Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Łukaszowi Abramczukowi z CD Projektu!

615 postów w tym temacie

witam czy planijecie wydać w polsce gre na pc project adventure gre polskiego studia the farm 51
i czy planujecie wydać dodatek do gry Afterfall: Pearl of the Wasteland pc w pudełkowej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 00:19, Gremlin741 napisał:

> czy sa jakies nowe informacje totyczace sprawy z drugim dodatkiem do polskiej wersji

> gry mass effect?

Tak, ale niestety na razie tylko informacja, ze teraz jest Bioware zbyt przeciazony praca
na innych tytulach i DLC dla PL wersji sie nie moze zajac. Dyskusja bedzie wznowiona
za pare tygodni, az beda miec wiecej czasu.


Sporo mineło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 03:01, ShaGan napisał:

Sporo mineło...


DLC Pinnacle Station nie będzie miało polskiej wersji - taki jest mój obecny stan wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam PROBLEM z gothic III. Jest on następujący: Gdy włączam grę pojawia mi się komunikat "POZA ZAKRESEM PRACY 35.6 khz / 44 hz"
CZy ktoś wie co mam w tej sytuacji zrobić.

PROSZĘ O POMOC.
Z GÓRY DZIĘKUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 21:27, Mati80215 napisał:

Witam mam PROBLEM z gothic III. Jest on następujący: Gdy włączam grę pojawia mi się komunikat
"POZA ZAKRESEM PRACY 35.6 khz / 44 hz"
CZy ktoś wie co mam w tej sytuacji zrobić.

PROSZĘ O POMOC.
Z GÓRY DZIĘKUJE.


Problem związany jest z trybem rozdzielczości/odświeżania jaki chce wykorzystać gra, a jaki obsługuje Twój monitor/telewizor. Skontaktuj się w tej sprawie z działem pomocy technicznej:
http://stare.cdp.pl/support/game/287/Gothic_3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację.
A można chociaż wiedzieć kiedy będzie Pan w stanie udzielić odpowiedzi? CDP jest oficjalnym dystrybutorem i na 3-4 tygodnie przed premierą moglibyście już wiedzieć co będziecie sprzedawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!
Do premiery zostały niecałe 2 tygodnie, płytki z grą już na pewno wytłoczone. Wiadomo coś w sprawie angielskiej wersji na Xa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z posiadanych przeze mnie danych wynika, iż wersja będzie posiadała zaimplementowane nastepujące języki:

francuski, polski, włoski, niemiecki oraz hiszpański (FPIGS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Padł mi CDROM. A posiadam na płytach oryginalnego MASS EFFECT Platynowa Kolekcja Edycja Rozszerzona. Da sięjakoś pobrać klienta gry? Grę zarejestrowąłem na EA ale tam nie moge nic znaleźć. Tylko mass effect 2 i 3 tam jest. Czy tutaj z gram.pl można jakoś klienta gry pobrać i zainstalowac? Próbowąłem w STEAM ale tam mi tego klucza nie przyjmuje. Pewnie dlatego że to platynowa kolekcja... sam nie wiem. Mass effect zakupiłem jakies 4 lata temu plus minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME1 było wydane w różnych wersjach na świecie. Klucze nie są zgodne między wersjami - tzn. klucze PL (w premierowym wydaniu SafeDisc) nie są Steamowe, klucze ENG, które były SecuROMowe (wydanie premierowe), też nie są zgodne ze Steam.
Rzeczywiście ME1 nie da się odblokować tymi kluczami na EA Origin (ME1 trafił w ręce EA jakiś czas po premierowym wydaniu).

W tym wypadku trudno mi polecić jakieś rozwiązanie inne od zgrania płyt na innym komputerze na dysk przenośny (i później instalację z dysku lub obrazów ISO) lub na wymianę napędu (zakładam, że problem dotyczy napędu, a nie płyt z grą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanko; niedługo w dystrybucji cyfrowej ma się ukazać nowa wersja "Castle of Ilussion". Ponieważ jest to gra Segi i Disney''a, a za dystrybucje tych gier w Polsce odpowiada CDProjekt, chciałem spytać, czy jest szansa na polską wersję językową? Dubbing w "Epic Mickey 2" był genialny i fajnie byłoby znów zagrać w kolejne przygody Myszki Miki po polsku. Jest szansa? Za dużo do spolszczania tam nie będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Konsul ze sklepu odszedł z serwisu i teraz nikt nie odpowiada na pytania kupujących ;[
Wysłałem do nich 2 e-maile i brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Pozostaje tylko telefon, ale wątpię by odebrali.
Dlatego piszę tutaj.
Interesuje mnie czy w sklepie pojawi się jeszcze laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
procesor i7-3660QM, karta graficzna GeForce GTX 660M.
Bardzo podoba mi się ten laptop, w dodatku jest świetny pod względem cena/jakość bo kosztował w tym sklepie tylko nieco ponad 2900 zł.
Niestety w zeszłym tygodniu nie miałem czasu, aby zamówić ten laptop i go później odebrać w sklepie. Dzisiaj widzę, że ten laptop rozszedł się jak świeże bułeczki ! (dosłownie).
A więc czy ktoś coś wie kiedy ewentualnie ponownie w sklepie gram.pl będzie dostępny laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
Dzięki za przeczytanie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować