CD Projekt lub na profil FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro CDP jest wydawcą gry Afterfall w Polsce to mam pytanko : kiedy i czy wogóle pojawi się pudełkowa wersja rozszerzona tej gry w sklepach? Proszę o odpowiedź bo czekam z kupnem Afterfalla właśnie na pudełkową ER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania o wydania, edycje - jak już wcześniej pisałem - należy kierować do przedstawicieli działu marketingu.
Dział lokalizacji zajmuje się jedynie przygotowywaniem polskich wersji gier (gier jako aplikacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP.PL nie działa na zagranicznych adresach IP. Jest jakaś szansa że to kiedyś ulegnie zmianie. Gram.pl przynajmniej narazie nie idzie na "współprace" i nie wysyła paczek za granice myśłałem chociaż że w tym przypadku u was bedzie lepiej.
Fajnie by było gdyby to się zmieniło bo nie macie pojecią ile zabawy i czasu koszrtuje mnie załatwienie sobie gry po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 20:41, GringoG3 napisał:

CDP.PL nie działa na zagranicznych adresach IP. Jest jakaś szansa że to kiedyś ulegnie zmianie. ...


Przy starcie CDP.pl gdzieś czytałem wypowiedź, że zasadą działania serwisu jest dostępność jedynie dla klientów z Polski (tzn. lokalność), dzięki czemu serwis może zaoferować graczom gry w "polskich cenach", więc nie ma szans na "otwarcie się" na IP spoza Polski. Ech... gdyby serwis cyfrowej dystrybucji gier z polskimi cenami był globalny, to Steam mógłby już dziś powoli zacząć palować walizki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam czy cd projekt zamierza wydać w polsce gre na pc Omerta - City of Gangsters
Producent: Haemimont Games
Wydawca: Kalypso Media
premiera styczeń 2013 rok
w wersji pudełkowej lub cyfrowej na cdp.pl prosze o info
online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do Cd projektu.
Czy zamierzacie wydać najnowsze SimCity w 2013 roku ?
Jeśli tak to :
1.Ile będzie kosztować w dniu premiery ?
2.Czy oprócz zwykłej edycji będzie też edycja limitowana i Deluxe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować