Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Łukaszowi Abramczukowi z CD Projektu!

615 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2013 o 13:04, Soapx napisał:

Ej ziomy jak zrealizować kod z kasą wirtualną???


Niestety usługa CDPROgram jest już nieaktywna.
W okolicach 5. Listopada 2012 roku na Twojej skrzynce e-mail powiązanej z kontem powinna była pojawić się wiadomość o treści:

"Drogi Użytkowniku,

Cdp.pl informuje, że z dniem 12 listopada bieżącego roku zostanie zamknięty program lojalnościowy CDPROgram. Zgodnie z regulaminem, użytkownicy mogą korzystać z punktów oraz kodów promocyjnych przez 7 dni od daty ogłoszenia zamknięcia CDPROgramu. Po tej dacie, niewykorzystane punkty nie będą już dostępne.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. Już wkrótce zaprezentujemy Wam nowy pomysł na program lojalnościowy cdp.pl.

Pytania w przypadku problemów z wymianą punktów na gry lub realizacją otrzymanych kodów promocyjnych prosimy kierować na adres:

rejestracja@cdprojekt.com

Z pozdrowieniami,
Zespół cdp.pl
"

Natomiast jeśli mówisz jeszcze o wPLNach, to te przestały obowiązywać jeszcze dawniej, gdy zastąpiły je CDPunkty - wówczas był stosowany przelicznik X wPLN = Y CDPkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 10:48, Ostrowiak napisał:

czemu nie jestem w stanie pobrać Goodbye Deponia?


Pobierasz przez przeglądarkę czy za pomocą OPOSa?
W jaki sposób objawia się problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie o 2 gry
1 Dawno temu do jednego z pism komputerowych dodano gre ''The Longest Journey {Najdłuższa Podróż PL}
Czy można jeszcze kupić tą gre?

Kolejne pytanie dotyczy gry pt ''Spartakus Legends''
Będzie wydanie na Pc w polskiej wersji językowej?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sorry że nie na temat ale mam pytanie. Jak wysłac wiadomość do battelnetu że chce usunac trwale konto ze wszystkim co tam jest? Nie ma do nich e-maila? 2. Czy to prawda że po roku konto sie samo usunie jak nieloguje sie do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 20:58, Tobi88Pl napisał:

Witam. Sorry że nie na temat ale mam pytanie. Jak wysłac wiadomość do battelnetu że chce
usunac trwale konto ze wszystkim co tam jest? Nie ma do nich e-maila? 2. Czy to prawda
że po roku konto sie samo usunie jak nieloguje sie do niego?


Możesz skontaktować się z supportem przez stronę: https://eu.battle.net/support/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym kupic takiego lapka parametry

-proesor intrl core i5-4210h do 3.5ghz
- 8gb ram ddr3
-grafika NVIDA Geforce gtx 950m 2gb

czy laptop ogólnie nadaje sie do gier? jestem laikiem i nie za bardzo sie orietuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować