Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pure – recenzja

16 postów w tym temacie

gram.pl

Quady są dość niepozornymi maszynami. Mówiąc o czterokołowcach, pomija się je, podobnie zresztą, jak gdy mowa jest o motocyklach... Gdzie więc je przypisać? Ponoć złośliwi nazywają je skrzyżowaniem kosiarki do trawy z traktorem, ale nie ma w tym zbyt wiele prawdy.

Przeczytaj cały tekst "Pure – recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że muszę sobie ściągnąć demo na xboxa. Grafika wygląda naprawdę niesamowicie. W wakacje dosyć często miałem okazję jeździć quadami tak więc ta gra sprawi mi dodatkową radość. Hmm, kasę mam już przeznaczoną na inne gry, tak więc pozostaje tylko namawiać znajomych aby kupili Pure :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo zassałem dziś rano i gram w nie cały czas! Pure jest świetny, efektowny i w ogóle cud, miód i orzeszki. ;) Nie zgadzam się z Zaixem w sprawie ścieżki dźwiękowej. Wg mnie jest bardzo dobra, wpada w ucho itp. Ale to już zależy od gustu. Podsumowując - gra jest MUST HAVE''em dla każdego fana zręcznościowych ścigałek i nie tylko, muszę się w nią zaopatrzyć. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no. ja w demko od wczoraj pogrywam i muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem. grafika jest naprawdę śliczna. super krajobrazy, efekty gdy jeździmy po wodzie czy wydobywający się piach spod kół naszego quadzika. ;d prezentuje się to super. ;d ale grafika nie jest tak ważna jak miodność tej gry. ;d niezaprzeczalnie grywalność jest olbrzymia. jeździ się super, quady zachowują się bardzo realistycznie, muzyka w tle dla mnie bomba, wpada w ucho. płynność gry bez żadnych problemów (nie będę się chwalił kompem bo po co). gra TYLKO na pada, na klawiaturze nie dałbym chyba rady. ;d ja jestem zdecydowanie na TAK.!! super umilenie czasu przed PES''em 2009, Far Cry''em 2 i.... NBA 2k9. ;d wreszcie ten wspaniały kosz na PC. czekam.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy, żebym kupił tą grę po premierze. Nie jestem jakimś ogromnym fanem tego typu gier. Ale jak zejdzie do jakiejś tańszej serii to na pewno włożę do koszyka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pure miał swoją premierę już ładnych parę dni temu , a ja dopiero teraz przeczytałem pierwszą recenzje tego tytułu. Prędko to nie zagram w ta grę , bo nie mam czasu , ani kasy , a same chęci niestety nie wystarczą , ale z tego co widzę jest to jedna z najlepszych gier wyścigowych tego roku. Może jak dobrze pójdzie to w przyszłym roku w to zagram , na pewno warto będzie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować