Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Łukaszowi Abramczukowi z CD Projektu!

615 postów w tym temacie

mam pytanie odnośnie gry red faction : guerrilla jestem osoba niepełnosprawną i używam myszkę i klawiaturę numeryczną czy jest możliwość dowolnej konfiguracje klawiszy w sterowaniu gry np. chodzenie zamiast [w] na prawy przycisk myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gra pozwala na dowolną konfigurację ustawień osi, jednak przy sterowaniu jest pewna zależność - należy podać 2 przyciski z 1 urządzenia, gdzie jeden wykorzystywany jest jaki + a drugi -.
Np. PPM jako "do przodu" i LPM lub inny Przycisk Myszy jako "do tyłu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialbym sie dowidziec jak tam rozmowy z bioware na temat drugiego dodatku do mass effect. Czy są już jakies informacje na ten tem,at i co wogóle teraz w związku z tym robicie? No i kiedy wydacie ten dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Patch 1.02 do polskiego wydania gry Mass Effect można obecnie pobrać stąd:

http://www.wrzuc.to/wlOZ7NuKEl.wt

Wkrótce dostępny będzie również w dziale plików na stronie http://www.gram.pl/pliki_kategoria.asp?katalog=Patch&alfabet_literka=m&belka=3&na_stronie=10

Lista zmian:

- Gracz już nie będzie się blokował w windzie na Feros
- Umiejętności z menu podręcznego są teraz nieaktywne w windach
- Problemy z rozpikselowanymi efektami bloom i DoF na kartach Radeon x1650 oraz x1950 zostały usunięte
- Usunięto błędy powodujące zawieszanie gry podczas grania w kwazara
- Broń gracza nie strzela już automatycznie, gdy zwolni się przycisk strzału podczas pojawiania się ekranu wczytywania
- Rozwiązano problem niskiej jakości tekstur na twarzy Garrusa
- Przekonfigurowanie domyślnego przycisku interakcji ("E") na jakikolwiek inny klawisz nie powoduje już, że ENTER działa podwójnie
- Gracz nie będzie się blokował w windach (dotyczy głównie Peak 15)
- Rozwiązano problem powodujący zawieszanie się gry podczas napotkania Rakni na UNC-73
- Używanie klawisza Enter do dodawania i odejmowania punktów talentów działa poprawnie
- GUI: Wciśnięcie U podczas przejmowania kontroli nad Shepardem i wciśnięcie ESC nie powoduje już braku możliwości sterowania
- Po ukończeniu trzeciej planety prawidłowo odpali się konwersacja związana z wątkiem romantycznym
- Gracz już się nie zablokuje podczas stosowania Entera zamiast domyślnego klawisza interakcji, aby aktywować rozmowy z częścią załogi Normandii
- Usunięto przerywanie dźwięku podczas rozmów
- Naprawiono błędy związane z kartami Realtek HD, które powodowały problemy z przerywaniem i zakłóceniami dźwięku po aktualizacji gry do wersji 1.01
- Problem powodujący, że dynamiczne cienie postaci były bardzo ziarniste został rozwiązany
- Nihilus i inni Turianie mają już swoje znaki na twarzach
- Problem powodujący brak światła na twarzy Garrusa do momentu wczytania zapisanej gry został naprawiony
- Gra tworzy już zapisy, gdy "Moje dokumenty" ustawione są na folder główny napędu
- Problem z kartami NVIDIA GeForce 8xxx i lepszymi, który powodował zawieszanie gry (General Protection Fault) został naprawiony wraz ze sterownikami GeForce 182.06+.
Upewnij się, że grasz na komputerze z najnowszymi sterownikami


Łatka NIE ZAWIERA dodatku Pinnacle Station.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 14:12, Pablo134 napisał:

Chciałem również zapytać czy może kultowy FPS jakim jest Half Life 1 będzie może odświeżony?
p. w XK Hit lub może Złota Kolekcja HL1, albo może half life UNIVERSE, lub najlepszy
pomysł to Kolekcja Wszech czasów zawierająca gry HL1 i HL2 i wszystkie dodatki i gadżety?
:)


Niestety, nic podobnego sie nie planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 20:28, xkarionx napisał:

a ja chcialbym sie dowidziec jak tam rozmowy z bioware na temat drugiego dodatku do mass
effect. Czy są już jakies informacje na ten tem,at i co wogóle teraz w związku z tym
robicie? No i kiedy wydacie ten dodatek?


Tak, mamy nowsze informacje o tym dodatku, na razie nic konkretnego do informacji publicznej. Ale nie zapomnielismy o temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 16:45, bartek00 napisał:

witam co z grą stalker call of pripyat wydajecie tą gre w polsce
czy jeszcze trwają negocjacje


Witam,
jeszcze nie ma finalnej decyzji. Na razie jest jedna wiadomosc, wydanie gry w EU bylo odlozone na pierwszy kwartal 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Tom Clancy''s Ghost Recon Advanced Warfighter. Otóż namówiłem kolegę żeby też sobie kupił tą grę to byśmy zagrali w multiplayer. I tu pojawia się problem gdy włączamy grę i chcemy razem pograć obojętnie czy ja zrobię serwer czy kolega albo próbujemy wejść na inny to zawsze któremuś z nas wyskakuje twój klucz cd został odrzucony. Szukałem w google ale nic specjalnego nie znalazłem oprócz tego że to wina polonizacji czy to prawda ?
Czy znacie jakieś rozwiązanie ? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ ta gra jest fajna i chcemy w nią zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 21:02, iver_pl napisał:

Mam problem z grą Tom Clancy''s Ghost Recon Advanced Warfighter. Otóż namówiłem kolegę
żeby też sobie kupił tą grę to byśmy zagrali w multiplayer. I tu pojawia się problem
gdy włączamy grę i chcemy razem pograć obojętnie czy ja zrobię serwer czy kolega albo
próbujemy wejść na inny to zawsze któremuś z nas wyskakuje twój klucz cd został odrzucony.
Szukałem w google ale nic specjalnego nie znalazłem oprócz tego że to wina polonizacji
czy to prawda ?
Czy znacie jakieś rozwiązanie ? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ ta gra jest fajna i chcemy
w nią zagrać.

Jeśli masz problemy z kluczem to najlepiej byłoby skontaktować się ze wsparciem dystrybutora gry, czyli Cenegi w tym przypadku: http://www.cenega.pl/pomoc.php.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 13:27, bartek00 napisał:

witam kiedy bedzie polska premiera gry ghostbusters na pc podobno wydajecie tą gre w
polsce cdprojekt


Witam,
poczatkowo planowalismy wydanie gry Ghostbusters od Atari w Polsce, byla tez nastartowana polska lokalizacja tej gry. Ale europejska Atari kupila firma Namco Bandai, to troche skomplikowalo sprawe. Na razie niestety nie mamy pewnosci, jesli ta gre wydamy w Polsce, mozliwe, ze CD Projekt nakoniec nie bedzie dystrybutorem tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 18:10, PabloZ_94 napisał:

Ktoś by wreszcie odpowiedział na mój post? (I ten wyżej)
Chyba że to jest jakaś wielka tajemnica, w końcu to aż dodatek do FEAR 2 -.-

+

Dnia 27.09.2009 o 18:10, PabloZ_94 napisał:

czy CD Projekt zamierza spolonizować DLC do F.E.A.R. -a 2 zatytułowany Reborn? I udostępni
je w jakiś sposób?


Witam,
nie jest to tajemnica, na razie jeszcze nie mam odpowiedzi. Jak tylko bede wiedzial cos konkretnego od developera, na pewno napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 13:35, xkarionx napisał:

Są jakiś wiadomości na temat polskiej wersji drugiego dodatku do gry Mass Effect?


Niestety, szybkiej odpowiedzi sie nie da oczekiwac, sprawa z Pinnacle sie jakis czas pociagnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie już jak będzie mniej więcej wyglądała Wasza przyszłości z ARCANIA A GOTHIC TALE. Czy CD Projekt ma zamiar podjąć się pracy nad tą grą czy powalicie by Cenega zawaliła sprawę tak jak to zrobili z polską wersją Risen-a. Rozumiem że zrobienie dubbingu do gry to ciężka praca ale skoro tak dobrze Wam poszło w Gothic-ami to czemu nie pomyśleć o Arcani. A jeśli nie macie jeszcze żadnych uzgodnień z JooWood to czy chociaż myślicie o takiej opcji ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wstępne założenia co do Arcanii są takie, by utrzymać standard serii Gothic :), czyli pełną lokalizację.
Jednak wszystko zostanie konkretnie ustalone w momencie, gdy rozpoczną się prace lokalizacyjne.
Jest to dla nas bardzo ważne, by dostarczyć Wam, graczom, produkt, z którego będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować