Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaczyna się: Spore Cute and Creepy Parts Pack w listopadzie?

77 postów w tym temacie

Abonamenty, wymagany dostęp do neta, miliony dodatków... eh, przykro to powiedzieć, ale dziś nie opłaca się kupować nowinek. Lepiej poczekać i kupować kompletne packi, jak Diamentowa Edycja NWN. Świeżo zakupiona gra - raz że spolszczona (nowe bugi + problemy z patchami) - jest niedorobiona w kilku aspektach. Rozszerzenia sporo kosztują, a poszerzają grę tylko trochę. Można by pomyśleć, że dodatek tworzony jest mniejszym nakładem kosztów, więc po cenach, które reprezentują, oczekuje się czegoś więcej niż 2 nowe postacie + 1/4 gry więcej, czyli nowa, czwarta rasa z krótszą 3 krotnie linią fabuły.

Sorry, ale słowa "biznes" i "wyłudzanie" to nie przeciwstawne pojęcia i bardzo często są ze sobą zestawione. Sikam na 90% "megaprodukcji", a wybieram tylko nieliczne perełki, które po pierwsze są dobrze napisane, z myślą o addon-packach, najlepiej w pełni modowalne, z wyborem języka podczas instalacji. Z większością zakupionych przeze mnie gier (czyli spolszczonych) są tylko problemy.

Ale to tak apropos tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam genialny pomysł dla EA! Zamiast dodatków niech teraz wypuszczą "SPORE New Cash-Old Stuff" edition, a jako bonus do preordera, płytkę z DRMem do samodzielnego montowania w twoich ulubionych grach! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazek - mistrz. ;] Niechybnie Spore zmierza do zostania tylko podstawą do tworzenia kolejnych dodatków, za które grający (lub ich rodzice) będą musieli płacić ciężkie pieniądze, a o samych dodatkach będziemy pewnie mogli wkrótce powiedzieć, że jest ich -naście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niech sobie wychodzą dodatki ;) The Smism1&2 miało ich dużo i jakoś jest jedną z najpopularniejszych gier ;) Nie mwocie , że nie .. każdy je zna i prawie każdy w nie zagrał nie ważne, że 1 czy w 2 część...sam się (MOŻE) skusze na The Sims 3... mimo, że mam 18 lat i ciągle myśle o dziewczynkach ;).... no i mimo tego, że pewno wyjdzie do nich tysiąć dodatków ;), ale mnie one grzeją więc mnie to nie obchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 00:09, AvP2 napisał:

Zaitsev pisz jak najwięcej artykułów. Zawsze kiedy patrze na Twoje obrazki to spadam
z krzesła... xD


Bo Zaitsev zna "Ebaums" (inb4 rule#1) i jest /b/tardem, ale to tylko dobrze o nim świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 00:55, Furusu napisał:

> Zaitsev pisz jak najwięcej artykułów. Zawsze kiedy patrze na Twoje obrazki to spadam

> z krzesła... xD

Bo Zaitsev zna "Ebaums" (inb4 rule#1) i jest /b/tardem, ale to tylko dobrze o nim
świadczy.

Daj spokój z tą dzieciarnią na /b/ - teraz to jeden wielki motłoch na który szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojim zdaniem jest glupotą wydawanie dodatków które przyniosoł małe korzyści np. 30 Misji i 1/4 mapy wiecej.
Proponował bym wydawać bardziej szersze dodatki typu Diamentowa czy jak Złota kilka dodatków w jednym było by to zaoszczędzenie czasu + pieniedzy bo prawde mówiać jak wyjdzie jeden a zaraz za kilka miesicecy kolejny i już sie miesza + strata pieniedzy ale + korzysci.
Mojim zdanie lepsze i wyjdajniesze było by wydawanie szerszych dodatków jak napisałem wcześniej.
POZDRO FOR @LL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to było do przewidzenia, nawet jak na Amazonie się mylili że listopad, to na pewno grudzień :), no bo co to za zysk jak sprzedaje się tylko podstawkę, można zrobić do niej jeszcze 9 dodatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Spore doczekało się losów Simsów. Kiedyś myślalem, że kupując Spore dostanę pełnoprawny produkt już ze wszystkim, a tu proszę... Ciekawe w którym dodatku dadzą chociażby wycięty edytor roślin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 08:31, Baluk25 napisał:

Dobrze, że się na tego Spore nie zdecydowałem, bo teraz by mnie czekało kupno 8 dodatków
^^.

Od kiedy to zakup wersji podstawowej wymaga kupna dodatków? Nie podoba Ci się dodatek, to go nie kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować