Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA przejmie Epic Games? "Bzdury"

36 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2008 o 11:42, madfrog napisał:

Dzięki Bogu, że EA nie przejmie Epic bo byśmy mieli Gears of War 09...

Hahah xD A potem dodatki: Marcus i zwierzaki. Locusty na wakacjach. xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 12:06, bojanzaw napisał:

> Dzięki Bogu, że EA nie przejmie Epic bo byśmy mieli Gears of War 09...
Hahah xD A potem dodatki: Marcus i zwierzaki. Locusty na wakacjach. xDDDD


Hmm jak juz wymyslasz taki mix to ciekawe jakby wygladala Fifa na silniku Unreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 10:18, Bidasek napisał:

O rly?
A co z Dead Space albo chociażby Mirror''s Edge? To też nazwiesz "gniotami dla bezmózgich
ślimaków"? Na przyszłość radzę się wstrzymać z takimi osądami.

To niech będzie "gniotami dla półmózgich ślimaków".

Dnia 05.10.2008 o 10:18, Bidasek napisał:

Samo Epic Games (podobnie jak i Take-Two) tak łatwo gigantowi nie ulegnie. I dobrze.

Nie ulegnie, bo ma bliskie związki z MS. MicroSoft nie pozwoli aby ktokolwiek kupił EPiCa, a jeśli zajdzie taka potrzeba to sami go kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epic na to się nie zgodzi bo by straciło kontrolę nad swoimi silnikami które robią a co za tym idzie kase bo jak wiadomo większość gier jest opieranych na silniku od Epica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd Activision połączyło się z Blizzardem, Electronics Arts chce znacznie rozwinąć swoją spółkę.

Najpierw EA oferowało kupno udziałów Take Two - trwało to dość długo, ale ostatecznie do tego nie doszło. Szczerze mówiąc to jestem z tego zadowolony, bo EA swymi cenami i ogólnymi udziwnieniami - takie jak system zabezpieczeń raczej psuje użytkownikom komfort, a nie go poprawia. Przejęcie Epic Games to raczej plotka, która została szybko zdementowana. Swoją drogą - z tego co się orientuje, to Microsoft ma w Epic Games wykupione jakieś akcje, aczkolwiek mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 12:18, Namaru napisał:

To niech będzie "gniotami dla półmózgich ślimaków".


Mógłbyś uzasadnić swoją opinię? Jestem bardzo ciekaw dlaczego akurat tak uważasz.

Dnia 05.10.2008 o 12:18, Namaru napisał:

Nie ulegnie, bo ma bliskie związki z MS. MicroSoft nie pozwoli aby ktokolwiek kupił EPiCa,
a jeśli zajdzie taka potrzeba to sami go kupią.


Zaczynając od tego, że Epic "sam w sobie" chce pozostać całkowicie indywidualnym studiem - żadnej pomocy do tego potrzebować nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 10:48, bojanzaw napisał:

Co za idioci, ja je*** xD Microsoft ma swoje ładne udziały w Epic, więc obie te firmy
- mówiąc brzydko - mogą nasrać na tych pedałów z EA.

BAAAAAAAANNNNNzai!
Bo miarka się przebrała...
Bez emocji... BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 13:37, Grubis napisał:

A DICE = EA -.-"....


Pierdzielisz jak potłuczony. DICE zajmuje się produkcją gry, a EA tylko łoży kabonę na jej wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:49, des1og napisał:

> A DICE = EA -.-"....

Pierdzielisz jak potłuczony. DICE zajmuje się produkcją gry, a EA tylko łoży kabonę na
jej wydanie.


A co za tym idzie ma wpływ na WSZYSTKO co tej gry dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 22:11, _sahib_ napisał:

A co za tym idzie ma wpływ na WSZYSTKO co tej gry dotyczy.


Wydawca ma spory wpływ na finalny produkt, ale to inna kwestia. Dyskusja dotyczy nomenklatury - ktoś wyżej napisał, że Dead Space i ME są produktami EA, na co pozwoliłem sobie zwrócić uwagę. Faktem jest, że DICE należy w całości do amerykańskiego giganta, ale nie zapominajmy, że nikt z Elektroników nie jest bezpośrednio zaangażowany w prace nad Mirror''s Edge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 17:56, Bidasek napisał:

> To niech będzie "gniotami dla półmózgich ślimaków".
Mógłbyś uzasadnić swoją opinię? Jestem bardzo ciekaw dlaczego akurat tak uważasz.

Po chwili zastanowienia (tą półkulą która mi jeszcze została): chyba jednak bym nie mógł.
Póki co te gierki są dla mnie marketingowym show. A co zarejestruje moja półkula jak już zagram? tego jeszcze nie wiem ;)

Dnia 05.10.2008 o 17:56, Bidasek napisał:

> Nie ulegnie, bo ma bliskie związki z MS. MicroSoft nie pozwoli aby ktokolwiek kupił EPiCa,
> a jeśli zajdzie taka potrzeba to sami go kupią.
Zaczynając od tego, że Epic "sam w sobie" chce pozostać całkowicie indywidualnym studiem
- żadnej pomocy do tego potrzebować nie będzie.

To zależy jaką mają strukturę właściową. Jeśli są spółką to zawsze jest możliwe tak zwane: wrogie przejęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować