Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wrzesień 2008 - Xbox 360 pokonuje PS3 na meczu wyjazdowym

74 postów w tym temacie

Microsoft chce kasę. I się z tego cieszę. Bo sąlepsze gry itp. co automatycznie prowadzi do większych zarobków MS. A więc niech zarabiają jak najwięcej :D Xbox rulez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:09, Łeber napisał:

No cóż bywa. Ale prawdziwa rywalizacja zacznie się na gwiazdkę zapewne. Aczkolwiek i
tak pewnie znowu zwycięży M$. ;)

O zwycięstwie to może sobie tylko pomarzyć. No chyba, że teraz zwycięstwem nazywamy miejsce drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... Z tym, że jRPG wydane na konsolę microsoftu są, dość powiedzieć... takie sobie. Ceną raczej też nie bije konsoli Sony. PS3 w Japonii można było dostać nawet za 800 zł. Ostatnie miesiące to też dość czasu, aby PS3 znalazło (ogółem) znacznie większą ilość nabywców niż X-pudło. A większą popularnością i tak cieszyło się i będzie się cieszyć Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mi się nawet podoba...Kupowanie sprzętu dla gier, a nie dla samego sprzętu, fanboizmu i innych wynalazków :]

Ale spokojnie, poczekajcie na Final Fantasy XIII. Każdy mieszkaniec kraju kwitnącej wiśni wie, że jak FF, to tylko na PS i kropka ^^. Powstaną kolejne oferty specjalne, typu konsola + ff xiii i wszystko wróci do normy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Panowie i Panny
Ms wygrywa to tylko kwestia czasu i kasy niestety Sony ma problem i sami nie wiedza co z tym zrobić , ale dla nas userow to raj
pozdrawiam Warhammer online to jest to zabawa na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał kupować konsolę to kupiłbym Xboxa, ale tylko z powodu ceny... PS3 to moim zdaniem najlepsza konsola na rynku, ale nie na moją kieszeń w porównaniu do xboxa za 600 zł.+5 gier ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:09, Rafix 06 napisał:

Cóż zrobić, M$ robi wszystko, żeby tylko kasę zyskać. Ostatnio widziałem X360 za 550
zł!



No tak bo Sony to kasy nie chce. :P I dlatego sprzedają PS3 za 1500zł. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 20:14, bartek1392 napisał:

> Cóż zrobić, M$ robi wszystko, żeby tylko kasę zyskać. Ostatnio widziałem X360 za
550
> zł!


No tak bo Sony to kasy nie chce. :P I dlatego sprzedają PS3 za 1500zł. ;P

Heh tu się uśmiałem. Taka cena była od początku.

A M$ widać że zależy mu na kasie dlatego usilnie obniża ceny Arcade żeby opchnąć naiwnym ludziom konsole bez dysku twardego który dosyć często się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:57, Popiel napisał:

Tak Panowie i Panny
Ms wygrywa to tylko kwestia czasu i kasy niestety Sony ma problem i sami nie wiedza
co z tym zrobić , ale dla nas userow to raj
pozdrawiam Warhammer online to jest to zabawa na maxa



Oszalałeś?! Nie pisz więcej takich rzeczy na forum, zaraz się fanboje Sony zlecą i Cię zaplują -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej - już mnie to tak nudzi, że podsumuję to prymitywnym tekstem: "posikałem się z wrażenia".

Czekam na kolejne Xboxo-skrętne newsy. Mogę się przynajmniej pośmiać z tego "równego" traktowania obu systemów ^^

Pozdrawiam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to zwisa i powiewa tak jak wiekszosci userow tych 3 konsol :> najwazniejsza jest zabawa =]. Ms zbiera kase nie za darmo, dobrze dba o userow.... Mam x''a i nie narzekam ... mial bym ps3 z pewnoscia tez bym nie narzekal .. a wii nie moze tu konkurowac wogole z tymi swoimi smiesznymi grami i przedpotopowa grafika ;> wiec numer 2 to tak na prawde nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 20:18, Meykan napisał:

> No tak bo Sony to kasy nie chce. :P I dlatego sprzedają PS3 za 1500zł. ;P
Heh tu się uśmiałem. Taka cena była od początku.

No właśnie ta cena była od początku . Czyli konsolka Sony dotąd jeszcze nie staniała. Jak dla mnie X360 to najrązsądniejsze obecnie rozwiązanie

Dnia 03.10.2008 o 20:18, Meykan napisał:

A M$ widać że zależy mu na kasie dlatego usilnie obniża ceny Arcade żeby opchnąć naiwnym
ludziom konsole bez dysku twardego który dosyć często się przydaje.

Przecierz wersja PRO też jest teraz tania. Przynajmniej na gram.pl... ;)

To jak dla mnie oczywiste że wiele tanszy sprzęt osiągający prawie te same wyniki w grach się lepiej sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu jest już dużo posiadaczy ps3, a że oni kupują po kilka konsol to pewnie jak dowiedzieli się o tym jrpg to mają teraz w domach Sony, Microsoft i Nintendo. :D
Po za tym japońce są dziwne... Nie da się ich zrozumieć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że to zaskakujący news. Sony PlayStation, tak jak Nintendo Entertainment System to jakby ikony branży gier video w kraju kwitnącej wiśni. Wiecie gra = NES lub PS. Tym czasem amerykańska produkcja zaczyna zdobywać coraz większą popularność w Japonii. Ciekawi mnie tylko, czy powstanie z tego nowy trend i Xbox 360, będzie drugą najpopularniejszą konsolą zaraz po Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 21:12, Grubis napisał:

Mi to zwisa i powiewa tak jak wiekszosci userow tych 3 konsol :> najwazniejsza jest
zabawa =]. Ms zbiera kase nie za darmo, dobrze dba o userow.... Mam x''a i nie narzekam
... mial bym ps3 z pewnoscia tez bym nie narzekal .. a wii nie moze tu konkurowac wogole
z tymi swoimi smiesznymi grami i przedpotopowa grafika ;> wiec numer 2 to tak na prawde
nr 1


Piszesz, że najważniejsza jest zabawa, a Wii jednak odrzucasz już na starcie. Jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować