Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Łukaszowi Abramczukowi z CD Projektu!

615 postów w tym temacie

Ponieważ od jakiegoś czasu Hubert Habas nie odpowiada na pytania, pozwoliłem sobie zadać je tutaj :-)

1) Chciałbym się dowiedzieć co stało się z eXtra Grą? Będziecie kontynuować serię, czy już można o niej zapomnieć?

2) Jestem ciekaw, kiedy można spodziewać się jakichś konkretnych informacji na temat filmów Disney/Buena Vista ( tytuły, daty, ceny, itp.)? No i czy będziecie mieli jakąś stronę internetową z planem wydawniczym i informacjami?

3) Czy do filmów na Blu-ray będziecie dawać dodatkową lakierowaną obwolutę z tłoczeniami? Chodzi mi o coś takiego:

20091025180317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety na te pytanie nie znamy odpowiedzi - jako dział lokalizacji zajmujemy się jedynie grami - ich procesem lokalizacji. Tylko na takie pytanie znamy odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2009 o 18:03, Inuki napisał:

1) Chciałbym się dowiedzieć co stało się z eXtra Grą? Będziecie kontynuować serię, czy
już można o niej zapomnieć?


Extra Gra jest periodykiem, a więc ukazuje sie wtedy, kiedy mamy jakis ciekawy produkt do wydania wten sposób, w tej chwili szykujemy pewna ciekawą produckję związaną z piłką nożną włąsnie w wedycji Extra Gra.

Dnia 25.10.2009 o 18:03, Inuki napisał:

2) Jestem ciekaw, kiedy można spodziewać się jakichś konkretnych informacji na temat
filmów Disney/Buena Vista ( tytuły, daty, ceny, itp.)? No i czy będziecie mieli jakąś
stronę internetową z planem wydawniczym i informacjami?


Filmy Disneya a również Miramax i Touchstone, bo te studia kontroluje Disney zaczynamy wydawać bezposrednio od stycznia 2010, przez jesień 2009 pojawi sie wnaszej dystrybucji kilka pozycji głównie filmów animowanych skierowanych do najmłodszych np. Śnieżka i Dzwoneczek. Strona na pewno powstanie i bedzie częścia strony www.cdprojekt.pl nie mam jeszce jakieś konkretnej daty jej startu, ale myślę, że będzie to w Q1''2010.

Dnia 25.10.2009 o 18:03, Inuki napisał:


3) Czy do filmów na Blu-ray będziecie dawać dodatkową lakierowaną obwolutę z tłoczeniami?
Chodzi mi o coś takiego:


To zależy od konkretnych decyzji działu marketingu zajmującego się filmami, mysle że mozna się spodziewać bardzo bogatych wydań specjalnych i kolekcjonerskich filmów nie tylko na BD ale równiez na zwykłym DVD.

Dnia 25.10.2009 o 18:03, Inuki napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 12:55, bartek00 napisał:

witam czy wydacie w polsce gre SAW the video game wydawcą jest konami prosze oodpowiedrz


Tak Gra SAW ukaże sie woryginalnej wersji językowej w nasszej dystrybucji pod koneic Listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 19:14, Growin napisał:

Witam.
Jak wiadomo, jakiś czas temu Atari Europe (wydawca min. NWN) stało się własnością wydawcy
Namco Bandai.
Czy z racji tego wszelkie gry, które będą wydane za oceanem przez Atari, a w Europie
przez Namco Bandai, w Polsce zostaną wydane nie przez Was, a przez Cenegę?
Mam na myśli przyszłe projekty Obsidian Ent. a wydawane przez Atari (np. NWN3, xxx3 =)).
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam


Nie jest to do końca jasne w tej chwili, ze wzgledu na to że prawa do takcih tytułów jak BG, czy NWN są sprawą bardzo złożoną i jest opróćz dawnego Atari i obecnego Namco wielu innych współwłaściceli praw do tych tytułów np. Hasbro trzymamy reke na pulsie i tratuje kwestię kto wyda te gry jako ciagle otwartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 21:44, GringoG3 napisał:

Czy wiecie już jak będzie mniej więcej wyglądała Wasza przyszłości z ARCANIA A GOTHIC
TALE. Czy CD Projekt ma zamiar podjąć się pracy nad tą grą czy powalicie by Cenega zawaliła
sprawę tak jak to zrobili z polską wersją Risen-a. Rozumiem że zrobienie dubbingu do
gry to ciężka praca ale skoro tak dobrze Wam poszło w Gothic-ami to czemu nie pomyśleć
o Arcani. A jeśli nie macie jeszcze żadnych uzgodnień z JooWood to czy chociaż myślicie
o takiej opcji ??????????????


Nie wiem czy juz nie dostales odpowiedzi na ten post, ale just in case potwierdze. Tak CDP bedzie wydawca tej gry i tak lokalizacja będzie pełna z głosami i zamierzamy w przypadku tej gry kontynułowac dobre tradycje lokalizacji z czasów Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 14:43, xkarionx napisał:

minęło już 2 tygodnie czy cos sie zmieniło z wiązku z drugim dodatkiem do mass effect?

no ale na moje pytanie to nie odpowiedzieliscie .
No właśnie co z drugim dodatkiem do mas effect w wersji polskiej czy ca juz jakies newsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 12:01, migem napisał:


> 1) Chciałbym się dowiedzieć co stało się z eXtra Grą? Będziecie kontynuować serię,
czy
> już można o niej zapomnieć?

Extra Gra jest periodykiem, a więc ukazuje sie wtedy, kiedy mamy jakis ciekawy produkt
do wydania wten sposób, w tej chwili szykujemy pewna ciekawą produckję związaną z piłką
nożną włąsnie w wedycji Extra Gra.


Czy wiadomo kiedy owo wydanie Extry Gry zostanie wydane czy to jest jeszcze "tajemnica " ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 12:35, Bart_GT napisał:

Ostatnio w Waszych odpowiedziach przejawia się często słowo "niestety". Kiedy nadejdą
dla Was (a więc i dla nas) te lepsze czasy?

P.S. Wypowiedziałem się na Was temat pod newsem o fuzji na Waszej stronie, zachęcam do
przeczytania.


Witam
tez to zauwazylem... bede uwazac, zeby nie uzywac tego slowa zbyt czesto :)

Dzieki za info, przeczytalem, jak juz widzialem, kolega juz do tego napisal komentarz bezposrednio w forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 08:26, xkarionx napisał:

> minęło już 2 tygodnie czy cos sie zmieniło z wiązku z drugim dodatkiem do mass effect?

no ale na moje pytanie to nie odpowiedzieliscie .
No właśnie co z drugim dodatkiem do mas effect w wersji polskiej czy ca juz jakies newsy?


Kolega migem odpowiadal na pytania dotyczace marketingu, jest nowym konsulem zamiast Huberta.

Odpowiedz jest wciaz ta sama co poprzednio, czekam, az Bioware bedzie na nas mialo troche czasu. W najblizszym czasie (za 2,5 miesiaca) szykuja wydanie ME2 i w tym czasie ostatnie rzeczy niezwiazane z tym tytulem maja dla nich nizki priorytet. Mam nadzieje, ze w polowie grudnia bedzie sytuacja lepsza i potem im sie natychmiast przypomne z tym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 08:26, xkarionx napisał:

> minęło już 2 tygodnie czy cos sie zmieniło z wiązku z drugim dodatkiem do mass effect?

no ale na moje pytanie to nie odpowiedzieliscie .
No właśnie co z drugim dodatkiem do mas effect w wersji polskiej czy ca juz jakies newsy?


Z powodów licencyjnych kwestia wydania w PL dodatku do ME jest raczej mocno nie pewna. Jak wiesz koilejne części gry wydaje już EA. Nie znam statusu prawnego DLC do jedynki, ale na pierwszy rzut oka wygląda że będzie z nimi krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 12:20, Fankiller napisał:

Witam
Czy i jeśli tak to kiedy można sie spodziewać polskiej wersji CSI : Deadly Intent ??


CSI to gry ze stajni Ubisoft, a więc są wydawne w PL przez Ubisoft Polska, nie przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 14:10, moonman napisał:

czy jest szansa na wydanie i zlokalizowanie GREED CORP.

http://www.youtube.com/watch?v=7Txr2wA9qgg
http://www.greedcorp.com


Niezbyt wosoka, nie widziałem żadny zapytań o wydawce tego tytułu, więc albo nie ma jeszcze globalnego publishera, ale bedzie wydany wlasnym sumptem przez developera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować